Προς το περιεχόμενο

Μετά το CHAOS έρχεται το νέο hyper car APEIRON με 3.000 ίππους


giorgos4ever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, georgerapp είπε

Κοιτα να δεις σύμπτωση . 

Μόλις τελείωσα μια ψευτοδουλιτσα σε ένα φορτηγό κ ο οδηγός "καθονται διπλα μου δυστυχώς" μιας κ με έπιασε κουβέντα , πηγαμε από φωτογραφίες σε Πανόπουλο , δεν ξερω πως ! 

Μου είπε οτι ενα ξημέρωμα πριν μια εβδομάδα σε μια περιοχή εξω απο αθηνα προς Θεσσαλονίκη , "μου ειπε την περιοχή την ξέχασα " , ειδε πολλα bmw μαυρα , κουστουμαρισμενους , σεκιούριτι πολλούς έναν γερανό κ κατεβασμένο πισω με μιση κουκούλα σκεπασμένο πιθανον " λεει " αυτό το αμάξι .

Ηταν κ αυτος σαν εμενα τύπος του youtube κ οχι της tv , κ ήξερε τον σαριμπαλιδη κ το θέμα . Ειχε δει κ το βίντεο . 

 

Αναρωτηθηκαμε μαζι για το πόσο μπορεί να δημιουργηθεί απο το 0 ενα τετοιο αμαξι στην Ελλάδα χωρις έτοιμες λύσεις , κινητήρας σασμαν ανάρτηση ηλεκτρικά κ.α . 

Αλλα αυτος ειπε ότι πιθανόν υπάρχει το αμαξι κ οτι ήταν εκείνο .

 

Τωρα εσεις γελάτε μαζι μου αλλα δεν ειμαι πειραγμενος . 

Μπειτε στο προφιλ μου . Με φωτογραφία έχω κάψα , τίποτα αλλο .

πριν πάρουν έκταση οι αναπαραγωγές

https://www.newsauto.gr/news/chaos-o-spiros-panopoulos-apanta-stous-haters/

Αναφορά σε κείμενο

CHAOS: Ο Σπύρος Πανόπουλος απαντά στους… haters

...προτιμήσαμε να το δείτε ψηφιακά το εσωτερικό που δεν είναι έτοιμο μέσα στο αυτοκίνητο μιας και υλοποιείται την ώρα που διαβάζετε αυτό το κείμενο...

με λίγα λόγια,
χωρίς λειτουργικό εσωτερικό, δεν πας πουθενά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

31 λεπτά πριν, georgerapp είπε

Κοιτα να δεις σύμπτωση . 

Μόλις τελείωσα μια ψευτοδουλιτσα σε ένα φορτηγό κ ο οδηγός "καθονται διπλα μου δυστυχώς" μιας κ με έπιασε κουβέντα , πηγαμε από φωτογραφίες σε Πανόπουλο , δεν ξερω πως ! 

Μου είπε οτι ενα ξημέρωμα πριν μια εβδομάδα σε μια περιοχή εξω απο αθηνα προς Θεσσαλονίκη , "μου ειπε την περιοχή την ξέχασα " , ειδε πολλα bmw μαυρα , κουστουμαρισμενους , σεκιούριτι πολλούς έναν γερανό κ κατεβασμένο πισω με μιση κουκούλα σκεπασμένο πιθανον " λεει " αυτό το αμάξι .

Ηταν κ αυτος σαν εμενα τύπος του youtube κ οχι της tv , κ ήξερε τον σαριμπαλιδη κ το θέμα . Ειχε δει κ το βίντεο . 

 

Αναρωτηθηκαμε μαζι για το πόσο μπορεί να δημιουργηθεί απο το 0 ενα τετοιο αμαξι στην Ελλάδα χωρις έτοιμες λύσεις , κινητήρας σασμαν ανάρτηση ηλεκτρικά κ.α . 

Αλλα αυτος ειπε ότι πιθανόν υπάρχει το αμαξι κ οτι ήταν εκείνο .

 

Τωρα εσεις γελάτε μαζι μου αλλα δεν ειμαι πειραγμενος . 

Μπειτε στο προφιλ μου . Με φωτογραφία έχω κάψα , τίποτα αλλο .

