Προς το περιεχόμενο

[ρομποτικη σκούπα] Xiaomi Mijia STYJ02YM Mop Vacuum Cleaner 2100pa @ Banggood στα 224 Ευρώ


Konstantin77

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το σκ που βαριόμουνα το έβαλα να σφουγγαρίσει κ το έβαλα στο να βγάζει πολύ νερό στο πανί.

το πανι το έβρεξα μούσκεμα το έκανα κ ξεκίνησε. οταν τελείωσε κάτω από κουβαδακι με το νερό είχε νερά αρκετά νερά κιόλας.. ευρωπαϊκή 04/20 όποτε δεν νομίζω να παίζει fix Η όταν είναι ήδη υγρό το πανακι δεν μπορεί να απορροφήσει κ ξεχυλιζει πισω? δε ξέρω.  πάντως ήταν μες το νερό το πλαστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, sndev είπε

το σκ που βαριόμουνα το έβαλα να σφουγγαρίσει κ το έβαλα στο να βγάζει πολύ νερό στο πανί.

το πανι το έβρεξα μούσκεμα το έκανα κ ξεκίνησε. οταν τελείωσε κάτω από κουβαδακι με το νερό είχε νερά αρκετά νερά κιόλας.. ευρωπαϊκή 04/20 όποτε δεν νομίζω να παίζει fix Η όταν είναι ήδη υγρό το πανακι δεν μπορεί να απορροφήσει κ ξεχυλιζει πισω? δε ξέρω.  πάντως ήταν μες το νερό το πλαστικό.

Μία από τα ίδια κι εγώ. Είχα μουσκεψει το πανί και ο πάτος είχε νερά στο τέλος του σφουγγαρίσματος. Εν τω μεταξύ σύμφωνα με το βίντεο που ανέβηκε στην αρχή είναι όντως η νέα έκδοση του κάδου με το φιξ. Θα δοκιμάσω αύριο με λιγότερο νερό στο πανί να δω.. 

Άσχετο αλλά τελικά ξέρουμε αν αλλάζει η φωνή κάπως ή παντρευτηκαμε την κινεζουλα? 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...