Προς το περιεχόμενο

Fall Guys: Ultimate Knockout [PC][PS4]


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

32 λεπτά πριν, newlynx είπε

Αν βλέπαμε τα id των steam παικτών θα ήταν πιο εύκολο μέσω βίντεο να εντοπιστούν. Δεν ξέρω γιατί δεν το κάνουν.

Απο οτι ειχα διαβάζει ειναι για αυτον τον λόγο για τους hackers , το έχουν κάνει ετσι για την ώρα και καποια στιγμή θα τα επαναφέρουν , στο ps4 απο οτι μου ειπε ενα παιδί φαίνονται κανονικά τα ονόματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 ώρες πριν, SPANK είπε

Απο οτι ειχα διαβάζει ειναι για αυτον τον λόγο για τους hackers , το έχουν κάνει ετσι για την ώρα και καποια στιγμή θα τα επαναφέρουν , στο ps4 απο οτι μου ειπε ενα παιδί φαίνονται κανονικά τα ονόματα

στο ps4 ναι κανονικά τα psn IDs βλέπουμε..στο pc το έκανα unistall, όχι θα κάθομαι να παίζω με άτομα που πετάνε :P και θα έχω άμπαλους devs που δεν έχουν fixαρει το πρόβλημα με το exploit των ονομάτων ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 5/9/2020 στις 11:47 ΠΜ, stammar είπε

Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Είμαι τελείως άσχετη με το θέμα και θέλω τη βοήθειά σας. Χθες ο γιος μου αγόρασε μία κάρτα 20€ για να αγοράσει το fall guys στο ps4. Όμως δεν μπορεί να παίξει γιατί τον πετάει μέσα στο ps plus. Γνωρίζετε να μου πείτε γιατί δεν μπορεί να παίξει ή τι πρέπει να κάνει για να παίξει; 

το ps4 χρειάζεται και ps plus συνδρομή για να παίξεις. Δεν αρκεί μόνο να αγοράσεις το game (το οποίο έτσι και αλλιώς το δίνει free και για κάποιο διάστημα το ps+).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έρχεται μεγάλο update και anti cheat system που υπάρχουν στα fortnite lol κτλπ , το easy anti cheat είναι για αυτούς που γνωρίζουν 

https://twitter.com/FallGuysGame/status/1302680927605338113?s=19

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, SPANK είπε

Έρχεται μεγάλο update και anti cheat system που υπάρχουν στα fortnite lol κτλπ , το easy anti cheat είναι για αυτούς που γνωρίζουν 

https://twitter.com/FallGuysGame/status/1302680927605338113?s=19

Ετοιμάζουν ωραία πράγματα, χθες μπήκα στο beta test αλλά logo NDA δεν μπορώ να βάλω screen shots. 

Παρόλα αυτά θα σας leakarο αυτό.

Spoiler

Each level you play will have RANDOMLY SELECTED OBSTACLES in it, so each time you play the same level the experience should be different! This might be something small (like randomized turntable directions), or big (y e e t u s). Keep your eyes peeled for all the variations, some levels can have DOZENS of them!

 

Επεξ/σία από vaggos88
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, SPANK είπε

Μπήκε το Anti cheat σήμερα 

Απο χθες στο pc. Έπαιξα κάπου στα 10-15 rounds χωρίς ίχνος cheater. Χάρηκα επιτέλους το game.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...