Προς το περιεχόμενο

Χωρίς φορτιστή στο κουτί πιθανόν και το Galaxy S21/S30, όπως το iPhone 12


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, music_lover είπε

Που είσαι χαμένος εσύ, άργησες.

Άρα δε ξέρεις και απλά παρέθεσες την ανυπόστατα άποψη σου. Καλά έκανες δε λέω, απλά μη περιμένεις να τη πάρουμε σοβαρά. Γιατί και γω θα σου πω ότι χωρίς φορτιστή θα έκανε 800, άρα βγήκε 50 ευρώ κάτω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 226
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

33 λεπτά πριν, Superuser3 είπε

Δηλαδή εχεις καμιά δεκαριά συσκευές και φορτιστές.στο ντουλάπι?

Επιβαρύνεις το περιβάλλον

Ακόμα και αν έχω δέκα συσκευές μαζί με τους φορτιστές στο «ντουλάπι», δεν σημαίνει ότι επιβαρύνω το περιβάλλον…

Αν τις πετούσα στα σκουπίδια ή γενικότερα οπουδήποτε έξω στο χώμα, θα έπρεπε να ανησυχήσεις…

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsarouc είπε

Εσύ που είσαι έξυπνος αγόρασε χωριστά τον φορτιστή. 

Φιλαράκι δεν έχεις καταλάβει ότι το θέμα δεν είναι η εξτρά 5 ευρώ χρέωση που χρεώνει για το σκουπιδάκι που βάζει μέσα η Apple στο κουτί. Έχει να κάνει με άλλα πράγματα που δυστυχώς λόγο εξυπνάδας δεν τα πιάνεις...

Άστο...

Εχω ήδη φορτιστή, δε χρειάζεται να αγοράσω. Που και να μην είχα δηλαδή, πω ρε κούραση να ζητήσω και έναν φορτιστή από το ίδιο μαγαζί που θα πάρω και το κινητό. Μιλάμε αγγαρεία, όχι αστεία. 

Το mensa test μου είναι περίπου 40% πάνω απτό δικό μου. Όχι ότι έχει σημασία, αλλά μιας και αναφέρθηκες σε εξυπνάδα. Θες να μου παραθέσεις τους λόγους να τους αποδόμησω και αυτούς να τελειώνει το πανυγηρακι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, CometRyzen είπε

Εχω ήδη φορτιστή, δε χρειάζεται να αγοράσω. Που και να μην είχα δηλαδή, πω ρε κούραση να ζητήσω και έναν φορτιστή από το ίδιο μαγαζί που θα πάρω και το κινητό. Μιλάμε αγγαρεία, όχι αστεία. 

Το mensa test μου είναι περίπου 40% πάνω απτό δικό μου. Όχι ότι έχει σημασία, αλλά μιας και αναφέρθηκες σε εξυπνάδα. Θες να μου παραθέσεις τους λόγους να τους αποδόμησω και αυτούς να τελειώνει το πανυγηρακι? 

χαχαχαχαχα νταξ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/7/2020 στις 2:01 ΜΜ, HamerZ είπε

Λέτε να δίνουν και τα επόμενα σε BULK έκδοση;

 

Στις 9/7/2020 στις 2:04 ΜΜ, μαστερ είπε

Όσο έχει μέσα τουλάχιστον το τηλέφωνο... όλα καλά.

 

Στις 9/7/2020 στις 2:40 ΜΜ, Triple_HR21 είπε

Χωρίς κινητό στο κουτί πιθανόν και το Galaxy S21/S30, όπως το iPhone 12... 

 

Στις 9/7/2020 στις 3:00 ΜΜ, AntonisKo είπε

αντε και χωρίς συσκευή σε λίγα χρόνια.

 

Στις 9/7/2020 στις 3:26 ΜΜ, Gatilaras είπε

Αντε το βλεπω να 'ρχεται.Ετος 2025 samsung galaxy a 65,η εταιρια αποφασισε να διαθεσει το κουτι χωρις τη συσκευη στην τιμη των 399 δολαριων.Με εξτρα χρεωση 899δολαρια θα διατιθεται και η συσκευη και με εξτρα 199 δολαρια το power brick και ενσυρματα ακουστικα.🤣

 

Στις 9/7/2020 στις 3:47 ΜΜ, BILL5 είπε

Λοιπόν περιμένουμε Τώρα ξεκινάει κινητό χωρίς φορτιστή η Apple που δίνει κινητό χωρίς ακουστικά και περιμένουμε να βγουν και τα κινητά χωρίς κουτί και βιβλιαράκια σκέτο

 

22 ώρες πριν, teri23 είπε

Συσκευή θα έχει μέσα; 😂

 

21 ώρες πριν, alex1001 είπε

καλά πάμε.. το επόμενο βήμα είναι να πουλάνε το κουτί χωρίς κινητό.. φτάνει να λέει από έξω samsung, apple κλπ

 

19 ώρες πριν, damako3 είπε

Άντε και χωρίς κινητό η κούτα από το 2022 και πέρα.

