Προς το περιεχόμενο

Hitman: World of Assasination (πρώην Hitman 3)


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 Έχεις κάνει τη σύνδεση του Ηitman 2 και Ηitman 3 μέσω IOI account? Εγώ που την έχω κάνει το βγάζει κανονικά

image.png.f170c06b2119499d0dd03d35ba95055e.png

 

Εν πάσει περιπτώσει θες μόνο το seven deadly sins dlc. Γιατί δεν το αγοράζεις μόνο του? Τα ίδια λεφτά θα σου βγουν αφού τα άλλα 2 δεν τα χρειάζεσαι. Εκτός και αν η ερώτηση είναι εγκυκλοπαιδική.

Επεξ/σία από Engimek
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 189
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

24 λεπτά πριν, Engimek είπε

 Έχεις κάνει τη σύνδεση του Ηitman 2 και Ηitman 3 μέσω IOI account? Εγώ που την έχω κάνει το βγάζει κανονικά

image.png.f170c06b2119499d0dd03d35ba95055e.png

 

Εν πάσει περιπτώσει θες μόνο το seven deadly sins dlc. Γιατί δεν το αγοράζεις μόνο του? Τα ίδια λεφτά θα σου βγουν αφού τα άλλα 2 δεν τα χρειάζεσαι. Εκτός και αν η ερώτηση είναι εγκυκλοπαιδική.

Δεν την εχω κανει τη συνδεση οχι. Θελει να κανω install πρωτα το 2 και μετα το 3? Η αμεσα το 3 και θα το τραβηξει γνωριζεις? Ειναι 150GB το 2 αλλα δεν εχω θεμα αν χρειαζεται. Μονο το deadly sins θα αγοραζω εννοειται απλα κυριως ρωτησα ποιος ειναι ο σωστος τροπος ωστε να μην εχω καποιο θεμα με την gold του hitman 2. Κανω install το 2 συνδεση του IOI λογαριασμου επειτα unistall και install το 3 και ειμαι κομπλε λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το έκανα πριν από ένα χρόνο οπότε δεν τα θυμάμαι όλα 100%.

Είμαι σίγουρος ότι δεν χρειάστηκε να εγκαταστήσω το Hitman 2 (σε αντίθεση με τη μετάβαση Hitman 1-> 2, όπου έπρεπε να τρέξεις και τα 2 παιχνίδια).

Πάνω κάτω κάπως έτσι είχε δουλέψει:

Είχα ανοίξει το Hitman 3, πήγα στις ρυθμίσεις και διάλεξα να κάνω link με IOI account. Από εκεί με έστειλε στον browser και έφτιαξα το account. Μετά μέσα από το account page στο site του IOI έκανα link to Steam account μου (στο οποίο είχα και το hitman 2) έκανε ένα έλεγχο όπου έπρεπε να περιμένω περίπου 5 λεπτά και η σύνδεση έγινε.

 

Επεξ/σία από Engimek
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Engimek είπε

Το έκανα πριν από ένα χρόνο οπότε δεν τα θυμάμαι όλα 100%.

Είμαι σίγουρος ότι δεν χρειάστηκε να εγκαταστήσω το Hitman 2 (σε αντίθεση με τη μετάβαση Hitman 1-> 2, όπου έπρεπε να τρέξεις και τα 2 παιχνίδια).

Πάνω κάτω κάπως έτσι είχε δουλέψει:

Είχα ανοίξει το Hitman 3, πήγα στις ρυθμίσεις και διάλεξα να κάνω link με IOI account. Από εκεί με έστειλε στον browser και έφτιαξα το account. Μετά μέσα από το account page στο site του IOI έκανα link to Steam account μου (στο οποίο είχα και το hitman 2) έκανε ένα έλεγχο όπου έπρεπε να περιμένω περίπου 5 λεπτά και η σύνδεση έγινε.

 

Να σε καλα κατεβαζω αμεσα το Hitman 3 Deluxe και θα κανω ακριβως αυτο που ειπες τη συνδεση του account να δω αν τραβηξει την gold του 2 και αν θα εμφανιστει οτι την εχω οπως σε σενα πιο πανω. Ευχαριστω πολυ. 

 

Σε καμια ωριτσα κατεβαινει το 3 για να δουμε. Στα DLC με προσθεσε αυτα που εβαλαν χθες απλα δεν εχει το expansion του 2. Θα μου το προσθεσει λογικα μολις κανω τη συνδεση του IOI και τραβηξει τα δεδομενα απο steam. Να εχω την φουλ εμπειρια οταν το πιασω χωρις κολπα. Τσαμπα τα 22 που εδωσα πριν 2 χρονια για hitman 2 gold+hitman 1 goty μιας και δεν τα επαιξα τωρα εδωσα 24 για την deluxe του 3 που προσθεσαν 1 goty+2 basic. 

Screenshot_1.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα ετοιμα. Μονο με το hitman 3 εφτιαξα ioi λογαριασμο το τραβηξε αμεσα απο το steam μπηκε και σαν DLC. 

Screenshot-3.png
Screenshot-4.png

 

Με τις παρακατω ρυθμισεις και αποτελεσμα απο benchmark στο dubai που ειναι το βαρυτερο σημειο

Screenshot-1.png
Screenshot-2.png

HITMAN-3-2023-01-29-22-57-1.png


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • Έγινε αλλαγή τίτλου σε Hitman: World of Assasination (πρώην Hitman 3)

Αναμασημένη τροφή δίνουν εδώ και πολύ καιρό με τους Elusive targets που τους σκοτώνεις και ανασταίνονται, προσωπικά με έχει κουράσει και είμαι από αυτούς που έχει εγκατεστημένο το παιχνίδι από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε το 2016.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, zvarthangalos είπε

Αναμασημένη τροφή δίνουν εδώ και πολύ καιρό με τους Elusive targets που τους σκοτώνεις και ανασταίνονται, προσωπικά με έχει κουράσει και είμαι από αυτούς που έχει εγκατεστημένο το παιχνίδι από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησε το 2016.

8 χρόνια χωρίς φορμάτ είσαι? 😱

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

8 χρόνια χωρίς φορμάτ είσαι? 😱

Τα ευκόλως εννοούμενα   παραλείπονται; 🙃

 

 

Επεξ/σία από zvarthangalos
  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...