Προς το περιεχόμενο

Samsung Galaxy S20+ Cosmic Gray 128GB 639€@kotsovolos [ΤΈΛΟΣ]


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ζητήσω συγνώμη αν σας μπέρδεψα, δεν ήτο σκοπός μου. 

Την ώρα της ανάρτησες μου όλα ήταν 649€στο σκρουτζ, από μαγαζιά που ήταν με παράδοση 30 ημερών, ενώ το ακριβώς μαγαζί που το είχε διαθέσιμο ήταν 700+.

Με τα μπόνους των καρτών βέβαια κατεβαίνει η τιμή του γύρω στα 550-580€,αλλά δεν είναι για όλους. (κατόχους των συγκεκριμένων μόνο καρτών με τις αντίστοιχες προωθητικές ενέργειες) 

Αν οι διαχειριστές νομίζουν ότι είναι λάθος, ας το κλειδώσουν το παρόν θέμα,... Δε υπάρχει λόγος αντιπαράθεσης κάθε φορά για ασήμαντα πράγματα αδέρφια. 

Ευχαριστώ. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

26 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Η τιμη ομως προ εκπτωσης το πιανει στην κατηγορια 700 εως 1199 ;) 

Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα μετρήσει η "τιμή προ έκπτωσης"? 🤔🤔

Έχεις ξαναπάρει προϊόν με επιπλέον πόντους μπόνους, με επιπλέον έκπτωση στο καλάθι, η οποία το "έριχνε κατηγορία" και τελικά πήρες τους πόντους για την τιμή προ εκπτωσης; (αν ναι, ποιο?) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, samsunglife είπε

Αυτό (αν ισχύει) είναι ακόμα καλύτερο γιατί θα πάρεις επιστροφή 15% (με κάρτα ΕΤΕ) και στο ποσό του ΦΠΑ που θα σου επιστραφεί!!!

Ισχύει , είχε συμβεί με περσινή αγορά κινητού....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, Οράτιος said:

Με τα μπόνους των καρτών βέβαια κατεβαίνει η τιμή του γύρω στα 550-580€,αλλά δεν είναι για όλους. (κατόχους των συγκεκριμένων μόνο καρτών με τις αντίστοιχες προωθητικές ενέργειες) 

Κι ακόμα πιο κάτω σε συγκεκριμένες περιπτώσεις.

Πχ η Vodafone έχει δυνατότητα στην πάγια εντολή εξόφλησης λογαριασμού (πιστωτική μονο, όχι χρεωστική) να ξοδέυεις 1500 πόντους το μήνα για 7 ευρώ έκπτωση. Οπότε με τους 50000, χονδρικά έχεις έκπτωση 7 ευρώ για 33 μήνες, δλδ  231 ευρώ. Οπότε το κινητό βγαίνει κάπου στα 408, αρκεί βέβαια να μην διακόψουν την συνεργασία αυτή και μείνεις με τους πόντους στο χέρι. 😛

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πάντως προχώρησα σε παραγγελία. Αν δεν υπάρξει πρόβλημα (παραλαβής, τιμολογίου κτλ) θα έχω γλυτώσει άλλο ένα ποσό από αυτό που σκόπευα να χαλάσω.

Ευχαριστώ τον TS για την πληροφορία.

Επεξ/σία από jobous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα μου βγήκε 381€ σε 36 άτοκες.

Πήρα 55112 πόντους.

Με εξαργύρωση στη βονταφον αντιστοιχούν σε 258€.

Οπότε 639-258=381€ σε 36 άτοκες.

10€/μήνα!!!!

Not bad#

Τhanks ts Ορατιε!!!!

Επεξ/σία από ozzo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Γενικά Vodafone συμφέρει για bonus πόντους. 2000 πόντοι είναι 5 ευρώ κι ας μην έχεις πιστωτική. Ότι πόντους είχα από παλιότερες προσφορές τα έδινα εκεί, συγκριτικά με Κωτσόβολο, ΑΒ ή ΒΡ. 40000 πόντοι είναι 100 ευρώ, 50000 125. Ο μόνος λόγος που χαλάστηκα που άλλαξα σταθερή από Vodafone ήταν αυτός, για μήνες πλήρωνα ελάχιστα για το σταθερό και ίντερνετ.