 

15 ώρες πριν, Eloy είπε

Η επόμενη κίνηση θα είναι η πώληση των smartphones να γίνεται χωρίς κουτί - σε σακουλάκι μέσα

 

15 ώρες πριν, subarus-14 είπε

Εγώ προτείνω να έρχονται χωρίς κινητό καν μέσα και να το αγοράζεις εξτρά!

 

6 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Εγώ λέω να αφαιρέσουν και την συσκευή, να αγοράζει κάποιος μόνο το κουτί του!

*Είναι είναι ο καπιταλισμός ηλίθιε

 

13 λεπτά πριν, george0083 είπε

Σε λιγο θα λεμε παλι καλα που εχει κινητο το κουτι μεσα

Με μεγάλη συμπάθεια προς τους χρήστες, και ίσως κάποιοι να μου ξέφυγαν, αλλά ήμαρτον ρε παιδια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tsarouc είπε

χαχαχαχαχα νταξ....

Το γεγονός ότι κόλλησες σε λάθος του autocorrect επιβεβαιώνει το της πρότασης 👍

Μόλις τώρα, AtiX είπε

Με μεγάλη συμπάθεια προς τους χρήστες, και ίσως κάποιοι να μου ξέφυγαν, αλλά ήμαρτον ρε παιδια...

Το χειρότερο δεν είναι ότι επαναλαμβάνονται, το χειρότερο θα είναι να πουλάνε το κουτί χωρίς συσκευή 😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, maparios είπε

οταν θα χαλανε οι μπαταρίες, επειδή ο μέσος όρος δεν ξέρει να ξεχωρίσει τα volt ampere κλπ θα μας λένε ''δεν χρησιμοποίησες τον φορτιστή που ορίζει ο κατασκευαστής (?) ΄΄ η συσκευή σας κύριε είναι εκτός εγγύησης....

θα πεσει πολυ γελιο αληθεια. αυτο που με στεναχωρει ειναι οτι δουλευω σαν τεχνικος σε μεγαλο καταστημα και θα μου ερχονται μαζικα παραπονα, σαν να τους βλεπω μπροστα μου..

Στις περισσοτερες συσκευες η μετατροπη κτλ γινεται στις ιδιες τις συσκευες, οποτε οτι χρειαζεται η συσκευη τραβαει. Μονο η 1+ κανει την μετατροπη στο δικο της τουβλακι για αυτο και δεν ζεσταινεται η συσκευη κατα την διαρκεια της φορτισης και της χρησης της συσκευης. Οχι οτι και εκει αν βαλεις αλλον φορτιστη θα εχεις θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, CometRyzen είπε

Το γεγονός ότι κόλλησες σε λάθος του autocorrect επιβεβαιώνει το της πρότασης 👍

πάνω που με πρόλαβες να σε ρωτήσω αν έφταιγε το σίρι η εσύ είσαι δυσλεκτικός... 

Προφανώς το σίρι δεν πάει καλά.. παντού το λένε... 

Τέσπα... το νόημα το έχεις χάσει αδερφέ..

Άστο σου λένε...

1 λεπτό πριν, SabotazNic είπε

Στις περισσοτερες συσκευες η μετατροπη κτλ γινεται στις ιδιες τις συσκευες, οποτε οτι χρειαζεται η συσκευη τραβαει. Μονο η 1+ κανει την μετατροπη στο δικο της τουβλακι για αυτο και δεν ζεσταινεται η συσκευη κατα την διαρκεια της φορτισης και της χρησης της συσκευης. Οχι οτι και εκει αν βαλεις αλλον φορτιστη θα εχεις θεμα.

Μου φαίνεται και στην χαβάη ο supercharger έχει τσιπάκι μέσα... δεν είμαι σίγουρος... λογικά όλοι οι qc3.0/4.0 και γενικά πολλών αμπερ φορτιστές πρέπει να έχουνε τσιπάκια που επικοινωνούν με τις συσκευές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, AtiX είπε

Με μεγάλη συμπάθεια προς τους χρήστες, και ίσως κάποιοι να μου ξέφυγαν, αλλά ήμαρτον ρε παιδια...

Ετσι ειναι το ινσομνια πλεον, και δυστυχως εξαπλωνονται και σε αρκετα sections

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, tsarouc είπε

πάνω που με πρόλαβες να σε ρωτήσω αν έφταιγε το σίρι η εσύ είσαι δυσλεκτικός... 

Προφανώς το σίρι δεν πάει καλά.. παντού το λένε... 

Τέσπα... το νόημα το έχεις χάσει αδερφέ..

