Προς το περιεχόμενο

Οι gaming κάρτες γραφικών της Intel θα κυκλοφορήσουν το 2021


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
38 λεπτά πριν, Azerothakis είπε

Με 280w - 320w καταναλωση με 10900K σε full stress tests βρωμα η δουλεια... Ολα τα sites τους εχουν κραξει εσυ ακομα ψαχνεσαι για σεναρια συνομοσιας.

Ξυπνηστε και γινεται αντικειμενικοι.

Δεν ειναι τυχαιες οι τοσες απολυσεις στην Intel ειδικα του RnD τμηματος.  Το μεγαλο μπαμ θα ειναι η κατασκευη σε ξενα εργοστασια για λογαριασμο της. Αυτο θα επιφερει τεραστιο οικονομικο πληγμα μετα απο ηδη 2 καταστροφικα χρονια βαση του ισολογισμου της και την κερδοφορια της παντα για τα δεδομενα του 1ου παγκοσμιου κατασκευαστη. Κριμα πολυ κριμα. 

45 watt διαφορα εχουν..εχω - ειχα και τα 2 cpu..

3 λεπτά πριν, EmptyPromises είπε

αλλος παλι με τα youtube καναλια... αρε παλικαρια....κατα τα αλλα γνωστες ανεκδωτο ειστε ρε...

Φιλε εχω και hero kai 10700K και 3900χ αλλα δε μπορω να του πω ελα σπιτι μου να δεις γιατι μενω πτολεμαιδα αλλιως θα το εκανα..λαθος η διαπιστωση σου.Εσυ τα βλεπεις απ το Youtube εγω τα εχω τα εχω μπροστα μου. 45 watt διαφορα εχουν.. ειναι πιο κρυος ο 10700Κ

Επεξ/σία από tsakis11
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, tsakis11 είπε

45 watt διαφορα εχουν..εχω - ειχα και τα 2 cpu..

Φιλε εχω και hero kai 10700 και 3900χ αλλα δε μπορω να του πω ελα σπιτι μου να δεις γιατι μενω πτολεμαιδα αλλιως θα το εκανα..λαθος η διαπιστωση σου.Εσυ τα βλεπεις απ το Youtube εγω τα εχω τα εχω μπροστα μου. 45 watt διαφορα εχουν.. ειναι πιο κρυος ο 10700Κ

το εχω και hero kai 10700 και 3900χ δεν μου λεει κατι σαν ακουω 3 παιχνιδια ειναι... το θεμα ειναι πως τα χρεισιμοποιεις.. και γιατι...βεβαια ποζερες υπαρχουν πετοντας λεφτα....δεν λεω οτι εισαι... μα δεν εχεις ακομα τις καταληλες γνωσεις...

 

μεγαλε σου μιλαει τεχνικος οχι ενα παιδακι βλεποντας youtube και χαιρεται βλεποντας κατι για το συζητισει σε forum....πιστεψε οτι εχει περασει απο τα χερια μου δεν εχει περασει απο τα δικα σου ουτε στα ονειρα δεν το λεω για να το παιξω καποιος δεν το εχω αναγκη ειναι η πραγματικοτητα....ο μπαλατος γνωστης ξερει τι λεει οπως τις πηγες του....κρινοντας αυτα που βλεπω κανενας δεν ξερει τι λεει...σαν κωμοδια.. απλα..αυτα απο μενα

Επεξ/σία από EmptyPromises
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, EmptyPromises είπε

αλλος παλι με τα youtube καναλια... αρε παλικαρια....κατα τα αλλα γνωστες ανεκδωτο ειστε ρε...

 

6 λεπτά πριν, EmptyPromises είπε

γατακι οτι βλεπεις το πιστευεις δεν εχω να πω τιποτα αλλο, νιαου νιαου μονο...

Κλασικό τρολ, μάλλον εσύ δεν ξέρεις και δεν έχεις δει τίποτα! Αφού εσύ ξέρεις μεγάλε γνώστη και δοκιμαστή του απανταχού hardware για μετέφερε την σοφία σου και σε μας ! Η καλύτερη μετέδωσε την στο tomshardware, anadtech, gamernexus  κτλ 

 

ΥΣ  Συγνώμη για το of topic. Ξέρω ότι δεν πρέπει να δίνω τροφή στα troll αλλά δεν μπόρεσα να κρατηθώ 😛

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, drakoulis είπε

 

Κλασικό τρολ, μάλλον εσύ δεν ξέρεις και δεν έχεις δει τίποτα! Αφού εσύ ξέρεις μεγάλε γνώστη και δοκιμαστή του απανταχού hardware για μετέφερε την σοφία σου και σε μας ! Η καλύτερη μετέδωσε την στο tomshardware, anadtech, gamernexus  κτλ 

 

ΥΣ  Συγνώμη για το of topic. Ξέρω ότι δεν πρέπει να δίνω τροφή στα troll αλλά δεν μπόρεσα να κρατηθώ 😛

σας αφηνω στην αγνια σας...αρκετα χαλασα τον χρονο μου γατακια ε γατακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, EmptyPromises είπε

σας αφηνω στην αγνια σας...αρκετα χαλασα τον χρονο μου γατακια ε γατακια

Μπαλατε τεχνικέ σε παρακαλούμε μην φύγεις ! 😛

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, EmptyPromises είπε

το εχω και hero kai 10700 και 3900χ δεν μου λεει κατι σαν ακουω 3 παιχνιδια ειναι... το θεμα ειναι πως τα χρεισιμοποιεις.. και γιατι...βεβαια ποζερες υπαρχουν πετοντας λεφτα....δεν λεω οτι εισαι... μα δεν εχεις ακομα τις καταληλες γνωσεις...

