Προς το περιεχόμενο

[Megathread] Προτάσεις για παιχνίδι στο PC


Ippokratis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή έχει πέσει πολύ βαρεμάρα καλοκαιριάτικα,έχετε να προτείνετε κανά καλό παιχνιδάκι??

Κυρίως να είναι fps/action/rpg αλλά και ότι άλλο δεν με πειράζει αρκεί να σκοτώνεις την ώρα σου.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή έχει πέσει πολύ βαρεμάρα καλοκαιριάτικα,έχετε να προτείνετε κανά καλό παιχνιδάκι??

Κυρίως να είναι fps/action/rpg αλλά και ότι άλλο δεν με πειράζει αρκεί να σκοτώνεις την ώρα σου.:-D

 

Ήμουν στην ακριβώς ίδια θέση την Παρασκευή, ανοίγω το συρτάρι και ΌΛΩΣ ΤΥΧΑΙΩΣ το μάτι μου έπεσε στο TES IV: Oblivion.

 

Το κακό είναι ότι βαριόμουν επίσης να ξαναπαίξω ένα τόσο casual TES, οπότε το πλάκωσα στα mods (με πρώτο και καλύτερο το OOO 1.33). Τώρα είναι φανταστικό και όπως έπρεπε να είναι. Recommended!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ είμαι με τον αδερφό μου όλη μέρα στο σπίτι το καλοκαίρι, έτσι τι θα λέγατε να μου προτείνετε ένα καλό shooting με co-op, ακούω προτάσεις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Παιδιά εγώ είμαι με τον αδερφό μου όλη μέρα στο σπίτι το καλοκαίρι, έτσι τι θα λέγατε να μου προτείνετε ένα καλό shooting με co-op, ακούω προτάσεις....

 

Τι λες γι αυτά?

 

Left 4 Dead

Killing Floor

Team Fortress 2

Unreal Tournament 3

Call of Duty Modern Warfare

Call of Duty World at War

Rainbow 6: Vegas 2

Serious Sam 2

Επεξ/σία από PCM
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα CoD τα έχω παίξει, το ίδιο και με τα Vegas 2 και Serious Sam 2, το Killing Zone νομίζω έκδοση για PC δεν έχει βγει, τα άλλα θα δω πως είναι και κάτι θα βρω, ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα CoD τα έχω παίξει, το ίδιο και με τα Vegas 2 και Serious Sam 2, το Killing Zone νομίζω έκδοση για PC δεν έχει βγει, τα άλλα θα δω πως είναι και κάτι θα βρω, ευχαριστώ

 

Ναι έκανα λάθος Killing Floor λέγεται (zombie shooter).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Arma2 ειναι πραγματι καλο αλλα σου συνιστω να περιμενεις κανα χρονο μεχρι να γινει πληρως playable.Γνωμη μου ειναι οτι τα μοναδικα παιχνιδια απο πλευρας διαρκειας και βαθους gameplay που μπορουν να να σε κρατησουν ειναι τα Anno 1404,GTR2,Nascar Racing 2003.Ειναι τα μοναδικα παιχνιδια που μολις τα τρεξεις μετα απο λιγο εχουν περασει 3 ωρες χωρις να το καταλαβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιάσε ps1 emulator και ξεκίνα τα ακόλουθα:

Final Fantasy 7,8,9

Star Ocean The Second Story

The Legend of Dragon

Και αν έχεις ps2 τις συνέχειες τους+kingdom hearts 1,2.

 

Για πότε θα φύγει η βαρεμάρα...

Και μετά ξαναέλα να σου πω καμιά 30αρια ακόμα :P

 

 

Για pc οποιδίποτε arcade ή shoot em up θα σε βοηθήσει να σκοτώσεις τον χρόνο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...