Προς το περιεχόμενο

Λαμβάνετε τα μηνύματα του 112;


petasis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

23 λεπτά πριν, VasKag είπε

απο οτι φαινεται, οσοι δεν το λαμβανουν πρεπει να κανουν καποιου ειδους εγγραφη στο 112 ωστε να ερχονται με sms

Το προσπάθησα και αυτό, αλλά εκνευρίστηκα και δεν με έγραψαν. Μου ζήτησαν αριθμό τηλεφώνου (λογικό),  όνομα (γιατί; ), επίθετο (γιατί; ), ΑΦΜ. Στο ΑΦΜ δεν άντεξα. Ρωτάω τι το θες το ΑΦΜ, και μου είπαν για να μην ζητήσουν αριθμό ταυτότητας (!). Μετά ήθελαν ΑΜΚΑ αν κατάλαβα καλά. Τους είπα δεν τα δίνω, μου είπαν δεν σε γράφουμε...

Οπότε δεν παίζει αυτή η επιλογή. ☹️☹️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη κάνετε το κόπο να γραφτείτε μέσω της ιστοσελίδας, ζητάει και εκεί ΑΦΜ. Δεν το έβαλα ποτέ και έμεινε μισή η εγγραφή, θα πρέπει να επικοινωνήσω να μου διαγράψουν και τον (μισό μεν, υπαρκτό δε) λογαριασμό. Τζάμπα η φασαρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, zernex201 είπε

Μη κάνετε το κόπο να γραφτείτε μέσω της ιστοσελίδας, ζητάει και εκεί ΑΦΜ. Δεν το έβαλα ποτέ και έμεινε μισή η εγγραφή, θα πρέπει να επικοινωνήσω να μου διαγράψουν και τον (μισό μεν, υπαρκτό δε) λογαριασμό. Τζάμπα η φασαρία

Tι μας πειραζει το ΑΦΜ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Zerg13 είπε

Tι μας πειραζει το ΑΦΜ?

Πες μου ένα καλό λόγο να δώσεις ΑΦΜ στο 112. Κατά την γνώμη μου, ότι δεν απαιτείται για κάτι το αυτονόητο, καλό είναι να μην το δίνεις.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Zerg13 είπε

Tι μας πειραζει το ΑΦΜ?

Γιατί πρέπει να το έχουν; Θα κόψουν τιμολόγιο;

Είναι θέμα αρχής. Δεν δίνω προσωπικά δεδομένα όταν δεν είναι απαραίτητα.

Τι δουλειά έχει η πολιτική προστασία με την εφορία;;;;;

Λέτε σε όσους γράφονται, να χρεώνουν το SMS στην εφορία;;; 🤬

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι να πω σαν πλανήτης και σαν άνθρωποι είμαστε για τα μπάζα δεν υπάρχει αλληλεγγύη όλα γίνονται για το χρήμα κανένας να ενδιαφέρεται για κανέναν Όλοι για την πάρτη τους και ο καθένας κάνει ότι του κατέβει εμένα Αυτή η κοινωνία και αυτή η λογική δεν μου αρέσει πρέπει να μπουν κανόνες άντε πια έχω βαρεθεί παράδειγμα να βλέπεις το παπάκι να πηγαίνει ανάποδα σε δρόμο που κατεβαίνει η αυτοκίνητο να μπαίνει απαγορευτικό και Αστυνομία να κοιτάει και να πίνει καφεδάκι στα Everest

Επεξ/σία από BILL5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...