Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με το PC;


petrance

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαχα εγώ μαυτην την h45 corsair insomnia version😂 35€

Στους 14-17 σε idle στο 4 από 9 τον ανεμιστηρα της και σε games όπως gta online και fortnite 34-38

Αλλά έχω ενανθεματακι με το pc του φίλου μ

Πάλι ίδια μητρική καλύτερες ραμ η κάρτα γραφικών μου gtx660 και 600ρι τροφοδοτικό force

Επίσης έχει 2 δίσκους έναν wd 250(win10 pro64)+seagate 500ρι ο 250ρης δείχνει 50-100 χρήση γι'αυτό κολαει το pc στα games? Από θερμοκρασία τέλεια ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Τέρης Α. είπε

.....

Είναι όντως κουλή η σύγκριση. Στο τέλος θα μας πει ότι η αερόψυξη είναι ανώτερη από τη υδρόψυξη.

εξαρτάτε, η αεροψυξη  είναι καλύτερη σε κάποιες περιπτώσεις και μην ξεχνάς διαρροές υγρου και αν τα παίξει η αντλια τι κάνεις βασίζεσαι στις προειδοποιήσεις του software , αν εχεις φυγει ? 

βαζεις πολλά που μπορούν να πανε στραβα αν δεν είναι απολυτη ανάγκη δεν την βαζεις απλα αλλιώς οποιος εχει τα γενια .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, Aris_ είπε

εξαρτάτε, η αεροψυξη  είναι καλύτερη σε κάποιες περιπτώσεις και μην ξεχνάς διαρροές υγρου και αν τα παίξει η αντλια τι κάνεις βασίζεσαι στις προειδοποιήσεις του software , αν εχεις φυγει ? 

βαζεις πολλά που μπορούν να πανε στραβα αν δεν είναι απολυτη ανάγκη δεν την βαζεις απλα αλλιώς οποιος εχει τα γενια .... 

Όσον αφορά την ασφάλεια δεν το συζητώ, μόνο αερόψυξη. Το πολύ-πολύ να καεί το ανεμιστηράκι, για το οποίο θα μας ενημερώσει το BIOS ή θα σβήσει το σύστημα από υπερθέρμανση.

Ακόμα κι εγώ είχα τις αμφιβολίες μου όταν κατασκεύασα τη δική μου υδρόψυξη!

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπερα φιλοι μου

εχω amd fx6300 pc με 2χ4 gb ddr3

το δυαλυω το pc να το ξαναφτιαξω απτην αρχη τα κοματια και δεν με διαβαζει καθολου την 2η μνημη ενω τις εχω κουμποσει κανονηκοτατα!

 

και καπιες φορες αμα της σκαλισω δεν μπουταρει καθολου,,,,,,,,,,,,,,

οι ram δουλευαν και οι 2 κανονικοτατα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...