Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S20+ Cosmic Gray 128GB 639€@kotsovolos [ΤΈΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, samsunglife είπε

839 ευρώ μου το βγάζει στο καλάθι και κατόπιν παραγγελίας!

Τελείωσε;;;

Δεν αρκεί να το βάλεις στο καλάθι σου για να σου αφαιρεθούν τα 200Ε, πρέπει να προχωρήσεις ένα βήμα παρακάτω και να μπεις στο καλάθι, για να δεις τη μείωση.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

29 λεπτά πριν, Vasilis 07 είπε

Δεν είναι άσχετο. Αν η τιμή είναι ίδια με ένα τυχαίο σκρουτζομάγαζο γιατί να μην τα δώσω σε δόσεις και σε μια επώνυμη αλυσίδα από το να τα δώσω όλα μαζί  σε ένα μαγαζί που σήμερα είναι και αύριο δεν είναι ?

Δεν έχει σημασία τι θα προτιμούσες εσύ ή αν π.χ. σε διευκολύνουν οι δόσεις. Υπάρχουν κανόνες εδώ. Αν η τιμή δεν είναι τουλάχιστον 10% χαμηλότερα από τον ανταγωνισμό, ό,τι και να γίνει, και σε 1 μήνα να παραλάβεις από το σκρουτσομάγαζο, δεν υφίσταται καμία προσφορά. Τόσο απλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, isaias1983 είπε

Δεν υπάρχει η δυνατότητα παραλαβής από το κατάστημα..

Δεν ξέρω αν αλλαξε τώρα αλλά δεν μπορω να το πάρω online με τιμολόγιο κ απαλλαγή ΦΠΑ κ κάρτα εθνικής....

Επειδή με ενδιαφέρει και εμένα. Δεν παίζει να σου κόψει κανονικό τιμολόγιο και να μπει σαν πιστωτικό ΦΠΑ στην συνέχεια στην δήλωση???

Θα έχεις κερδίσει την έκπτωση και  το 15% επιστροφή της Εθνικής , απλά θα περιμένεις ένα τρίμηνο για την εκκαθάριση του ΦΠΑ. 

Εγώ σκέφτομαι να το κάνω έτσι ....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, jobous είπε

Επειδή με ενδιαφέρει και εμένα. Δεν παίζει να σου κόψει κανονικό τιμολόγιο και να μπει σαν πιστωτικό ΦΠΑ στην συνέχεια στην δήλωση???

Θα έχεις κερδίσει την έκπτωση και  το 15% επιστροφή της Εθνικής , απλά θα περιμένεις ένα τρίμηνο για την εκκαθάριση του ΦΠΑ. 

Εγώ σκέφτομαι να το κάνω έτσι ....

Offtopic: Δεν είμαι λογιστής αλλά έχω διαβάσει σε άλλα θέματα ότι πλέον ΔΕΝ μπορείς να το κάνεις έτσι. Μόνο απευθείας αποφορόγηση!

Επεξ/σία από samsunglife
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μάλλον είσαι σωστός στην παρατήρηση σου , αλλά σήμερα λείπει ο λογιστής !!! για να ρωτήσω. Προσπαθώ να βρώ πως μπορεί να γίνει η αγορά Online με αποφορολόγηση στον Κωτσόβολο παρότι διαλέγεις τιμολόγιο αλλά δεν..... 

Σε ένα άλλο topic του Insomnia βρήκα το παρακάτω: 

" Λοιπόν, περί τιμολογίου, μόλις μίλησα με τηλεφωνήτρια του Κωτσόβολου,
η διαδικασία είναι η εξής και ισχύει για όλα τα προϊόντα που είναι διαθέσιμα για παραλαβή στο σπίτι:

Παραγγέλνεις κανονικά, είτε τηλεφωνικά είτε μέσω internet,
κόβεται τιμολόγιο,
στο στέλνουν σπίτι,
πληρώνεις όλο το ποσό και
μετά πηγαίνεις από κάποιο μαγαζί με τα κατάλληλα χαρτιά και σου επιστρέφουν μετρητά τον ΦΠΑ."

Επεξ/σία από jobous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, jobous είπε

Μάλλον είσαι σωστός στην παρατήρηση σου , αλλά σήμερα λείπει ο λογιστής !!! για να ρωτήσω. Προσπαθώ να βρώ πως μπορεί να γίνει η αγορά Online με αποφορολόγηση στον Κωτσόβολο παρότι διαλέγεις τιμολόγιο αλλά δεν..... 

Αυτό το ξέρω πώς γίνεται γιατί το έχω κάνει😀

πρέπει να επικοινωνήσεις με το τηλεφωνικό κέντρο του Κώτσου και θα στο κάνουν online! Δυσυχώς όμως σήμερα δεν λειτουργεί👿

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Δεν έχει σημασία τι θα προτιμούσες εσύ ή αν π.χ. σε διευκολύνουν οι δόσεις. Υπάρχουν κανόνες εδώ. Αν η τιμή δεν είναι τουλάχιστον 10% χαμηλότερα από τον ανταγωνισμό, ό,τι και να γίνει, και σε 1 μήνα να παραλάβεις από το σκρουτσομάγαζο, δεν υφίσταται καμία προσφορά. Τόσο απλά. 

...και νόμιζα ότι τα είχα δει όλα σε αυτό το forum

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, jobous είπε

Επειδή με ενδιαφέρει και εμένα. Δεν παίζει να σου κόψει κανονικό τιμολόγιο και να μπει σαν πιστωτικό ΦΠΑ στην συνέχεια στην δήλωση???

