Προς το περιεχόμενο

Επιδότηση Δανείων Κύριας Κατοικίας Πληγέντων Κορωνοϊού


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.taxheaven.gr/circulars/34830/131993-ex-2020

Άρθρο 1

Παράγραφος 6

Για αυτούς που ενώ είχαν την εγκριτική αλλά πλήρωσαν σαν κι εμένα ή για αυτούς που τους τράβηξε η τράπεζα το 100% του ποσού.

Είμαστε σε καλό δρόμο αλλά το πότε θα ξεκαθαρίσει 100% θα δείξει.  

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Με την εθνική που μίλησα σήμερα, μου είπαν ότι περιμένουν οδηγία για το σχετικό πρόβλημα την οποία θα έχουν από βδομάδα. Το ερώτημα είναι τί κάνουμε εμείς? πληρώνουμε όλη τη δόση? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως η επόμενη δόση είναι στις 23 και μειλ δεν έχω λάβει...να μου πεις 15 χρόνια το πληρώνεις τι θα πάθεις για ένα μήνα;δε βαριέσαι, ας μας τα βάλουν τον επόμενο,θα το καταλάβουμε καλύτερα εν όψη Χριστουγέννων.Δώρα-ρεβεγιόν,πίστες κτλ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, hlias77 είπε

Εμενα παντως η επόμενη δόση είναι στις 23 και μειλ δεν έχω λάβει...να μου πεις 15 χρόνια το πληρώνεις τι θα πάθεις για ένα μήνα;δε βαριέσαι, ας μας τα βάλουν τον επόμενο,θα το καταλάβουμε καλύτερα εν όψη Χριστουγέννων.Δώρα-ρεβεγιόν,πίστες κτλ :)

Είναι πληρωμένο κανονικά ή έχει μικρή καθυστέρηση??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, hlias77 είπε

Κανονικά.ποτε δεν έχω καθυστερήσει ούτε μια ημέρα.

Τι να πω.

Δεν μπορώ να καταλάβω πως λειτουργούν εκεί στην υπηρεσία αυτή!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα μου ντε.πιστεύω υπαρχει και μεταξύ τους ασυνεννοησία,όπως έγραφε και άρθρο που ανέβασε κάποιο παιδι νωρίτερα.τεσπα.υπομονή λίγο ακόμα,και ευχομαι να εγκριθούν όλων όσων έκαναν αίτηση και τα δικαιούνται.είναι ένα σημαντικό βοήθημα για τους επόμενους 9 μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.enikonomia.gr/economy/241135,staikouras-erchetai-rythmisi-gia-tous-idioktites-akiniton-ti-eipe.html

Για το πρόγραμμα Γέφυρα είπε ότι από τη μεθεπόμενη εβδομάδα το κράτος θα πληρώνει έως και το 90% των δόσεων των ενήμερων δανειοληπτών που πλήττονται από την πανδημία και έως το 80% των κόκκινων δανειοληπτών. Οπότε τη δόση Νοεμβρίου σίγουρα την πληρώνουμε κανονικά και ίσως και του Δεκεμβρίου για όσους την έχουν αρχές του μήνα...Είχα μία ελπίδα ότι αυτό θα δούλευε σωστά και στην ώρα του αλλά τελικά τίποτα σε αυτή τη χώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το θέμα είναι να μην αναγκαστούμε να πληρώνουμε όλη τη δόση έως την έναρξη της καταβολής της επιδότησης και να ψαχνόμαστε στο τέλος ποιος θα μας δώσει πίσω αυτά που θα έχουμε πληρώσει και να σφυρίζουν όλοι κλέφτικα....

Επεξ/σία από yiankap
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...