Προς το περιεχόμενο

Προσωρινό Δίπλωμα Οδήγησης


WhitePixel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρασα τις εξέτασης για το δίπλωμα πως μπορώ να βγάλω το προσωρινό Δίπλωμα Οδήγησης ,μπαίνω στο site του υπουργείου αλλά λέει ότι δεν υπάρχει διαθέσιμο προσωρινό Δίπλωμα .Τι πρέπει να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, WhitePixel είπε

Πέρασα τις εξέτασης για το δίπλωμα πως μπορώ να βγάλω το προσωρινό Δίπλωμα Οδήγησης ,μπαίνω στο site του υπουργείου αλλά λέει ότι δεν υπάρχει διαθέσιμο προσωρινό Δίπλωμα .Τι πρέπει να κάνω;

Πότε έδωσες ; Θέλει τους κωδικούς του Taxisnet για πιστοποίηση . Εάν βγάλεις τήν προσωρινή άδεια , να ενημερώσεις και τήν εταιρεία ασφάλειας του οχήματος για νέο οδηγό , π΄ληρωνεις ~10-15€ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα έδωσα θέλει να περάσουν κάποιες μέρες; Έχω συνδεθεί κανονικά στην πλατφόρμα του υπουργείου με τους κωδικούς taxis 

Επεξ/σία από WhitePixel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, WhitePixel είπε

Σήμερα έδωσα θέλει να περάσουν κάποιες μέρες; Έχω συνδεθεί κανονικά στην πλατφόρμα του υπουργείου με τους κωδικούς taxis 

Περίμενε καμία εβδομάδα. Εδώ εμείς το 2015 περιμέναμε 3 μήνες.

Είπαμε ότι προχωράει η ψηφιακή διευκόλυνση του πολίτη αλλά όχι και έτσι😄😄😄

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχαχαχαχαχαχαχα

μεχρι πριν μερικους μηνες καναμε 6 μηνες στη νοτια Αττικη να παρουμε το διπλωμα, κι εσυ το θελεις την επομενη μερα .χαχαχαχαχα

επρεπε να ερθει ο κορονοιος για να λειτουργησει ελαχιστα η ελληνικη γραφειοκρατια και να ψηφιοποιηθει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/7/2020 στις 12:58 ΜΜ, WhitePixel είπε

Βγήκε το δίπλωμα μέσα σε δύο μέρες τελικά. Επιτέλους προχωράμε λίγο μπροστά 

Καλοταξιδο , και τα μάτια σου 14 , θα δεις πολλά στους δρόμους !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 11/7/2020 στις 12:58 ΜΜ, WhitePixel είπε

Βγήκε το δίπλωμα μέσα σε δύο μέρες τελικά. Επιτέλους προχωράμε λίγο μπροστά 

Αν και δεν με αφορα βεβαια πολυ καλη αλλαγη αυτη !!!!

Να εχεις περασει εξετασεις και να κανει μηνες να μπορει να οδηγησεις νομιμα απαραδεκτο. 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ! και τις γυναικες.

Επεξ/σία από Γιάννης Platano
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδιά εγώ που είμαι φιλοξενούμενος στους δικους μου και δεν έχω δικό μου ταξισνετ θα έχω προβλημα η θα βγάλω άκρη από το ταξισνετ τον δικού μου ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/9/2020 στις 9:59 ΜΜ, Mp07 είπε

Παιδιά εγώ που είμαι φιλοξενούμενος στους δικους μου και δεν έχω δικό μου ταξισνετ θα έχω προβλημα η θα βγάλω άκρη από το ταξισνετ τον δικού μου ;

Βγαλε δικο σου taxisnet . Και γω αυτο εκανα , εδωσα σημερα εξετασεις και πηγα μετα στην εφορια να ανοιξω taxis .  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Η προσωρινή άδειας οδήγησης έχει ισχύ 4 μήνες και στη περίπτωσή μου λήγει σε 10 μέρες.

Το κανονικό δίπλωμα δεν έχει βγει ακόμα. Σε αυτή τη περίπτωση τι γίνεται;

Παρατείνεται το προσωρινό πχ ; Αν μπω στη πλατφόρμα σε 10 μέρες θα μπορώ να εκδώσω νέο προσωρινό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Η προσωρινή άδειας οδήγησης έχει ισχύ 4 μήνες και στη περίπτωσή μου λήγει σε 10 μέρες.

Το κανονικό δίπλωμα δεν έχει βγει ακόμα. Σε αυτή τη περίπτωση τι γίνεται;

Παρατείνεται το προσωρινό πχ ; Αν μπω στη πλατφόρμα σε 10 μέρες θα μπορώ να εκδώσω νέο προσωρινό;

Μίλησες με την σχολή οδηγών; Εγώ ενημέρωσα τον δάσκαλο 2-3 βδομάδες πριν λήξει το προσωρινό και τελικά μου το έφερε μετά από λίγες μέρες από τότε που τον ενημέρωσα. (Το δίπλωμα ήταν στο μεταφορών, αλλά λόγω covid δεν πηγαίνεις όποτε θες).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...
Στις 3/2/2021 στις 4:03 ΜΜ, kkostas_agg είπε

 

Καλησπέρα έδωσα 03/09 Παρασκευή για αυτοκίνητο και ακόμα δεν έχει βγει η προσωρινη αδεια οδήγησης? Πόσες μέρες κανει να βγει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...