Προς το περιεχόμενο

Far Cry 6 [PC]


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια χαρα ειναι το tk guirrilla :P . Εγω σα το μλκα το ειχα αγορασει full και δεν ... Μα με τιποτα οση σαλτσα και αν εχει ουτε στο λαμπερο ps5

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 643
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Mhlogiatros είπε

Μια χαρα ειναι το tk guirrilla :P . Εγω σα το μλκα το ειχα αγορασει full και δεν ... Μα με τιποτα οση σαλτσα και αν εχει ουτε στο λαμπερο ps5

το πρωτο dlc  αξιζει?

πια εκδοση εχεις αγορασει;

Επεξ/σία από Bladepoint
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Oχι με τον Vaas δε το εχω δει ακομα . Aλλη τσοντα αυτη ειπανε να χωσουνε λιγο 3 .... η λιγο cyber blooddragon anyway ειναι σουπα 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδες αντιμετωπιζει κανενας προβλημα με artefacts στα γραφικα?

Εγω εχω μεγαλο θεμα,ακομα και εργοστασιακη οταν την αφηνω την gpu συνεχεια βλεπω κατι μαυρα τριγωνα κτλ.

Στο laptop οταν το ετρεχα πριν μερικους μηνες παλι με nvidia gpu δεν ειχα τετοιο θεμα ενω στο desktop τωρα που το περασα ειναι αστα να πανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, optimus prime είπε

Παω να τους περασω να δω μηπως φτιαξει.

Fixed Issues in 511.65

  • [Windows11][Far Cry 6]: Geometric corruption occurs in the benchmark and in gameplay. [3441540]
  • Multiple apps report stutter (or light to poor hitching) due to allocation creation. [3426466]
  • [Notebook]: With Advanced Optimus configured in dGPU mode, notebook will display a black screen. [3502766]
  • Some 3440x1440 monitors may display a black screen when selecting a DLDSR resolution. [3502478]
  • [DirectX 12]: GeForce Experience Freestyle filters may cause game to flicker. [3496529]
  • [Forza Horizon]: The game freezes when applying livery or vinyl to certain cars when ray tracing is enabled [3506220/350634
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ε μα τωρα και αυτοι,θα το τρεξω σε λιγο γιατι κανω και ενα verify τα αρχεια του παιχνιδιου.

Δοκιμασα και αυτο το Fsr σε ultra quality και ειναι ενα ματσο χαλια.

Ενταξει εφτιαξε με τον νεο driver..

Επεξ/σία από optimus prime
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
2 ώρες πριν, Arkin είπε

Δωρεαν εβδομαδα για το Far Cry 6 εδω κανετε preload. 

https://freeweekend.ubisoft.com/farcry6/en-GB

 

Για να δουμε ειναι μεχρι τις 28 του μηνα

Screenshot_1.png

Ειναι ωραιο παιχνιδι και καλα θα ηταν καποια φορα να το δεις και με την υσηχια σου

Εγω το βαζω στη δευτερη ή τρίτη θεση ολων των FC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, firepc είπε

Ειναι ωραιο παιχνιδι και καλα θα ηταν καποια φορα να το δεις και με την υσηχια σου

Εγω το βαζω στη δευτερη ή τρίτη θεση ολων των FC

Εννοειται θα αγοραστει η gold απλα εχουμε δρομο ακομα για να πεσει η τιμη στο 20αρικο. Τωρα θα το λιωσω 4 μερουλες ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι τιμιο και fun οπως ολα τα FC παιχνιδια. Για μενα Primal>3>4>1>5>ND. Δεν εχω ασχοληθει με το 2 και το blood dragon ειχε θεματα και κολλαγε οταν το επαιξα. Για να δουμε σε πια θεση θα μπει το 6.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, firepc είπε

το 2 ειναι ετσι κι ετσι, το BD εχει την φαση του

Αντε, καλο καψιμο με το 6 👍

Να σε καλα πιο πολυ περιεργεια εχω να δω με τα γραφικα του γιατι απο youtube με τη συμπιεση δεν καταλαβαινεις και πολλα αλλο σε full αναλυση. Το BD ηταν τερμα καφρικο καμια ωρα που ασχοληθηκα θυμιζε old school shooter με την καφριλα απο serious sam η Duke Nukem.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...