Προς το περιεχόμενο

Η LG Display προμηθεύει με 20 εκατομμύρια OLED πάνελ την Apple για το iPhone 12 των 6.1’’


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, Fotis Deutschland είπε

Η Apple κάτι δικό της θα φτιάξει ποτέ;;;Επεξεργαστές Samsung,οθόνες Samsung και lg.

Και τα φασονάδικα τί θα γίνουν, κλέφτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οποια εταιρια και να παρει πανελ η Apple, θα κανει αψογο καλιμπραρισμα.

Το κακο ειναι πως απο ο,τι ακουγεται ουτε φετος θα παει σε 120hz ρυθμο ανανεωσης.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Antilogos1975 είπε

τα προιοντα Apple ....(iphone, imac, ipad,   ....ροδακια, καλωδια, φορτιστες...)

ε, αλλο πραγμα δινει στον κινεζο , αλλο στην Αpple....😉

κινεζο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

σας βλεπω με πρασινες οθονες και εσας σιγα σιγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Fotis Deutschland είπε

Ok συγγνώμη αν προσέβαλα την Apple.

και εγώ iPhone έχω πάντως.

Το θεμα δεν είναι αν πρόσβαλες την Apple, αλλά όλους εμάς που μπαίνουμε να διαβάσουμε μια είδηση... Άντε τώρα πήγαινε και γράψε και στα υπόλοιπα theads για το ότι η MS, η Huawei, η Google, η Sony και σχεδόν όλες οι μάρκες κινητών, tablets, υπολογιστών, κονσολών, κλπ δεν κατασκευάζουν τίποτα και απλά αγοράζουν και συναρμολογούν τα προϊόντα τους...

9 λεπτά πριν, stafaf είπε

Και τα φασονάδικα τί θα γίνουν, κλέφτες;

Βρε εκεί έχουνε την Xiaomi... 

Επεξ/σία από AtiX
  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Fotis Deutschland είπε

Η Apple κάτι δικό της θα φτιάξει ποτέ;;;Επεξεργαστές Samsung,οθόνες Samsung και lg.

Ο επεξεργαστης δεν ειναι samsung...,ειναι της ιδιας της applw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AtiX είπε

Το θεμα δεν είναι αν πρόσβαλες η Apple, αλλά όλους εμάς που μπαίνουμε να διαβάσουμε μια είδηση... Άντε τώρα πήγαινε και γράψε και στα υπόλοιπα theads για το ότι η MS, η Huawei, η Google, η Sony και σχεδόν όλες οι μάρκες κινητών, tablets, υπολογιστών, κονσολών, κλπ δεν κατασκευάζουν τίποτα και απλά αγοράζουν και συναρμολογούν τα προϊόντα τους...

Δεν νομίζω να προσέβαλα κανένα επειδή έκανα ένα σχόλιο φίλε.Τωρα αν ενοχλήθηκες εσυ δικό σου πρόβλημα.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Fotis Deutschland είπε

Δεν νομίζω να προσέβαλα κανένα επειδή έκανα ένα σχόλιο φίλε.Τωρα αν ενοχλήθηκες εσυ δικό σου πρόβλημα.

Από δύο-τρία σχόλια και αντιδράσεις πίστεψε με δεν είμαι ο μόνος... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
16 λεπτά πριν, Fotis Deutschland είπε

Πρακτικά ούτε τα iPhone και IPad κατασκευάζει η Apple αλλά η Foxconn.

Ποτέ!!

Βασικά και τα λεφτά που βγάζει δεν ανήκουν στην ίδια την apple αλλά στους μετόχους! Αραααα?? Δεν υπάρχει καν apple! (Εχει ανέβει το level χαζών επιχειρημάτων, το ομολογώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AtiX είπε

Από δύο-τρία σχόλια και αντιδράσεις πίστεψε με δεν είμαι ο μόνος... 

