Προς το περιεχόμενο

Kuo: Τα iPhone 12 δεν θα περιλαμβάνουν στη συσκευασία Earpods αλλά και φορτιστή


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Imperia είπε

μια χαρά τα είπες..
ο άνετος οικονομικά φαίνεται από τα εστιατόρια και τα ξενοδοχεία που κοιμάται.

θα μείνω στο μήνυμα μου αυτό ακριβώς που είπα.

να είσαι καλά.

ουτε απο τα χοτελ που κοιματε για μενα και τα εστιατορια δεν  φαινετε αν ειναι πλουσιος  καποιος  :) εχουμε  διαφορετικες αντιλιψεις στο τι ειναι πλουσιος  .  χαιρομαι που συμφωνεις οτι τα ειπα καλα  γιατι ετσι  ειναι απλα  :)  να σε καλα 

Επεξ/σία από allure_boy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, allure_boy είπε

θα φαει Χ  ομως απο πολυ κοσμο . και απο μενα πλεον τρωει ΧΧΧ γιατι απλα δεν ειμαι ουτε κοροιδο ουτε θυμα της . μονο αν καθε συσκευη της ηταν 200 ευρω φθηνοτερα θα δικαιολογουσα να βγαλει ακουστικα και καλωδιο και φορτιστη  οχι τωρα που το κανει και το κανει για να βγαλει και αλλα.... και αλλα και αλλα και αλλα γιατι δεν χορταινει !!!! σου λεει τωρα που γυριζει ειμαι η πρωτη εταιρια στον κοσμο . οχι   apple  μου απο μενα Χ !  και  μαλλον ειναι η τελευτεα φορα που αγοραζω συσκευη της . θα κανω παραπονα στην επισημη  τους σελιδα στο insta για να  ξερει οτι δεν ειναι σωστο αυτο που κανει . 

Άρα σαν κινητά δεν είναι ακριβά , απλά έχει ακριβά accessories... αυτό λες???

ΥΓ: Φήμες λένε ότι θα είναι κατά 100$ φθηνότερα... εκεί να σε δω τι θα λες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, allure_boy είπε

ουτε απο τα χοτελ που κοιματε για μενα και τα εστιατορια δεν  φαινετε αν ειναι πλουσιος  καποιος  :) εχουμε  διαφορετικες αντιλιψεις στο τι ειναι πλουσιος  .  χαιρομαι που συφωνεις οτι τα ειπα καλα  γιατι ετσι  ειναι απλα  :)  να σε καλα 

χάχα... μάλλον κατάλαβα ότι εννοείς πραγματικά πλουσιους που κυκλοφορούνε με ελικόπτερο και Learjet.

καλο απόγευμα 🙂

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γράφετε ορισμένοι εδώ μέσα δεν περιγράφεται.Τους τελευταίους 100 μήνες ο ΜΠΑΜΠΑΣ σας είναι το μήλο!

ΠΡΩΤΗ σωστή touch οθόνη!

ΠΡΩΤΗ σωστή κατασκευή με πλαίσιο αλουμινίου και μη αποσπώμενη μπαταρία!

ΠΡΩΤΟ touch id πριν το βλέπατε μόνο σε ταινίες του james bond!

ΠΡΩΤΟ σωστό με άμεση απόκριση face id πάλι μόνο σε ταινίες james bond!

ΠΡΩΤΟ Lidar scanner σε δυο μήνες πάλι επιστομονική φαντασία!

Η apple είναι μια εταιρεία που πουλάει ακριβά τα προϊόντα  της! Δεν λογίζεται άνθρωπος που ενδιαφέρεται για την τεχνολογία και την προοδό της να μην παραδέχεται την apple στο συγκεκριμένο τομέα! Και εγώ δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να αλλάζω κάθε χρόνο 10 συσκευές τεχνολογίας αλλά δεν έχω τέτοια κόμπλεξ να αφορίζω μία εταιρεία λέγοντας οτι δεν έχει πετύχει τίποτα!

 

  • Thanks 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Twoface είπε

Θλίψη μόνο και μόνο που διαβάζω άτομα να υπερασπίζονται αυτήν την κίνηση... 

Η Ευρωπαϊκή Ένωση προσπαθεί ανεπιτυχώς να πάει εκεί εδώ και 11 χρόνια. Εκεί που απέτυχε μπορεί να τα καταφέρει η Apple και να κάνει και τους υπόλοιπους κατασκευαστές να την μιμηθούν. 

Επεξ/σία από kifinas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, aristotelis83 είπε

Τι γράφετε ορισμένοι εδώ μέσα δεν περιγράφεται.Τους τελευταίους 100 μήνες ο ΜΠΑΜΠΑΣ σας είναι το μήλο!

ΠΡΩΤΗ σωστή touch οθόνη!

