Προς το περιεχόμενο

ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΟΔΟΝΤΟΒΟΥΡΤΣΑ XIAOMI-NUN4087GL 32,90 @ E-shop.gr


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.e-shop.gr/ilektriki-odontoboyrtsa-xiaomi-nun4087gl-p-HAP.705472

Με μπαταρία ιόντων λιθίου 700 mAh

Ισχύει για 7 μέρες, για παραλαβή από κατάστημα του δικτύου.

 

20200519130100_xiaomi_mi_electric_sonic_

 

Skroutz.gr Από 48,66, ουσιαστικά 50 αν υπολογιστούν και τα μεταφορικά.

https://www.skroutz.gr/s/23226997/Xiaomi-Mi-Electric-Sonic-Toothbrush-T500-White-NUN4087GL.html

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Ola150 είπε

Διάφορες με oral b 4900 (προσφορά Κώτσου 2 τεμάχια στα 50€);

Είναι τελείως διαφορετικές, προσωπικά δοκίμασα και τα δύο είδη και κατέληξα ότι για μένα είναι καλύτερες με μη περιστρεφόμενη κεφαλή. 

Έχω περίπου 2 χρόνια την Oclean One που αντικατάστησε την Oral -b 4900 και δεν νομίζω να γύριζα ξανά ποτέ σε περιστροφική κεφαλή.

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Billator είπε

Είναι τελείως διαφορετικές, προσωπικά δοκίμασα και τα δύο είδη και κατέληξα ότι για μένα είναι καλύτερες με μη περιστρεφόμενη κεφαλή. 

Έχω περίπου 2 χρόνια την Oclean One που αντικατάστησε την Oral -b 4900 και δεν νομίζω να γύριζα ξανά ποτέ σε περιστροφική κεφαλή.

Ξανασκέψου το

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, andreasece είπε

Δεν μου λέει κάτι, γιατί όταν με την περιστρεφόμενη τα ούλα μου ήταν συνέχεια ερεθισμένα (ή με ενοχλούσαν) τι να το κάνω; 

Να μου πέσουν τα δόντια τελείως για να έχω λιγότερη πλάκα; :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Billator είπε

Δεν μου λέει κάτι, γιατί όταν με την περιστρεφόμενη τα ούλα μου ήταν συνέχεια ερεθισμένα (ή με ενοχλούσαν) τι να το κάνω; 

Να μου πέσουν τα δόντια τελείως για να έχω λιγότερη πλάκα; :P 

Περίεργο μεν, σεβαστό δε. Παρόλαυτα με περισσότερη πλάκα πέφτουν τα δόντια, όχι με λιγότερη (ικανή, όχι αναγκαία συνθήκη)!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το έχω κοιτάξει, βεβαιωθείτε όσοι την αγοράσετε ότι θα μπορείτε να βρείτε και ανταλλακτικά βουρτσάκια διαφορετικά παραγγείλτε έγκαιρα από Κίνα.

Επίσης να ξέρετε ότι σήμερα τα Lidl έχουν προσφορά σε Oral-B (https://www.lidl-hellas.gr/el/p/super-prosfores/oral-b-ilektriki-odontovourtsa-vitality-cross-action/p62675). Ίσως είναι πιο safe bet.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, imvrios είπε

Επίσης να ξέρετε ότι σήμερα τα Lidl έχουν προσφορά σε Oral-B (https://www.lidl-hellas.gr/el/p/super-prosfores/oral-b-ilektriki-odontovourtsa-vitality-cross-action/p62675). Ίσως είναι πιο safe bet.

Έχει μπαταρία λιθίου αυτή;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπόρεσα να βρω την πληροφορία όσο κοίταξα. Επαναφορτιζώμενη είναι αλλά δε μπόρεσα να βρω παραπάνω πληροφορίες για τη μπαταρία (χωρητικότητα κλπ).

Έχει γραμμή καταναλωτών η P&G, αν σε ενδιαφέρει κάνε τους ένα τηλέφωνο. Δεν είναι κάτι επείγον, η τιμή του Lidl είναι η καλύτερη αλλά ο επόμενος (Κωτσόβολος προσφορά) είναι 1€ παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, andreasece είπε

Περίεργο μεν, σεβαστό δε. Παρόλαυτα με περισσότερη πλάκα πέφτουν τα δόντια, όχι με λιγότερη (ικανή, όχι αναγκαία συνθήκη)!

Έχεις χαβαλέ πάντως στο δίνω :) Δεν το συνεχίζω γιατί φαίνεται δεν το έχεις ψάξει ή δεν είχες εσύ ποτέ τέτοιο πρόβλημα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Billator είπε

Έχεις χαβαλέ πάντως στο δίνω :) Δεν το συνεχίζω γιατί φαίνεται δεν το έχεις ψάξει ή δεν είχες εσύ ποτέ τέτοιο πρόβλημα. 

Δεν ξέρω γιατί το λες το πρώτο, δεν ήρθα να κάνω αντιπαράθεση, να βοηθήσω ήρθα, ούτε ο τόνος μου ήταν τέτοιος. Ωστόσο, για το υπόλοιπο, το είπα και στο άλλο thread, η κοπέλα μου είναι ορθοδοντικός σε κλινική στη Γερμανία, όπου μένουμε, οπότε trust me κάτι ξέρω παραπάνω ;) Για το πρόβλημα που αναφέρεις, όχι δεν είχα και γι' αυτό στην αρχή λέω πως σέβομαι την εμπειρία σου στα δικά σου δόντια. Anyway με πήρες με στραβό μάτι, οπότε σε αφήνω στις εμπειρίες σου! Καλή συνέχεια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, imvrios είπε

Δε το έχω κοιτάξει, βεβαιωθείτε όσοι την αγοράσετε ότι θα μπορείτε να βρείτε και ανταλλακτικά βουρτσάκια διαφορετικά παραγγείλτε έγκαιρα από Κίνα.

Επίσης να ξέρετε ότι σήμερα τα Lidl έχουν προσφορά σε Oral-B (https://www.lidl-hellas.gr/el/p/super-prosfores/oral-b-ilektriki-odontovourtsa-vitality-cross-action/p62675). Ίσως είναι πιο safe bet.

Μπα, για oral-b βλεπε μετα την  pro 2000/2500 (με θηκη μεταφορας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...