Προς το περιεχόμενο

Far Cry 6 [PC]


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, greekfragma είπε

πόση ώρα γιατί το τρέχω κάνα 6ωρο με escape alt tab κάνοντας διάλειμμα για φαγητο καφέ κλπ και δεν έχω δει το παραμικρό.

Είτε έριξαν τις απαιτήσεις με νεότερο patch, είτε στο έχει κάνει σε τίποτα βράχια και δεν το 'χεις πάρει χαμπάρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 643
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, GHOUL3037 είπε

Το gunplay ειναι λιγο καλυτερο απο το 5,παραπανω gore και πιο ρεαλιστικα ragdolls και death animations ωραια

 

Μάλλον παίζεις άλλο game. Gore έχει ελάχιστο (λίγο αίμα και φτωχά bullet wounds, μέχρι και το 5 ήταν bugged btw) και τα death animations παραμένουν τίποτα το ιδιαίτερο. Idgaf, just saying.

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, {TDi}Dj2k..infc said:

Μάλλον παίζεις άλλο game. Gore έχει ελάχιστο (λίγο αίμα και φτωχά bullet wounds, μέχρι και το 5 ήταν bugged btw) και τα death animations παραμένουν τίποτα το ιδιαίτερο. Idgaf, just saying.

 

Αυτό που μου έμεινε από το video είναι οτι don't fvck with the KOKORI!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τυχαία ασχολήθηκα αρκετά τελευταίως, ογδόντα ώρες και.  Δεν είναι καλύτερο από το 5 στο οποίο παρεμπιπτόντως μου άρεσε περισσότερο το περιβάλλον. 

Έφαγα αρκετά κρασσαρισματα , ενώ cpu και GPU ήταν στοκ. 

Τα γραφικά γενικά μου άρεσαν, ένα μικρό κλικ πάνω από το 5. Το gameplay μια από τα ίδια, αλλά γενικά είχε πλάκα. 

Το ΑΙ των αντιπάλων όντως γενικά απαράδεκτο, αλλά οκ far cry είναι, ξέρεις εκ των προτέρων τι θα δεις. 

Για να περάσει η ώρα καλό είναι , μέχρι εκεί. 

Επεξ/σία από HALF EVIL
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απορώ πως κατάφεραν να χαλάσουν ακόμα και την εμπειρία ιστορίας σε σχέση με παλαιότερα farcry. δηλαδή αν κάτι είχαν δυνατό σημείο στα farcry ήταν η ιστορία και τα πρόσωπα.

είμαι rank6 με λίγες ώρες, έχω βοηθήσει τους 2 από τους 3 παραλιακούς συμμάχους και η ιστορία εξελίσσεται προς το παρόν τόσο άνοστα που είμαι έτοιμος να το παρατήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, greekfragma είπε

απορώ πως κατάφεραν να χαλάσουν ακόμα και την εμπειρία ιστορίας σε σχέση με παλαιότερα farcry. δηλαδή αν κάτι είχαν δυνατό σημείο στα farcry ήταν η ιστορία και τα πρόσωπα.

είμαι rank6 με λίγες ώρες, έχω βοηθήσει τους 2 από τους 3 παραλιακούς συμμάχους και η ιστορία εξελίσσεται προς το παρόν τόσο άνοστα που είμαι έτοιμος να το παρατήσω.

Ίσως επειδή ο κακός της υποθέσεις και οι ακόλουθοι του είναι κάπως μπαναλ. 

Δικτάτορας στη Καραϊβική και οι επαναστάτες.  Οι προηγούμενοι κακοί ήταν πιο περίπλοκοι. 

Τα περιβάλλοντα πάντως τα έφτιαξαν ωραία. Του 5 πάντως  στην Μοντάνα μου άρεσαν περισσότερο. 

Επεξ/σία από HALF EVIL
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το περιβάλλον δεν έχω παράπονο. Ίσα ίσα που και το θέμα με Κούβα στις ομιλίες-οχήματα-μουσική το απολαμβάνω περισσότερο. Αν δεν είχε και αυτό το Cuban thingy νομίζω θα είχε φάει delete όπως και το diablo immortal μετα τη 1η ώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το βρήκα πολύ καλύτερο από το τέρμα βαρετό 5 πάντως με τα εντελώς ανούσια quests που αν δεν τα έκανες δεν σε άφηνε να προχωρήσεις το main story.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Εγώ το βρήκα πολύ καλύτερο από το τέρμα βαρετό 5 πάντως με τα εντελώς ανούσια quests που αν δεν τα έκανες δεν σε άφηνε να προχωρήσεις το main story.

Πολύ καλύτερο δεν θα το έλεγα, φυσικά δεν το τελειωσα ποτε το game, θεωρώ ότι είναι στα ίδια επίδεδα μετριότητας, αλλα το δίνω στο 6 γιατί είχε καλύτερο weapons modification και ότι χαρακτήρας μιλάει, παραμένει αδιάφορος φυσικά.

Εκεί που με έχασε το 6 ήταν το bullet system και ότι τα όπλα από τους εχθρούς εξαφανίζονται, τελείως immersion breaking, λες και ήταν δύσκολο να έχουν low level όπλα η να go static.

Ελπίζω να τα διόρθωσαν αυτά με τα updates, αλλα tbh δεν έχω καμια όρεξη να το ξανά παίξω. Μετά το 3 το series είχε εμφανέστατη καθοδική πορεία imho.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να βγει FC καλύτερο του 3, πρώτα απ' όλα θες πιο ταλαντούχο villain απ' τον Vaas. Μετά θα πρέπει να βελτιώσουν τα υπόλοιπα, διαλόγους, quests, story.

Και αφού μιλάμε για Ubisoft, δεν θα γίνει τίποτα απ' τα παραπάνω :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...
1 ώρα πριν, JcD είπε

Ρε παιδιά αυτό το πρόβλημα που ξαφνικά και ξεκάρφωτα πέφτουν τα fps διορθώθηκε? Μπας και ξέρει κανένας?

Κάνα 2ωρο που είχα παίξει την επίσημη έκδοση από uplay ήταν βούτυρο δεν παρατήρησα αυτό που γράφεις. Έχεις την επίσημη τελευταία έκδοση και στο κάνει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Arkin είπε

Κάνα 2ωρο που είχα παίξει την επίσημη έκδοση από uplay ήταν βούτυρο δεν παρατήρησα αυτό που γράφεις. Έχεις την επίσημη τελευταία έκδοση και στο κάνει? 

Ναι, στην αρχή κι εμένα έπαιζε κανονικά, τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...