ΠΡΩΤΗ σωστή κατασκευή με πλαίσιο αλουμινίου και μη αποσπώμενη μπαταρία!

ΠΡΩΤΟ touch id πριν το βλέπατε μόνο σε ταινίες του james bond!

ΠΡΩΤΟ σωστό με άμεση απόκριση face id πάλι μόνο σε ταινίες james bond!

ΠΡΩΤΟ Lidar scanner σε δυο μήνες πάλι επιστομονική φαντασία!

Η apple είναι μια εταιρεία που πουλάει ακριβά τα προϊόντα  της! Δεν λογίζεται άνθρωπος που ενδιαφέρεται για την τεχνολογία και την προοδό της να μην παραδέχεται την apple στο συγκεκριμένο τομέα! Και εγώ δεν έχω την οικονομική δυνατότητα να αλλάζω κάθε χρόνο 10 συσκευές τεχνολογίας αλλά δεν έχω τέτοια κόμπλεξ να αφορίζω μία εταιρεία λέγοντας οτι δεν έχει πετύχει τίποτα!

Και ποιος σου ειπε οτι εδω στο φορουμ τους ενδιαφερει τι εχει προσφερει η καθε εταιρεια τεχνολογικα.

Εδω ειναι εχω να το αγορασω ειναι καλη, δεν εχω θα την θαψω για να νοιωσω καλυτερα.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, AtiX είπε

Άρα σαν κινητά δεν είναι ακριβά , απλά έχει ακριβά accessories... αυτό λες???

ΥΓ: Φήμες λένε ότι θα είναι κατά 100$ φθηνότερα... εκεί να σε δω τι θα λες...

οχι φιλε μου 100 δολλαρια ειναι 80 μονο ευρω φθηνοτερα .  φυσικα ειναι υπερτιμημενα  και σε τιμες τα κηνιτα της και τα παρελκομενα της . ειναι απαραδεκτη θα σκεφτω παρα πολυ αν ξανα αγορασω  κηνιτο  της  γιατι πολυ απλα νιωθω θυμα και κοροιδο . με το αιφον 12 χωρις ακουστικα χωρις καλωδιο και φορτιστη θα πουλαει ενα χαζοκουτο και ενα κηνιτο και θα κοστιζει 900 ευρω και πανω  . οχι δεν θα παρω σορρυ εχω η δεν εχω τα χρηματα να το αγορασω θα φαει ακυρο απο μενα πολυ απλo γιατι απλα δεν ειμαι κοροιδο   

Επεξ/σία από allure_boy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, allure_boy είπε

οχι φιλε μου 100 δολλαρια ειναι 80 μονο ευρω φθηνοτερα .  φυσικα ειναι υπερτιμημενα  και σε τιμες τα κηνιτα της και τα παρελκομενα της . ειναι απαραδεκτη θα σκεφτω παρα πολυ αν ξανα αγορασω  κηνιτο  της  γιατι πολυ απλα νιωθω θυμα και κοροιδο . με το αιφον 12 χωρις ακουστικα χωρις καλωδιο και φορτιστη θα πουλαει ενα χαζοκουτο και ενα κηνιτο και θα κοστιζει 900 ευρω και πανω  . οχι δεν θα παρω σορρυ εχω η δεν εχω τα χρηματα να το αγορασω θα φαει ακυρο απο μενα πολυ απλo γιατι απλα δεν ειμαι κοροιδο . 

Προσπαθήστε να μην υπερβάλλεις μιας και οι φήμες λένε για 549$...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AtiX είπε

Προσπαθήστε να μην υπερβάλλεις μιας και οι φήμες λένε για 549$...

αν  ειναι 549 δολλαρια ειναι οκ  αν  ομως ειναι τοσο . γιατι μιλαμε για  απλ και ολοι ξερουμε ποσο τσιγκουνα εταιρια ειναι στα παντα . οποιος εχει αντιθετη γνωμη για αυτα που λεω με επιχηρηματα παρακαλω ακουω  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, allure_boy είπε

αν  ειναι 549 δολλαρια ειναι οκ  αν  ομως ειναι τοσο . γιατι μιλαμε για  απλ και ολοι ξερουμε ποσο τσιγκουνα εταιρια ειναι στα παντα . οποιος εχει αντιθετη γνωμη για αυτα που λεω με επιχηρηματα παρακαλω ακουω  :)

690€ στην Ελλάδα αν το βγάλουν χωρίς 5G.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, AtiX είπε

Από τα 829€ που βγήκε αν θυμάμαι καλά το 11...  

Ε ναι, εκεί είναι πολύ καλύτερα. Δεν ξέρω αν θα μπορούσε να μείνει η μόδα με τα κινητά στο χιλιάρικο για πολύ ακόμα. 

Επεξ/σία από kifinas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...