Προς το περιεχόμενο

UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 14.90 Ευρω - e-shop.gr


makhs5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Antretng είπε

Νομιζω δεν κοστιζει τοσο ακριβα να εχεις μια ενδειξη αλλα οκ. Οπως ειπες αλλωστε το προηγουμενο μοντέλο ειχε. 

Δεν ειπα ειχε το προηγουμενο μοντελο κατι διαφορετικο απο αυτο, που το ειδες οτι γραφω κατι τετοιο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 344
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όσοι το πήρατε πως σας φαίνεται το μέγεθος; Βολεύει για αυλή, μπαλκόνι και τέτοια; Φαντάζομαι για καμια παραλία θα είναι υπερβολικό.

Σκέφτομαι να το πάρω αλλά με προβληματίζει το μέγεθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arwindan είπε

Όσοι το πήρατε πως σας φαίνεται το μέγεθος; Βολεύει για αυλή, μπαλκόνι και τέτοια; Φαντάζομαι για καμια παραλία θα είναι υπερβολικό.

Σκέφτομαι να το πάρω αλλά με προβληματίζει το μέγεθος.

Μια χαρα ειναι το μεγεθος μην μπερδευεσαι με τα βιντεο και τις φωτο, μικρουλη ειναι, διαβασε διαστασεις και παρε μετρο και υπολογισε 

Height    170 mm
Width     130 mm
Length   210 mm

Και στην παραλια ανετοτατα το παιρνεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, makhs5 είπε

Μια χαρα ειναι το μεγεθος μην μπερδευεσαι με τα βιντεο και τις φωτο, μικρουλη ειναι, διαβασε διαστασεις και παρε μετρο και υπολογισε 

Height    170 mm
Width     130 mm
Length   210 mm

To έκανα ήδη αυτό, αλλά ήθελα να ακούσω και γνώμες κατόχων του ηχείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arwindan είπε

To έκανα ήδη αυτό, αλλά ήθελα να ακούσω και γνώμες κατόχων του ηχείου.

Για μενα προσωπικα ανετα θα το παρω και παραλια, εγω προσωπικα το θεωρω μικρο

Να ξερεις κατι, στο ματι απο φωτογραφιες και βιντεο μοιαζει μεγαλυτερο, τερατακι, αλλα στην πραξη οταν το παρεις, και αν το παρεις βεβαια, θα καταλαβεις οτι ειναι μικροτερο απ οτι περιμενες, αλλα εχει πολυ ισχυ που στη πραξη το καταλαβαινεις κι αυτο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, makhs5 είπε

Δεν ειπα ειχε το προηγουμενο μοντελο κατι διαφορετικο απο αυτο, που το ειδες οτι γραφω κατι τετοιο?

Λάθος κατάλαβα τοτε. Σορρυ :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Antretng είπε

Λάθος κατάλαβα τοτε. Σορρυ :) 

Ναι βρε συ, οτι εχει το ενα εχει και το αλλο, αφου ακριβως τα ιδια ειναι 🙂

Εννοω για αυτο το μοντελο οτι ειναι τα ιδια με του eshop:  https://www.aliexpress.com/item/32853206373.html?

Το παλιοτερο μοντελο σχεδιαστικα ειναι διαφορετικο, οποτε καποιες διαφορες ισως θα τις εχει

Μονο ενα δεν μπορω να καταλαβω, κανεις σας δεν παρελαβε ακομη, μονο εγω παρελαβα? Βεβαια εγω εκανα την παραγγελια ξημερωματα κυριακης

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Ναι βρε συ, οτι εχει το ενα εχει και το αλλο, αφου ακριβως τα ιδια ειναι 🙂

Εννοω για αυτο το μοντελο οτι ειναι τα ιδια με του eshop:  https://www.aliexpress.com/item/32853206373.html?

Το παλιοτερο μοντελο σχεδιαστικα ειναι διαφορετικο, οποτε καποιες διαφορες ισως θα τις εχει

Μονο ενα δεν μπορω να καταλαβω, κανεις σας δεν παρελαβε ακομη, μονο εγω παρελαβα? Βεβαια εγω εκανα την παραγγελια ξημερωματα κυριακης

Μαλλον ειχαν μονο ενα κομματι 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Anonymousx είπε

Μαλλον ειχαν μονο ενα κομματι 😆

Ποτε εκανες παραγγελια εσυ, ετσι για να καταλαβουμε απο περιεργεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Μονο ενα δεν μπορω να καταλαβω, κανεις σας δεν παρελαβε ακομη, μονο εγω παρελαβα? Βεβαια εγω εκανα την παραγγελια ξημερωματα κυριακης

Εγω την εκανα Κυριακή βράδυ αλλά ακόμα τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Antretng είπε

Εγω την εκανα Κυριακή βράδυ αλλά ακόμα τίποτα.

Οποτε εσυ την εκανες σχεδον την επομενη μερα, πανε με σειρα προτεραιοτητας παντα, καλα λογικα θα παρελαβαν και καποιοι αλλοι αλλα λογικα δεν το γραφουν εδω

εμενα εδειχνε οτι παραλαβανε εμπορευμα γυρω στις 17.00 το απογευμα της δευτερας, και τριτη μου ηρθε μυνημα να παραλαβω. Πριν εγραφε μεσα στην παραγγελια μου "Αναμονη παραλαβης" , ενω μετα μεσα στην παραγγελια μου "Αμεσα διαθεσιμο"

Εκει που δειχνει τις λεπτομερειες της καθε παραγγελιας λεω

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Οποτε εσυ την εκανες σχεδον την επομενη μερα, πανε με σειρα προτεραιοτητας παντα, καλα λογικα θα παρελαβαν και καποιοι αλλοι αλλα λογικα δεν το γραφουν εδω

εμενα εδειχνε οτι παραλαβανε εμπορευμα γυρω στις 17.00 το απογευμα της δευτερας, και τριτη μου ηρθε μυνημα να παραλαβω. Πριν εγραφε μεσα στην παραγγελια μου "Αναμονη παραλαβης" , ενω μετα μεσα στην παραγγελια μου "Αμεσα διαθεσιμο"

Εκει που δειχνει τις λεπτομερειες της καθε παραγγελιας λεω

Τώρα έχει περάσει τον έλεγχο διαθεσιμότητας και ειναι στο στάδιο "Συγκέντρωση Προϊόντων" . Αναμένουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Antretng είπε

Τώρα έχει περάσει τον έλεγχο διαθεσιμότητας και ειναι στο στάδιο "Συγκέντρωση Προϊόντων" . Αναμένουμε...

Οποτε ναι περιμενεις λογικα την παραλαβη, η πρωτη μαλλον που ημουν εγω μεσα λογικα εξαντληθηκε

Να σε ρωτησω, μπες και κοιτα στην παραγγελια σου, εκει που γραφει απο κατω

"Αναλυτική Αναφορά Προϊόντων"

Και δειχνει το προιον και διπλα λεει σε τι σταδιο βρισκονται αυτοι, εσενα τι σου γραφει? Εμενα εκει εγραφε: 

Κωδικός    Προιόν    Ποσότητα    Κατάσταση
 UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER BLACK    1    Αμεσα Διαθέσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...