Προς το περιεχόμενο

Hitman: World of Assasination (πρώην Hitman 3)


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανακοινώθηκε το Hitman 3 για τον Ιανουάριο του 2021

Η IO Interactive δανείστηκε λίγο από το χρόνο της παρουσίασης του PlayStation 5 για να ανακοινώσει το Hitman 3. Πρόκειται για το μεγάλο φινάλε της World of Assassination τριλογίας, το οποίο δίνει στον Agent 47 την πιο δύσκολη αποστολή του μέχρι σήμερα. Η ανακοίνωση έγινε μέσα από ένα cinematic trailer, το οποίο και μπορείτε να απολαύσετε παρακάτω.

Το Hitman III θα κυκλοφορήσει τόσο στις επόμενης γενιάς κονσόλες όσο και στις κονσόλες της τρέχουσας γενιάς. Μέχρι στιγμής γνωρίζουμε πως θα καταφθάσει στα PS5 και PS4 τον Ιανουάριο του 2021.

Πηγή: Unboxholics.gr

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 189
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Είναι κρίμα ποσο αδιάφορο είναι πια το series, κάποτε το περίμενα πως και πως. Το episodic το σκότωσε imho. :(

συμφωνω οτι του εκανε ζημια στις πωλησεις πολυ.

αλλα σε gameplay, τα τελευταια δυο ειναι εξαιρετικα, ειναι τα hitman που παντα θελαμε να δουμε. ξερουμε αν και αυτό θα ειναι episodic ή αν θα βγει ως ολοκληρωμένος τίτλος;

 

υγ: παντως, ηταν το μονο episodic game που τουλαχιστον εκανε κατι σοβαρο για να συμπληρωσει το πακετο. τα elusive targets ηταν τρομερη προσθήκη στο παιχνιδι οσο περίμενες το επομενο chapter.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Hitman 3 will be an Epic exclusive

Το άρθρο δεν αναφέρει αν ειναι one year deal ή μόνιμο exclusivity, πάντως κρίμα θα χάσει πιστεύω πολύ σε πωλήσεις εκτός κι αν κάνει καμιά μαγκιά η MS και το δούμε day one στο gamepass όπως με το Metro Exodus...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, bad_freddy είπε

Hitman 3 will be an Epic exclusive

Το άρθρο δεν αναφέρει αν ειναι one year deal ή μόνιμο exclusivity, πάντως κρίμα θα χάσει πιστεύω πολύ σε πωλήσεις εκτός κι αν κάνει καμιά μαγκιά η MS και το δούμε day one στο gamepass όπως με το Metro Exodus...

ένα game που δεν θα παίξω ποτές δηλαδή,οκ.. ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το ξέρω θα γκρινιάξω θα σπαστώ θα σιχτιρίσω όμως στο τέλος θα το πάρω είναι λατρεία μου με όλα τα κουσούρια που το ''φορτώσανε''

και ιδιαίτερα με τα επεισόδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 21/08/2020 at 15:54, zvarthangalos said:

Εγώ το ξέρω θα γκρινιάξω θα σπαστώ θα σιχτιρίσω όμως στο τέλος θα το πάρω είναι λατρεία μου με όλα τα κουσούρια που το ''φορτώσανε''

και ιδιαίτερα με τα επεισόδια.

Σε νοιώθω αλλά με το backlog που έχω και με καμιά Ampere για να παίξω ότι έχει απομείνει και ότι έρχεται σαν άνθρωπος, θα περιμένω 1 χρόνο να το πάρω στο Steam

image.png.84b46c8960ed1c0155b2fc812921d325.png 

Επεξ/σία από Parapas
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
  • Moderators
4 ώρες πριν, zvarthangalos είπε

Καλύτερα με το σταγονόμετρο παρά αυτό το πράγμα που βλέπουμε σε πολλά games που μαθαίνουμε τα πάντα πριν βγούν στην κυκλοφορία

Υπάρχει και ο δρόμος της καμήλας. :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

τρομερά αδιάφορα τρέιλερς...και μόνο που θα είναι EGS timed exclusive είναι τεράστιο όχι από μένα... Πλήρωνα τόσα χρόνια για να φάω άκυρο 1 χρόνο, άσε ρε! Μαύρο σε τέτοιες εταιρίες.

‘Hitman 3’ will be a timed Epic Games Store exclusive for PC

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...