μεγαλε σου μιλαει τεχνικος οχι ενα παιδακι βλεποντας youtube και χαιρεται βλεποντας κατι για το συζητισει σε forum....πιστεψε οτι εχει περασει απο τα χερια μου δεν εχει περασει απο τα δικα σου ουτε στα ονειρα δεν το λεω για να το παιξω καποιος δεν το εχω αναγκη ειναι η πραγματικοτητα....ο μπαλατος γνωστης ξερει τι λεει οπως τις πηγες του....κρινοντας αυτα που βλεπω κανενας δεν ξερει τι λεει...σαν κωμοδια.. απλα..αυτα απο μενα

Φιλε μου...εως απιθανο αυτο που λες..εχω μαγαζι με υπολογιστες ειμαι τεχνικος ειμαι 40 χρονων..ειναι απιθανο να εχεις δουλεψει εστω και μετα μισα απο αυτα που δουλευω εγω..Μη μιλας για αγνοια σε μενα που τρωω ολα μου τα λεφτα σε αυτα. Μη μου μιλας για πηγες και ασυναρτησιες..Δεν εχεις ιδεα εσυ τα βλεπεις απο βιντεακια..μπες στις αγγελιες δες τι πουλάω και τι αγοραζω και μετα ζητα συγνωμη για την επαρση σου..συμφωνα με τον τροπο που μιλας δεν εισαι ουτε 27 ετων. αυτα απο μενα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, EmptyPromises είπε

αλλος παλι με τα youtube καναλια... αρε παλικαρια....κατα τα αλλα γνωστες ανεκδωτο ειστε ρε...

 Φιλτραρε την πληροφορια και εχε κριτικη σκεψη αδερφε και ασε τα ανεκδοτα... 

Επεξ/σία από Azerothakis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, tsakis11 είπε

Φιλε μου...εως απιθανο αυτο που λες..εχω μαγαζι με υπολογιστες ειμαι τεχνικος ειμαι 40 χρονων..ειναι απιθανο να εχεις δουλεψει εστω και μετα μισα απο αυτα που δουλευω εγω..Μη μιλας για αγνοια σε μενα που τρωω ολα μου τα λεφτα σε αυτα. Μη μου μιλας για πηγες και ασυναρτησιες..Δεν εχεις ιδεα εσυ τα βλεπεις απο βιντεακια..μπες στις αγγελιες δες τι πουλάω και τι αγοραζω και μετα ζητα συγνωμη για την επαρση σου..συμφωνα με τον τροπο που μιλας δεν εισαι ουτε 27 ετων. αυτα απο μενα

ναι και πάει παρά πολύ καλά για να ασχολίες με forum....καί οι μονωκεροι υπάρχουν δεν θα ασχοληθώ άλλο.. ειδικά με την άποψη σου γατάκι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, EmptyPromises είπε

ναι και πάει παρά πολύ καλά για να ασχολίες με forum....καί οι μονωκεροι υπάρχουν δεν θα ασχοληθώ άλλο.. ειδικά με την άποψη σου γατάκι 

φοβερο επιχειρημα.χαχα..τι 27 ουτε  17

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, EmptyPromises είπε

άρε κατεστραμμένα παιδάκια

φιλε οσο και να προσπαθεις να κρυψεις την ηλικια σου κανει μπαμ..  παιξε κανα λολ και ασε τις εξυπναδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, tsakis11 είπε

φιλε οσο και να προσπαθεις να κρυψεις την ηλικια σου κανει μπαμ..  παιξε κανα λολ και ασε τις εξυπναδες

 

η ξερολιτιδα είναι η μεγαλύτερη καταστροφή σας, απόλαυσε την με κλειστά μάτια γιατί χρειάζεται ικανότητα να τα ανοίξεις ελα γεια 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον του χρόνου δεν θα έχουμε το θέμα της επιδημίας οπότε θα στραφούμε στην νέα τεχνολογία ελπίζουμε...πάνττως η εταιρία αναζητά επειγοντως έσοδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η ΙΝΤΕL έχει καλομάθει να παίζει με premium τιμές , οπότε πρέπει να πιάσει τις κορυφαίες της NVIDIA που είναι δύσκολο για να μοσχοπουλάει όπως θέλει.

Θα συνεχίσει και τα επόμενα χρόνια να μας λέει ότι "του χρόνου θα είναι έτοιμες οι vga" , όπως μας λέει ήδη τα τελευταία 2 χρόνια.

Επεξ/σία από jgeorgiou
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Η ιντελ αφησε την amd να ασχολείται με τa "computer guys"

Η Ιντελ περνάει σε άλλο επίπεδο

Δουλεύουν σε κάτι πολυ μεγαλύτερο και όταν θα το αποκαλύψουν θα έρθει μια πολυ μεγάλη αλλαγή κυριος στο enterprise κομμάτι 

Παντα ήταν πρώτη και θα είναι και είναι άσχετα αν πέφτουν οι μετοχές της , στο φεγγάρι θα πάνε😉😀😀

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...