Άστο σου λένε...

Το siri του mi9t... 

 

Περιμένω να μάθω τους σοβαρούς λόγους που δεν έχω καταλάβει λόγω χαμηλού (143) iq. Αντε ντε, παρέθεσε τους, να ξυπνήσουμε και εμείς οι χαζοί να μην αγοράσουμε συσκευή χωρίς φορτιστη

Επεξ/σία από CometRyzen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Ετσι ειναι το ινσομνια πλεον, και δυστυχως εξαπλωνονται και σε αρκετα sections

Σε όλα τα φόρουμ έτσι γίνεται. Κουβέντα και ο καθένας λέει τα δικά του. Ότι δεν μας αρέσει το προσπερνάμε. Κρατάμε μόνο το ζουμί. 

6 λεπτά πριν, CometRyzen είπε

Το siri του mi9t... 

Περιμένω να μάθω τους σοβαρούς λόγους που δεν έχω καταλάβει λόγω χαμηλού (143) iq. Αντε ντε, παρέθεσε τους, να ξυπνήσουμε και εμείς οι χαζοί να μην αγοράσουμε συσκευή χωρίς κινητό. 

Όλοι οι νέοι της γενιάς σας κάπου εκεί είναι ... μην περηφανεύεσαι.. από 190 και πάνω να αρχίσεις να το διατυμπανίζεις. Δεν αρκεί το IQ καλέ μου. Θέλει εμπειρία, ανοικτό μυαλό, εφευρετικότητα, και πάνω από όλα ταπεινότητα. Και φαντάζομαι ότι ξέρεις περί λανθάνουσας προβολής. Αν όχι και θέλεις να το ψάξεις είναι τα προηγούμενα που σου έγραψα + το πόσο παρατηρητικός και επίμονος είσαι σε ένα αντικείμενο είτε πρακτικό είτε φανταστικό.

Δεν θα κάτσω εγώ να σου εξηγήσω τους λόγους. Σκέψου λίγο ποιο ταπεινά και μπορεί να είσαι τυχερός να πεις από μέσα σου "ίσως να έχω και άδικο".

Όσο για το mi9t σου δεν θα μυρίσω τα νύχια μου τι κινητό έχεις. Γράφοντας και υπερασπίζοντας την κίνηση της σαμυ και της απλ λογικά να πάει το μυαλό μου ότι είσαι αιφονάκιας...

Και πολύ δύσκολο να κάνει λάθος το google Με το gboard...

χμμμμ.

Επεξ/σία από tsarouc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα τους κρατάς μυστικους τους λόγους που είναι χαζός οποίος πάρει κινητό χωρίς φορτιστή. Νταξει, καταλάβαμε όλοι νομίζω.

Αντι να παραθέσεις τους λόγους, οι οποίοι προφανώς δεν υπάρχουν, μιλάς περί ανέμων και υδάτων. Κλασσικη τακτική όταν έχεις άδικο, την έκανα όταν ήμουν 5. Μετά σταμάτησα και άρχισα να χρησιμοποιώ επιχειρήματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, CometRyzen είπε

Άρα τους κρατάς μυστικους τους λόγους που είναι χαζός οποίος πάρει κινητό χωρίς φορτιστή. Νταξει, καταλάβαμε όλοι νομίζω.

Αντι να παραθέσεις τους λόγους, οι οποίοι προφανώς δεν υπάρχουν, μιλάς περί ανέμων και υδάτων. Κλασσικη τακτική όταν έχεις άδικο, την έκανα όταν ήμουν 5. Μετά σταμάτησα και άρχισα να χρησιμοποιώ επιχειρήματα. 

Δεν κρατάει μυστικούς τους λόγους, απλά προετοιμάζεται για την κωλοτούμπα όταν η αγαπημένη του εταιρία κάνει τα ίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, AtiX είπε

Δεν κρατάει μυστικούς τους λόγους, απλά προετοιμάζεται για την κωλοτούμπα όταν η αγαπημένη του εταιρία κάνει τα ίδια...

Εγώ παλι πιστεύω ότι απλά δεν υπάρχουν λόγοι, γιαυτό και δεν τους παραθέτει. Λες και πρέπει να στον δίνουν τζάμπα τον φορτιστή ξέρω γω μαζί με την συσκευή... 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Ακόμα και αν έχω δέκα συσκευές μαζί με τους φορτιστές στο «ντουλάπι», δεν σημαίνει ότι επιβαρύνω το περιβάλλον…

Αν τις πετούσα στα σκουπίδια ή γενικότερα οπουδήποτε έξω στο χώμα, θα έπρεπε να ανησυχήσεις…

Εγώ τις δίνω οπότε κάποιοι δεν αγοράζουν καινούργιες συσκευές.Και βέβαια μολύνεις το περιβάλλον

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...