Μήπως ήταν οδηγός ταξί και δεν θυμάσαι καλά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα με κοροϊδεύεις . 

Κ εγω δεν πιστεύω . Η λογική με κανει να μην πιστέψω . 

Ουτε ο οδηγός που έγραψα παραπάνω τον αφηνει η λογική να πιστέψει . 

Απλά μετέφερα το τι μου ειπε .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, georgerapp είπε

Τωρα με κοροϊδεύεις . 

Κ εγω δεν πιστεύω . Η λογική με κανει να μην πιστέψω . 

Ουτε ο οδηγός που έγραψα παραπάνω τον αφηνει η λογική να πιστέψει . 

Απλά μετέφερα το τι μου ειπε .

 

Καλά αυτό που σου είπε δε λέει τίποτα...Ξέρεις πόσοι έχουν supercars, σε περιοχές πέριξ της εξόδου της Αθήνας προς Θεσσαλονίκη...

Ακόμα και το video εμένα, fake μου φαίνεται!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατά τη ηνώμη μου η ιστορία πάει στο εξής:

αν φτάσουν τα λεφτά και αν μέχρι τότε δεν την έχει κοπανήσει για Μπαχάμες,
κάποια στιγμή θα εμφανιστεί και ένα ντράγκστερ με το συγκεκριμένο κουφάρι
το οποίο φυσικά και δε θα είναι 100% ελληνικά εξαρτήματα

αν θα βγάζει τα άλογα και πολύ περισσότερο τις επιδόσεις αξιόπιστα ή μη
αν θα κάνει τα ρεκόρ και αν θα βγάζει την πίστα του Nürburgring χωρίς να σκορπάει
αν θα είναι γενικώς οδηγήσιμο ή άξιο αναφοράς
αν θα έχει την ...αναδιάπλαση, τη μεταβαλλόμενη μάζα και το περιβάλλον με τα ολογράμματα κλπ κλπ
άλλη ιστορία

το θέμα είναι να συνεχίζει να πουλάει το παραμύθι του,
μήπως κάποια στιγμή του κάτσει και μπουν μέσα κεφάλαια (εμίρηδες, ΕΣΠΑ κλπ)

Επεξ/σία από nemom
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, haHa είπε

Σε κανενα επιπεδο δεν το εχει φθασει.. Εκτος αν εννοεις κατι render που για εναν γραφιστα ειναι μερικες μερες δουλεια.

Βρε συ εννοώ όλα αυτά που έχει πει έως τώρα ότι έχει κάνει. Δεν γίνεται να λες ότι έχω σχεδόν τα πάντα έτοιμα και να μην έχεις τίποτα. Δεν ξέρω μου φαίνεται εντελώς ηλίθιο αν δεν έχει απολύτως τίποτα.

Εγώ πιστεύω ότι κάτι θα φτιάξει στο τέλος, κάνα πλαστικό αυτοκίνητο από πριντερ όλο ίσα ίσα να μην γίνει ρεζίλι και μόλις το βάλει μπροστά θα αρπάξει φωτιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

"Δυστυχώς το ίδιο και κάποια περιοδικά / γνώστες του αυτοκίνητου που υιοθέτησαν την ίδια τάση ανθελλήνων γιατί θέλουν να αρέσκονται στην μάζα"

Σε ποιά... μάζα αναφέρεται ο αυτοανακηρυσσόμενος εκπρόσωπος της Ελλάδας; Όταν η πλειοψηφία των σχολίων στα βίντεο ήταν  κραυγές εθνικής υπερηφάνειας;.

"οπού υπάρχει πλέον αποκάλυψη αυτοκίνητου και όχι παρουσίαση (όπως ακριβώς είπα και εγώ) γίνεται με τον τρόπο αυτόν γιατί έχει την καλύτερη αποτύπωση χρώματος, λεπτομέρειας σε συνάρτηση με το φως που τοποθετείτε σε σημεία για να αναδείξει το αντικείμενο καλύτερα, εμείς το κάναμε επίσης και για άλλο λόγο, από το να το δείτε μόνο απέξω, προτιμήσαμε να το δείτε ψηφιακά το εσωτερικό που δεν είναι έτοιμο μέσα στο αυτοκίνητο μιας και υλοποιείται την ώρα που διαβάζετε αυτό το κείμενο."

