Προς το περιεχόμενο

Hitman: World of Assasination (πρώην Hitman 3)


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, Arkin είπε

Το σωστο εδω παιδια. Οποτε οσοι εχουμε τα πρωτα 2 τις gold κοιταμε να παρουμε αυτα τα 2.

Screenshot_1.png

Μαλακίες γράφει! Το deadly sins καταρχάς είναι dlcs που θα βγουν στο μέλλον, δεν περιέχουν καν περιεχόμενο από 1&2. Και η deluxe επίσης δεν δίνει καμία τέτοια πρόσβαση!
image.png.c8ba1c86d06d4879285d78accffb818c.png

Ο τύπος που τα γράφει δεν έχει καν το hitman3 στην συλλογή του :P 

 

 

Το site τους αναφέρει ενημερωμένο σήμερα:

image.png.5370a134dc59f5629b051128e6fd9c17.png

με τον ίδιο τρόπο που έδωσαν access στο epic δηλαδή.

 

Αναφορά σε κείμενο

If you want to import locations from HITMAN 2 on Steam to HITMAN 3 on Steam, you do not need to use this process. Instead, locations will be carried over ‘automatically’ based on your Steam entitlements.

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 189
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Μαλακίες γράφει! Το deadly sins καταρχάς είναι dlcs που θα βγουν στο μέλλον, δεν περιέχουν καν περιεχόμενο από 1&2. Και η deluxe επίσης δεν δίνει καμία τέτοια πρόσβαση!
image.png.c8ba1c86d06d4879285d78accffb818c.png

Ο τύπος που τα γράφει δεν έχει καν το hitman3 στην συλλογή του :P 

 

 

Το site τους αναφέρει ενημερωμένο σήμερα:

image.png.5370a134dc59f5629b051128e6fd9c17.png

με τον ίδιο τρόπου που έδωσαν access στο epic δηλαδή.

Ναι το deadly sins θα βγει αργοτερα ξερω δεν περιλαμβανετε μεσα στην deluxe του 3. Αρα καλα δεν λεει deluxe+deadly sins και εφοσον εχουμε τα πρωτα 2? Χρειαζονται και τα passes θα ειναι ακραιο αν χρειαζονται.

Screenshot_3.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ναι το deadly sins θα βγει αργοτερα ξερω δεν περιλαμβανετε μεσα στην deluxe του 3. Αρα καλα δεν λεει deluxe+deadly sins και εφοσον εχουμε τα πρωτα 2? Χρειαζονται και τα passes θα ειναι ακραιο αν χρειαζονται.

αν θέλει κάποιος τα DS dlc τα παίρνει ξεχωριστά ναι, αλλά δεν υπάρχει λόγος να αγοράσει την deluxe, παίρνει την απλή.
Τα πασα τα δίνει δώρο, όπως τα έδωσε πέρσι σε όσους έχουν το hitman 1 & 2

https://www.ioi.dk/hitman-3-pre-launch-guide/

ΘΑ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, δε φωνάζω απλώς δίνω έμφαση στην γραφή μου που λέει και ο lupus_hegemonia! Αναμείνατε αναγνώριση.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xtrmsnpr είπε

αν θέλει κάποιος τα DS dlc τα παίρνει ξεχωριστά ναι, αλλά δεν υπάρχει λόγος να αγοράσει την deluxe, παίρνει την απλή.
Τα πασα τα δίνει δώρο, όπως τα έδωσε πέρσι σε όσους έχουν το hitman 1 & 2

https://www.ioi.dk/hitman-3-pre-launch-guide/

ΘΑ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, δε φωνάζω απλώς δίνω έμφαση στην γραφή μου που λέει και ο lupus_hegemonia! Αναμείνατε αναγνώριση.

Αρα hitman 3 απλη+deadly sins για οταν σκασουν μυτη και ειμαστε κομπλε ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

Αρα hitman 3 απλη+deadly sins για οταν σκασουν μυτη και ειμαστε κομπλε ετσι?

μπρούλη μου αυτό καταλαβαίνω από αυτά που γράφει η IOI, ο τύπος που δώσατε βλακάκος είναι.

Δεν γίνεται πέρσι να τα έδωσαν δωρεάν και τώρα να σου λένε πλέρωσε:
 

Αναφορά σε κείμενο

PC players who own HITMAN 1 or HITMAN 2 on Steam are able to import locations from those games into HITMAN 3 on Epic Games Store (EGS) at no additional cost after signing in to their IOI Account.