Επεξ/σία από BrocasHelm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά νομίζω πως, αν κάτι είναι "αξιόλογη" προσφορά ή όχι, φαίνεται και στην ανταπόκριση των χρηστών.

Εγώ το συγκεκριμένο το θέλω να το πάρω δώρο στη γυναίκα μου καιρό τώρα.
Για προσωπικούς λόγους που ο καθένας μπορεί να συμφωνεί ή να διαφωνεί, πολλά skroutzstore δεν μου κάνουν, λυπάμαι. Οπότε οι επιλογές μου είναι μετρημένες.

Ο TS μόλις με γλίτωσε αρκετά λεφτά και τον ευχαριστώ πολύ.

Συνυπολογίζοντας δε και τους Bonus με την vodafone που τόσο καιρό δεν το γνώριζα(!), ξεφεύγουμε από την προσφορά και μιλάμε για υπερπροσφορά.. Cheers TS

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια για να πάρεις τους bonus πόντους πρέπει είτε να το αγοράσεις με κάρτα bonus πχ χρεωστική της alpha Bank η με πιστωτική που είναι σε πρόγραμμα bonus εαν το θες με δόσεις. Εάν πχ το παρεις με πιστωτική eurobank  που δεν παίζει σε πρόγραμμα bonus δεν παίρνεις τους πόντους. Σωστα; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 minute ago, touloumelek said:

Παιδια για να πάρεις τους bonus πόντους πρέπει είτε να το αγοράσεις με κάρτα bonus πχ χρεωστική της alpha Bank η με πιστωτική που είναι σε πρόγραμμα bonus εαν το θες με δόσεις. Εάν πχ το παρεις με πιστωτική eurobank  που δεν παίζει σε πρόγραμμα bonus δεν παίρνεις τους πόντους. Σωστα; 

Ε ναι, εκεί ψάχνεις για προσφορές με επιστροφή eurobank.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προωθητική ενέργεια της Samsung είναι όφελος 200 ευρώ.

Η τιμή αυτή είναι λάθος αφού έπρεπε να είναι 1039-200,που είναι και η τιμή στις υπόλοιπες μεγάλες αλυσίδες. 

Το σύστημα του κοτσόβολου αφαιρεί την έκπτωση 2 φορές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα την αγορά με alpha bonus χρεωστική αλλά άμεσα φάνηκαν 2556 πόντοι. Δηλαδή, 639€ x 4 πόντους (ανά € αγοράς). Οι 50000 πόντοι έχουμε εικόνα πότε θα φανούν? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Akimanjo είπε

Αυτο το S20+ πρεπει να συναγωνιζεται με τα p40 της Huawei ποιο θα πουλήσει λιγότερο. Τα huawei εχουν μια δικαιολογία, δεν έχουν Google Services. 

Ειχα πελατισσα που απο s9+ ηταν μεταξυ του P40 Pro και S20+ , προτιμησε το πρωτο γιατι της αρεσε εμφανισιακα περισσοτερο.Υποκειμενα αγοραζει καποιος κοσμος.

4 ώρες πριν, cris41 είπε

Στην εγγύηση του Κωτσόβολου και στους 50,000 πόντους της Alpha. 

Τσίμπησα ένα. Thanks ts!

Καμια εγγυηση δεν παρεχει ο Κωτσοβολος , εκτος αν εννοεις οτι δεν ειναι παραεισαγωγης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, leolipop είπε

Ειχα πελατισσα που απο s9+ ηταν μεταξυ του P40 Pro και S20+ , προτιμησε το πρωτο γιατι της αρεσε εμφανισιακα περισσοτερο.Υποκειμενα αγοραζει καποιος κοσμος.

Καμια εγγυηση δεν παρεχει ο Κωτσοβολος , εκτος αν εννοεις οτι δεν ειναι παραεισαγωγης.

Η εγγύηση του Κωτσόβολου σχετικά με το αν θα παραλάβεις ή όχι σε σχέση με το έως 30 ημέρες (των 2 πρώτων μαγαζιών) παίζει ρόλο. Συν το ότι δεν είναι παραεισαγωγής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...