Προς το περιεχόμενο

Συνεργεία και ΚΤΕΟ στην Πάτρα


Hommer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους. Η ερώτηση είναι απλή, τι προτείνετε για συνεργεία και ΚΤΕΟ στην Πάτρα (σίγουρα υποκειμενικό αλλά να πάρω μια ιδέα) για αμάξι (Polo '07).

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Just now, Hommer said:

Καλημέρα σε όλους. Η ερώτηση είναι απλή, τι προτείνετε για συνεργεία και ΚΤΕΟ στην Πάτρα (σίγουρα υποκειμενικό αλλά να πάρω μια ιδέα) για αμάξι (Polo '07).

Ευχαριστώ

ΚΤΕΟ μπορείς να πας στο Δημόσιο(αν μπορείς πρωινό, σχεδόν σε παίρνουν άμεσα). Για συνεργείο για Volkswagen δεν ξέρω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, VonLoutsos είπε

ΚΤΕΟ μπορείς να πας στο Δημόσιο(αν μπορείς πρωινό, σχεδόν σε παίρνουν άμεσα). Για συνεργείο για Volkswagen δεν ξέρω. :P

Στο Πανεπιστήμιο δίπλα λες;
Καλά δε με νοιάζει για εξουσιοδοτημένο για VW. Γενικά, ένα καλό συνεργείο με σωστούς μάστορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, Hommer said:

Στο Πανεπιστήμιο δίπλα λες;
Καλά δε με νοιάζει για εξουσιοδοτημένο για VW. Γενικά, ένα καλό συνεργείο με σωστούς μάστορες

Στο Πανεπιστήμιο αλλά από την άλλη μεριά του ποταμιού. Για συνεργείο δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αποστολάτος στην Εθνική. Έχει εξειδίκευση στα γαλλικά αλλά φτιάχνει τα πάντα. Πολύ καλός μάστορας και τίμιος.

Για ΚΤΕΟ επειδή έψαξα πρόσφατα την καλύτερη τιμή με δώρο κάρτα καυσαερίων την βρήκα στο δημόσιο κτέο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τελικά πήγα στο δημόσιο. Μια χαρά μου φάνηκε και πολύ φθηνό. Δεν καθυστέρησα καθόλου και μόνο 40 ευρώ μαζί με κάρτα καυσαερίων. Τόσα χρόνια δεν είχα ιδέα ότι υπήρχε

Επεξ/σία από Hommer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...