Προς το περιεχόμενο

Είναι το PlayStation 5 η μεγαλύτερη σε μέγεθος κονσόλα;


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
3 ώρες πριν, Chocobo είπε

Δηλαδή το PSX δεν ήταν το πιο ωραίο της γενιάς του ; ή το PS2 ή το PS4 ? θεωρείς πιο ωραια τα N64,Saturn - Game Cube , Dreamcast,  xbox , switch , xbox one ? Περναω τη γενια ps3 , 360 wii γιατί ήταν όλα μέτρια.

Προσωπικά τα fat Playstation 2-4 τα βρίσκω τις ομορφότερες κονσόλες,με τις slim εκδόσεις να είναι χειρότερες.

Δεν μου άρεσαν ποτέ τα αρχικά σχέδια της sony.Αντιθετα τα psone και ps2 slim είναι για εμένα από τα πιο ωραία σε σχέδιο.Το n64 και το Dreamcast επίσης μου άρεσαν πολύ.Τα ps3 ps4 επίσης χοντροκομμένα.Το switch επίσης είναι πολύ ωραίο.Το xbox επίσης δεν μου αρέσει αλλά το 360 και το τελευταίο είναι ωραίες κονσόλες.Οι υπόλοιπες της Nintendo Wii, Wii U τίποτα το ιδιαίτερο.Μονο το wii mini και αυτό είναι ωραίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το πραγματικό πρόβλημα θα το έχουν οι κλεπταποδόχοι του κέντρου. Πως να το κουβαλάς κάτω από το δερμάτινό σου και να το επιδεικνύεις σε υποψήφιους αγοραστές με αυτό το μέγεθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, ELMastas είπε

Είναι όντος γαιδούρι το άτιμο,αν αυτή ήταν η λύση που βρήκαν για την υπερθέρμανση,τι να γίνει καλά έκαναν,είναι πάντος η μεγαλύτερη ως τώρα σε όγκο,κονσόλα που έχει βγει απο τις γνωστές,που να το μεταφέρεις τώρα αυτό ? Αααρε όσο θυμάμαι το θρυλικό Dreamcast, που συνεχίζει να είναι κατ εμέ με διαφορά η πιό ωραία κονσόλα,όπως και ο Κύβος της Nintendo μαζί με το πολύ όμορφο 360 (και το άσπρο και το μαυρό slim)ήταν πολύ ωραία.

Πιθανώς να βγεί και slim έκδοση κάποια στιγμή,αν και πιστεύω οτι πιθανώς να πέρασαν αυτές οι εποχές πλέον,εμένα αυτό που μου κτυπάει άσχημα,οπτικά δεν είναι το μέγεθος η το χρώμα που σίγουρα θα υπάρξουν και άλλες εκδώσεις η κόλπα για αλλαγή του,αλλά το ότι δεν είναι συμμετρικό,έχει αυτό το εξόγκομα και γιαυτό δεν μπορεί να πάει και οριζόντια παρά μόνο σε ειδική βάση.

Η ωραιότερη κονσόλα με διαφορά φίλος ήταν για μένα το Ν64! 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
5 λεπτά πριν, bazzil είπε

Δεν ξέρω αν θα είναι η μεγαλύτερη, σίγουρα όμως θα είναι η καλύτερη

"Σίγουρα";

Πώς μπορείς να το ξέρεις αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, G.TH. είπε

Το πραγματικό πρόβλημα θα το έχουν οι κλεπταποδόχοι του κέντρου. Πως να το κουβαλάς κάτω από το δερμάτινό σου και να το επιδεικνύεις σε υποψήφιους αγοραστές με αυτό το μέγεθος;

trump_ap_20134833860559.jpg?itok=0rb0jkT

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, The_Prodigy είπε

"Σίγουρα";

Πώς μπορείς να το ξέρεις αυτό;

Πάντα το playstation ήταν καλύτερο. Επειδή έχει το Grand Turismo. 🙂
Αντικειμενικά όλες καλές είναι. Το ίδιο θα έλεγα. Αρκεί να παίρνεις αυτό που θέλεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάντως πιστευω οτι αυτή η "μόδα" με τις ορθιες κονσόλες βγήκε για να μην μπορουμε να τις χωσουμε κάτω από την τηλεόραση στο ραφακι του video/DVD player και να απολαυσουμε τα καλοκαιρινα μεσημέρια τον ήχο της τουρμπινας... 

Επεξ/σία από kostis76
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...