Θα έχεις κερδίσει την έκπτωση και  το 15% επιστροφή της Εθνικής , απλά θα περιμένεις ένα τρίμηνο για την εκκαθάριση του ΦΠΑ. 

Εγώ σκέφτομαι να το κάνω έτσι ....

Δεν γίνεται από όσο ξέρω , δε θα πάρεις πίσω το ΦΠΑ από το συγκεκριμένο τιμολόγιο. Είναι συγκεκριμένη η διαδικασία.

Περα από το γεγονός ότι δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ προσφορά με τους όρους φόρουμ , μιλάμε και για ένα κινητό υπερκοστολογημενο μέχρι εκεί που δεν πάει. Ξεκίνησε στα 1039 ευρώ αρχική πριν 4 μήνες και παίζει ήδη 40% κάτω στο skroutz...

Για μένα δεν αποτελεί ΚΑΝ ναυαρχίδα με Exynos 990 , κάμερα setup Φανερά υποδεέστερο από το Ultra και άλλα κινητά της κατηγορίας , οθόνη που δεν υποστηρίζει το max refresh rate της ανάλυσης της και ΑΠΟΥΣΙΑ 5G. Το μόνο που θυμίζει ναυαρχίδα είναι το όνομα..

 

Τωρα περί ορεξεος..

 

Επεξ/σία από Looter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, jobous είπε

Μάλλον είσαι σωστός στην παρατήρηση σου , αλλά σήμερα λείπει ο λογιστής !!! για να ρωτήσω. Προσπαθώ να βρώ πως μπορεί να γίνει η αγορά Online με αποφορολόγηση στον Κωτσόβολο παρότι διαλέγεις τιμολόγιο αλλά δεν..... 

Σε ένα άλλο topic του Insomnia βρήκα το παρακάτω: 

" Λοιπόν, περί τιμολογίου, μόλις μίλησα με τηλεφωνήτρια του Κωτσόβολου,
η διαδικασία είναι η εξής και ισχύει για όλα τα προϊόντα που είναι διαθέσιμα για παραλαβή στο σπίτι:

Παραγγέλνεις κανονικά, είτε τηλεφωνικά είτε μέσω internet,
κόβεται τιμολόγιο,
στο στέλνουν σπίτι,
πληρώνεις όλο το ποσό και
μετά πηγαίνεις από κάποιο μαγαζί με τα κατάλληλα χαρτιά και σου επιστρέφουν μετρητά τον ΦΠΑ."

Αυτό (αν ισχύει) είναι ακόμα καλύτερο γιατί θα πάρεις επιστροφή 15% (με κάρτα ΕΤΕ) και στο ποσό του ΦΠΑ που θα σου επιστραφεί!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Looter. 

Προσφορά υπάρχει άσχετα αν εσύ δεν θεωρείς το συγκεκριμένο κινητό καλό ή δεν αξίζει τα χρήματα που το έχουν κοστολογήσει. Για συγκεκριμένο χρώμα το δίνει 200 € χαμηλότερα. Αν προσθέσεις και την έκπτωση από Κάρτες Alpha ή Εθνικής τότε είναι ακόμα καλύτερη προσφορά. Η τελική τιμή είναι χαμηλότερη και απο αυτή του S10 LITE...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cris41 είπε

Στην εγγύηση του Κωτσόβολου και στους 50,000 πόντους της Alpha. 

Τσίμπησα ένα. Thanks ts!

Επειδή το έχω δει ήδη να αναφέρεται από πολλους: Δεν υπάρχουν σε αυτήν την τιμή 50000 πόντοι αλλά 40000 πόντοι, δείτε τους όρους της προωθητικής ενέργειας.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Απο την στιγμη που ακομα και με την προσφορα απο τις τραπεζες η τελικη τιμη ειναι λιγοτερη απο 10%,δεν υπαρχει προσφορα.

639-95 = 544. Αν καποιος αγορασει με alpha, το παιρνει οριακα 10% πιο κατω απο οτι στο σκρουτζ ;). Μεχρι πριν 12 ωρες η τιμη ηταν 691 και στο σκρουτζ. Θελω να δω απο περιεργεια οταν τελειωσει η συγκεκριμενη προσφορα, ποσο θα παει και στο σκρουτζ

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιοι πατε με τους κανονες, και δεν βλεπετε και ποσα αλλα θετικα εχει η συγκεκριμενη αγορα απο Κωτσο. Και κλασικα, οι ιδιοι ξεκινατε τις αναφορες και τα ταγκς για να το δει ο matrixx

9 λεπτά πριν, ge-lyk είπε

...και νόμιζα ότι τα είχα δει όλα σε αυτό το forum

ναι μην σκας με τον συγκεκριμενο.

5 λεπτά πριν, giorginho είπε

Επειδή το έχω δει ήδη να αναφέρεται από πολλους: Δεν υπάρχουν σε αυτήν την τιμή 50000 πόντοι αλλά 40000 πόντοι, δείτε τους όρους της προωθητικής ενέργειας.... 

Η τιμη ομως προ εκπτωσης το πιανει στην κατηγορια 700 εως 1199 ;) 

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, ge-lyk είπε

...και νόμιζα ότι τα είχα δει όλα σε αυτό το forum

Διάβασε μια το συγκεκριμένο thread του matrixxx περί εντοπισμού προσφοράς για να μην ξαφνιαστείς έτσι άλλη φορά. ;)

3 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

ναι μην σκας με τον συγκεκριμενο.

Είπε αυτός που τα ξέρει όλα καλύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...