Λυπάμαι, αδυνατώ να ακολουθήσω τον συλλογισμό.

"αυτή τη στιγμή το αυτοκίνητο υπάρχει, το αγγίζουμε, πιάνουμε το τιμόνι του;"

"γράφεις ότι θα αποκαλύψεις και τον χώρο, το εργοστάσιο"

Από το επίμαχο βίντεο 5 ημέρες πριν, λόγια του δημοσιογράφου. 

Επεξ/σία από nicksoti
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια δεν στεκομαι μονο στο αμαξι εγω ,εχει πει πολλα , μιλαμε για επενδυση , για εργοστασιο παραγωγης κ ερευνας εξέλιξης .

πρεπει ταχυτατα να δωσει δειγματα . βρωμαει η δουλεια . καποιος ανεβασε ενα βιντεο απο youtube για μια απατη με φορτηγο στις ΗΠΑ , ασε μιλαμε για κομπινα , τσιμπησε τρις !!!!!!!!!!

κραταγα μικρο καλαθι , αυτη τη στιγμη το εχω στειλει με αεροκλωτσια οσο μακρια μπορω .

 

μακαρι να βγω λαθος , θα χαρω παρα πολυ .

Επεξ/σία από georgerapp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από το forum του www.lancerregister.com, το 2013

https://www.lancerregister.com/threads/extreme-tuners-and-their-knock-offs.442186/

πρόκειται για τους ίδιους; Αν ναι, διαβάστε, υπάρχει πολύ-πολύ ενδιαφέρον!!!

Πάντως, κάτι υπάρχει κάτω από το σεντόνι. Το θέμα είναι, ΤΙ είναι. Και γιατί τόση μυστικοπάθεια.

Επεξ/σία από nicksoti
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, georgerapp είπε

Κοιτα να δεις σύμπτωση . 

Μόλις τελείωσα μια ψευτοδουλιτσα σε ένα φορτηγό κ ο οδηγός "καθονται διπλα μου δυστυχώς" μιας κ με έπιασε κουβέντα , πηγαμε από φωτογραφίες σε Πανόπουλο , δεν ξερω πως ! 

Μου είπε οτι ενα ξημέρωμα πριν μια εβδομάδα σε μια περιοχή εξω απο αθηνα προς Θεσσαλονίκη , "μου ειπε την περιοχή την ξέχασα " , ειδε πολλα bmw μαυρα , κουστουμαρισμενους , σεκιούριτι πολλούς έναν γερανό κ κατεβασμένο πισω με μιση κουκούλα σκεπασμένο πιθανον " λεει " αυτό το αμάξι .

Ηταν κ αυτος σαν εμενα τύπος του youtube κ οχι της tv , κ ήξερε τον σαριμπαλιδη κ το θέμα . Ειχε δει κ το βίντεο . 

 

Αναρωτηθηκαμε μαζι για το πόσο μπορεί να δημιουργηθεί απο το 0 ενα τετοιο αμαξι στην Ελλάδα χωρις έτοιμες λύσεις , κινητήρας σασμαν ανάρτηση ηλεκτρικά κ.α . 

Αλλα αυτος ειπε ότι πιθανόν υπάρχει το αμαξι κ οτι ήταν εκείνο .

 

Τωρα εσεις γελάτε μαζι μου αλλα δεν ειμαι πειραγμενος . 

Μπειτε στο προφιλ μου . Με φωτογραφία έχω κάψα , τίποτα αλλο .

Μήπως ήταν η πανευρωπαϊκή πρεμιέρα του Audi Rs3 που έγινε στα Μέγαρα? Πιο πιθανό βλέπω αυτό..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάντως το παίξει έξυπνα, 
μπορεί να χρησιμοποιήσει το ντόρο προς όφελός του και να βρει πιο γρήγορα λεφτά για κάψιμο.

Ας πούμε διαβάζω εδώ
δημοσίευση του «JOHN HALAS» που διατηρεί δημοσιότητα στο θέμα.

Πώς το λένε στην αντίπερα όχθη;
Any publicity is good publicity.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντωμεταξύ, τα φώτο στο καλυμμένο "αυτοκίνητο" γιατί είναι συνέχεια αναμμένα? Στην πρίζα το έχει? 

Επεξ/σία από Macosj
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...