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xtrmsnpr είπε

μπρούλη μου αυτό καταλαβαίνω από αυτά που γράφει η IOI, ο τύπος που δώσατε βλακάκος είναι.

Δεν γίνεται πέρσι να τα έδωσαν δωρεάν και τώρα να σου λένε πλέρωσε:
 

 

Να σε καλα μπηκαν wishlist hitman 3 απλη μαζι με deadly sins και αναμενουμε επομενα sales να δουμε. Για τα πρωτα 2 ναι θελει απλα το hitman 3 free starter pack και τα παιζουμε κανονικα με τη μηχανη του 3. Δεν ξερω αν δινουν achievements και καρτες αν τα παιξουμε ετσι αλλα δεν πειραζει γιατι το καθε παιχνιδι ξεχωριστα εχει τα δικα του οπως και καρτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Parapas είπε

https://www.reddit.com/r/HiTMAN/comments/s8rbil/fyi_you_do_not_need_to_rebuy_the_h1h2_content_if/

Δείτε και εδώ από έναν που το αγόρασε

εεε μαα! Έχουμε τον κάθε βλάκα να μας λέει ότι πρέπει να αγοράσουμε έξτρα υλικό στο στιμ φορουμ.

 

Μη ξεχάσετε να μπείτε να συνδεθείτε εδώ:

https://account.ioi.dk/ 

ώστε να αναγνωρίσει τα παιχνίδια (h1-h2), αν δεν το κάνει τότε πρέπει να κατεβάσετε 1-1 τα παιχνίδια και να συνδεθείτε στον λογαριασμό σας. 

Να μεταφέρετε και το progression σας:

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα το παιχνίδι, την απλή έκδοση, μέσω steam, δεν πετάω τα γκαφρά μου στο epic, όπου είχα και τα 2 προηγούμενα παιχνίδια  και εννοείται μου έδωσε πρόσβαση και στα 2 προηγούμενα, έχω την απλή του hitman 2 και την goty του 1ου.

Αφού τα σύνδεσα στον λογαριασμό της ioi που δεν το είχα κάνει τόσο καιρό. Για να κερδίσετε χρόνο, πηγαίνετε στο steam και manage dlc στο κάθε παιχνίδι και επιλέξτενα κατεβάσετε το πιο μικρό επισόδιο του κάθε παιχνιδιού ώστε να μην κατεβάσετε όλο το παιχνίδι, ανοίξτε το συνδεθείτε στον ioi λογαριασμό σας και έτοιμο.

Αυτό που έκανα μετά ήταν να ανοίξω το hitman 3 και να με πάει να κάνω carry over την πρόοδο που είχα , συνδέθηκα και ακολούθησα τις οδηγίες και έτσι τώρα έχω στο νέο παιχνίδι όλα τα hitman και μπορώ να ξεκινήσω από την αρχή αρχή με ότι πρόοδο είχα κάνει παλιά.

image.png.14c2d335fb599f205e689c4cb9b02421.png

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιβεβαιώνω και γω, ότι πήρα την απλή έκδοση του h3 και έχω πρόσβαση και στα 2 προηγούμενα. Εκανα carry over το progression μου από τα προηγούμενα παιχνίδια και με συνεχίζει από εκεί που το είχα αφήσει, με τα challenges κτλ από κάθε πίστα ξεκλξειδωμενα, όμως χωρίς χρόνους, για να το ξαναπαίξω.

Κλασικά το πήρα από Ινδία, βγήκε 20€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το always online πολύ σπαστικό, αν δεν μπορούν οι εταιρίες να διαχειριστούν τους servers τους, να μη το βάζουν!
Παίζω το παιχνίδι βράδυ, αργά, μετά το prime time, γύρω στη 1 και παίζω ως τις 4 το πρωί, σε μια ώρα μέσα θα κάνει connecting to servers 2-3 φορές. Μόλις τελείωσα το Hitman 1 γύρω στο 10ωρο , από τα tries που το είχα κάνει όταν το έπαιζα μέσα από το 2, το θυμόμουν :P .