Δεν πειράζει.Τωρα αν υπήρξε θέμα επειδή έκανα απλά ένα σχόλιο χωρίς να είμαι σε καμία περίπτωση κατά της Apple τότε δεν ξέρω.Απλα θα ήθελα στο μέλλον την Apple να κατασκευάζει δικές της οθόνες και να δίνει στους ανταγωνιστές της επειδή θεωρω ότι είναι μια καταπληκτική εταιρεία και μπορεί να το κάνει άνετα!!Δεν έγραψα σε καμία περίπτωση το σχόλιο αυτό όμως για να κράξω την Apple.

  • Confused 1
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, Fotis Deutschland είπε

Δεν πειράζει.Τωρα αν υπήρξε θέμα επειδή έκανα απλά ένα σχόλιο χωρίς να είμαι σε καμία περίπτωση κατά της Apple τότε δεν ξέρω.Απλα θα ήθελα στο μέλλον την Apple να κατασκευάζει δικές της οθόνες και να δίνει στους ανταγωνιστές της επειδή θεωρω ότι είναι μια καταπληκτική εταιρεία και μπορεί να το κάνει άνετα!!Δεν έγραψα σε καμία περίπτωση το σχόλιο αυτό όμως για να κράξω την Apple.

Το θέμα δεν είναι αν είπες κάτι κατα της Apple αλλά το χαζό επιχείρημα *στην ουσία ουτε τα ipad κτλ φτιάχνει*.. Και ο λόγος που έκανες το σχόλιο φαίνεται ξεκάθαρα, μην περνιέσαι και για έξυπνος απο πάνω. Πάω στοίχημα ξενερώνεις και με τα αυτοκίνητα επειδή, μάντεψε(!): δεν φτιάχνουν όλα τα parts στα εργοστάσια τους! Πχ τα τζάμια τα δίνουν σε εξωτερικά εργοστάσια! Το ίδιο και η samsung και κάθε εταιρία, δεν τα φτιάχνουν όλα οι ίδιες! ΣΟΚ! Αλλά όχι δεν μπήκες να πεις απλά την χαζομάρα σου και να πάει στράφι άλλο ένα thread.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εντάξει σε όλες τις φίρμες υπάρχουν τα φθηνά και τα ακριβά οτι πληρώσεις, θα παραλάβεις.Εφόσον επέλεξε κάτι τέτοιο η Apple τότε σημαίνει οτι πληρεί κάποιες προδιαγραφές.Τώρα αν υπερκοστολογεί αυτο ειναι ένα άλλο κομμάτι. Προσωπικά θα περίμενα να δώ πρώτα. Για εμένα όλες οι εταιρίες κάνουν εκπτώσεις στη ποιότητα και υλικά ειδικά τα τελευταία 10 χρόνια και ειδικά τώρα εν μέσο δεύτερηςκρίσης πάλι. Θέλει μεγάλη προσοχή για αυτους που πρόκειτε να δώσουν 1000€ για τηλέφωνο. Προσωπικά δε με συγκινεί ουτε έχω κάτι να περιμένω για να αλλάξω το Χs που έχω , δε με πείθει το 11 για να το πάρω αλλά περιμένω να δω το 12... και αν το ios 14 με ικανοποιήσει ολα καλά. 

 

Επεξ/σία από nosstrom
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ektorme είπε

Το θέμα δεν είναι αν είπες κάτι κατα της Apple αλλά το χαζό επιχείρημα *στην ουσία ουτε τα ipad κτλ φτιάχνει*.. Και ο λόγος που έκανες το σχόλιο φαίνεται ξεκάθαρα, μην περνιέσαι και για έξυπνος απο πάνω. Πάω στοίχημα ξενερώνεις και με τα αυτοκίνητα επειδή, μάντεψε(!): δεν φτιάχνουν όλα τα parts στα εργοστάσια τους! Πχ τα τζάμια τα δίνουν σε εξωτερικά εργοστάσια! Το ίδιο και η samsung και κάθε εταιρία, δεν τα φτιάχνουν όλα οι ίδιες! ΣΟΚ! Αλλά όχι δεν μπήκες να πεις απλά την χαζομάρα σου και να πάει στράφι άλλο ένα thread.

Αν θεωρείς τόσο χαζό το σχόλιο μου απλά μπορούσες να μην απαντήσεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...