Προς το περιεχόμενο

FIFA 21 [Xbox One] [PS4] [XSX] [PS5]


xtrmsnpr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε PS5 με physical copy υπαρχει γενικο προβλημα που ψαχνουν να το λυσουν και απο το support μου ειπαν οτι θα γίνει σύντομα.
Με την επιληση θα φαινεται η επιλογη για δωρεαν αναβάθμιση σε PS5 version

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σε PS5 καθε φορα που βαζω το δισκακι του fifa 21 πρεπει να επιλεγω την PS5 εκδοση πραγμα που ειναι σπαστικο κατι πρεπει να γινει απο την στιγμη που εχει κατεβει η PS5 εκδοση πρεπει να τρεχει αυτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξανά εγκατάσταση δεν έκανα. Έκανε το update μόνο του, και στις 4/12 έτρεξα το εικονίδιο της καινούργιας έκδοσης και όλα καλά (SX έκδοση).

Παίζει κανείς ρε παίδες, πολύ νέκρα εδώ. (UT εννοείτε)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/12/2020 στις 3:11 ΜΜ, mike0402 είπε

παιδια φιλος μου εδωσε το fifa 21 για ps4..το εκανα εγκατασταση στο ps5 που εχω αλλα πως κανω την αναβαθμιση σε next gen?

σε PS5 με physical copy υπαρχει γενικο προβλημα που ψαχνουν να το λυσουν και απο το support μου ειπαν οτι θα γίνει σύντομα.
Με την επιληση θα φαινεται η επιλογη για δωρεαν αναβάθμιση σε PS5 version

ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!

Η διαδικασία είναι εδω:
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 hours ago, myst77 said:

σε PS5 με physical copy υπαρχει γενικο προβλημα που ψαχνουν να το λυσουν και απο το support μου ειπαν οτι θα γίνει σύντομα.
Με την επιληση θα φαινεται η επιλογη για δωρεαν αναβάθμιση σε PS5 version

ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ!

Η διαδικασία είναι εδω:
 

 

ευχαριστω..τοσες μερες παντως θα επρεπε να το ειχαν φτιαξει το θεμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το πήρα (digital σε ps5) και μου φαίνεται πολύ καλό.Κανενα θέμα με τις εκδόσεις έχει να κατεβάσεις οποία θες,πρώτες εντυπώσεις θετικές,ωραία γραφικά, αξιοποιεί τις σκανδαλες,παρατήρησα ένα μικρό στατερ κάποιες φορές ή ήταν η ιδέα μου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 minutes ago, nyne said:

Μόλις το πήρα (digital σε ps5) και μου φαίνεται πολύ καλό.Κανενα θέμα με τις εκδόσεις έχει να κατεβάσεις οποία θες,πρώτες εντυπώσεις θετικές,ωραία γραφικά, αξιοποιεί τις σκανδαλες,παρατήρησα ένα μικρό στατερ κάποιες φορές ή ήταν η ιδέα μου?

οταν εχεις physical copy ps4 δεν σου βγαζει το update σε next gen εχει θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην ομαδα,θα ηθελα μια βοηθεια οσο αφορα για το fut το ξεκινησα προσφατα και ειμαι καινουργιος και ας παιζω χρονια fifa,το εχω στο ps5 οποιος θελει μου στελνει pm να του στειλω name να γινουμε friends και να παιζουμε και together.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έβαλα να παίξω fifa 21 στο xbox one x , ενώ είχα το fifa 20 και έπαιζα fifa fut δεν μου έχει μεταφέρει την ομάδα(όνομα) Δεν έπρεπε να το κάνει? Έχει αλλάξει κάτι?

Βλέπω δεν το έχουν καταργήσει αυτό

https://www.goal.com/en-us/news/will-fifa-20-ultimate-team-copy-over-fifa-21/1rwq1m0agmy6c1eem3ny2f3ouz

https://www.fifauteam.com/category/fifa/fifa-carryover/

πήγα στο chat support μου είπαν ότι επειδή δημιουργήθηκε "αργά" η ομάδα δεν μπορεί να μεταφερθεί στο επόμενο fifa, έπρεπε να είχε γίνει μέχρι τον Αύγουστο του 20, εμένα έγινε κάπου αρχές Σεπτέμβρη του 20..ohh well..

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,έχω μια απορία σχετικά με ποια έκδοση πρέπει να αγοράσω!!Έχω το fifa 21 στο ps4 και τώρα πήρα xbox series x, οπότε πρέπει να αγοράσω ξανά.το παιχνίδι έτσι;!το θέμα είναι επειδή θα αγοράσω κατευθείαν για next gen αν πρεπει να πάρω την next gen έκδοση με τα 71€ η την ultimate με τα 43€ και θα αναβαθμιστεί.;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ν

Να ρωτησω κατι ρε παιδια,αυτο που αλλαζει συνεχεία την φωτεινότατα του παιχνιδιού και μια το γρασιδι ειναι σκουρο και μια φωτεινο ειναι προβλημα του παιχνιδιου η διορθώνεται κάπως ,σε πσ 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/1/2021 στις 12:28 ΠΜ, TODOS1923 είπε

Καλησπέρα,έχω μια απορία σχετικά με ποια έκδοση πρέπει να αγοράσω!!Έχω το fifa 21 στο ps4 και τώρα πήρα xbox series x, οπότε πρέπει να αγοράσω ξανά.το παιχνίδι έτσι;!το θέμα είναι επειδή θα αγοράσω κατευθείαν για next gen αν πρεπει να πάρω την next gen έκδοση με τα 71€ η την ultimate με τα 43€ και θα αναβαθμιστεί.;

 

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-fifa-21-xbox-one-compare-prices/

Πάρε την πιο φθηνή US code αν ξέρεις να περνάς παιχνίδια και συνδρομές με vpn. Αν δεν ξέρεις και δεν καίγεσαι να μάθεις πάρε αυτήν με τα 23,75 από Eneba που κάνει για όλα τα region.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...