Hitman 3 will improve the first two's reflections and install size

η ταπεινή μου 1650 δεν με αφήνει και πολλά τρελά να δω, όχι πως τα βλέπω άσχημα,. Και στο low να τα βάλω τρώει 200mb παραπάνω από την διαθέσιμη vram, μάλλον εαν κατεβάσω την ανάλυση θα πέσει και αυτό, παρ' ολ' αυτά δεν έχω προβλήματα, τρέχει smooth από 35 ως 90 fps ανάλογα τα περιβάλλοντα στα medium-high έχω 74 fps average σύμφωνα με τον benchmark του.

image.png.10e1eff957cd33c8b38ef5ebe464eece.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Το always online πολύ σπαστικό, αν δεν μπορούν οι εταιρίες να διαχειριστούν τους servers τους, να μη το βάζουν!
Παίζω το παιχνίδι βράδυ, αργά, μετά το prime time, γύρω στη 1 και παίζω ως τις 4 το πρωί, σε μια ώρα μέσα θα κάνει connecting to servers 2-3 φορές. Μόλις τελείωσα το Hitman 1 γύρω στο 10ωρο , από τα tries που το είχα κάνει όταν το έπαιζα μέσα από το 2, το θυμόμουν :P .

Hitman 3 will improve the first two's reflections and install size

η ταπεινή μου 1650 δεν με αφήνει και πολλά τρελά να δω, όχι πως τα βλέπω άσχημα,. Και στο low να τα βάλω τρώει 200mb παραπάνω από την διαθέσιμη vram, μάλλον εαν κατεβάσω την ανάλυση θα πέσει και αυτό, παρ' ολ' αυτά δεν έχω προβλήματα, τρέχει smooth από 35 ως 90 fps ανάλογα τα περιβάλλοντα στα medium-high έχω 74 fps average σύμφωνα με τον benchmark του.

image.png.10e1eff957cd33c8b38ef5ebe464eece.png

Εντάξει παιχνίδια σαν το Hitman δεν είναι απαραίτητα τα υψηλά frames κι εγω με την 1050ti σε 1920 Χ 1080 τα έχω όλα high (μια gaming ζωή έχουμε πρέπει να την απολαύσουμε με τα μέσα που διαθέτουμε) ) και παίζω απροβλημάτιστα χωρίς βέβαια να έχω το FPS counter  ενεργοποιημένο γιατί όπως καταλαβαίνεις η ψυχολογία είναι συμαντικό κομμάτι στην μέτρηση των frames 😄

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, zvarthangalos είπε

Εντάξει παιχνίδια σαν το Hitman δεν είναι απαραίτητα τα υψηλά frames κι εγω με την 1050ti σε 1920 Χ 1080 τα έχω όλα high (μια gaming ζωή έχουμε πρέπει να την απολαύσουμε με τα μέσα που διαθέτουμε) ) και παίζω απροβλημάτιστα χωρίς βέβαια να έχω το FPS counter  ενεργοποιημένο γιατί όπως καταλαβαίνεις η ψυχολογία είναι συμαντικό κομμάτι στην μέτρηση των frames 😄

α όχι δεν το είπα γιαυτό, μια χαρά είμαι και έτσι, απλώς ότι τρέχει καλά ήθελα να πω, γιατί διάβασα κάποια reviews στο steam που έλεγαν ότι δεν είναι optimized το παιχνίδι.

αλλά έτσι είναι, δε χρειάζεται να ασχολούμαστε με τα fps. Δεν είμαι άτομο που δε μπορεί να βλέπει χαμηλά, απλώς στο steam τα έχω μόνιμα ανοιχτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Oχι τπτ σπουδαιο αλλα θα δωσουν 2 αναβαθμισεις δωρεαν στο steam μετα το κραξιμο που εφαγαν.

και το deluxe και το sins πολυ ακριβα κοστολογημενο και λιγο content, αλλα κατι ειναι κι αυτο.

 

 

So, here’s what we’re going to do: Everyone on Steam who has already bought HITMAN 3, or anyone that buys the game through to February 19th 2022, will be granted a free upgrade.

-> All HITMAN 3 Standard Edition owners will get a free upgrade to the HITMAN 3 Deluxe Edition.

-> All HITMAN 3 Deluxe Edition or HITMAN Trilogy owners will get a free upgrade to the Seven Deadly Sins Collection.

https://ioisupport.zendesk.com/hc/en-us/articles/4418445781521

Επεξ/σία από rofl
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...