Προς το περιεχόμενο

Γίνεται μεταφορά της esim (Cosmote) από παλιό σε νέο iPhone;


Boju

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γίνεται μεταφορά της eSIM από το παλιό iPhone στο καινούριο. Το αναλαμβάνει το iPhone για σένα. Ακόλουθα το βίντεο. 

Το 2ο βίντεο είναι πιο γρήγορο ο άλλος στο από πάνω μιλάει αρκετά 🤭

https://youtu.be/ugw2APk0PAk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, rackal είπε

Γίνεται μεταφορά της eSIM από το παλιό iPhone στο καινούριο. Το αναλαμβάνει το iPhone για σένα. Ακόλουθα το βίντεο. 

Το 2ο βίντεο είναι πιο γρήγορο ο άλλος στο από πάνω μιλάει αρκετά 🤭

https://youtu.be/ugw2APk0PAk

Έχεις Cosmote και το έχεις δοκιμάσει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, kormos είπε

Έχεις Cosmote και το έχεις δοκιμάσει??

Ο Γερμανός μου το έκανε εμένα με τον παραπάνω τρόπο και αυτόν μου σύστησε. Φυσικα μου είπε πως αυτός ο τρόπος ισχύει για esims που έχουν εκδοθεί μέσα στο 2022. Ότι ξέρεις ξέρω γι αυτή τη λεπτομέρεια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, rackal είπε

Ο Γερμανός μου το έκανε εμένα με τον παραπάνω τρόπο και αυτόν μου σύστησε. Φυσικα μου είπε πως αυτός ο τρόπος ισχύει για esims που έχουν εκδοθεί μέσα στο 2022. Ότι ξέρεις ξέρω γι αυτή τη λεπτομέρεια. 

κάτσε γιατί κάτι παίζει με τα συμβόλαια νομίζω είναι δωρεάν. στα καρτοκινητά ζητάνε 10 ευρώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Tasos19s είπε

κάτσε γιατί κάτι παίζει με τα συμβόλαια νομίζω είναι δωρεάν. στα καρτοκινητά ζητάνε 10 ευρώ 

Χμμ, σ αυτό με πιάνεις αδιάβαστο γιατί έχω συμβόλαιο στη Cosmote, αλλά δεν είναι λίγο τραγικό όσοι έχουν καρτοκινητή να σκάνε 10ρικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, rackal είπε

Χμμ, σ αυτό με πιάνεις αδιάβαστο γιατί έχω συμβόλαιο στη Cosmote, αλλά δεν είναι λίγο τραγικό όσοι έχουν καρτοκινητή να σκάνε 10ρικα;

ναι έτσι είναι είχα ρωτήσει και έχει αναφερθεί και στα forum 

ε αλλο να δίνεις 20 ευρώ/24 μήνες και άλλο να την βγάζεις με 10 ευρώ όποτε θυμηθείς 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, rackal είπε

Ο Γερμανός μου το έκανε εμένα με τον παραπάνω τρόπο και αυτόν μου σύστησε. Φυσικα μου είπε πως αυτός ο τρόπος ισχύει για esims που έχουν εκδοθεί μέσα στο 2022. Ότι ξέρεις ξέρω γι αυτή τη λεπτομέρεια. 

 

14 λεπτά πριν, Tasos19s είπε

κάτσε γιατί κάτι παίζει με τα συμβόλαια νομίζω είναι δωρεάν. στα καρτοκινητά ζητάνε 10 ευρώ 

Καλή ενημέρωση αυτή. Αλλά όντως είναι λίγο άκυρο να γίνεται επιλεκτικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
9 ώρες πριν, liljordan είπε

Τελικά γίνεται να μεταφέρουμε από το παλιό στο καινούργιο iPhone esim της cosmote ή πρέπει να δώσουμε το 10€;

γιατί δεν πας σε ένα κατάστημα να δεις τι ισχύει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, liljordan είπε

Τελικά γίνεται να μεταφέρουμε από το παλιό στο καινούργιο iPhone esim της cosmote ή πρέπει να δώσουμε το 10€;

Θα πρέπει να δώσεις 10€ το ίδιο ισχύει και για την Vodafone, έχω την εμπειρία και για τους δυο, δυστυχώς. Νταβατζιλίκι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Dinos1973 είπε

Θα πρέπει να δώσεις 10€ το ίδιο ισχύει και για την Vodafone, έχω την εμπειρία και για τους δυο, δυστυχώς. Νταβατζιλίκι !

Στην vodafone  δεν βγαίνει απο την εφαρμογή;Ετσι έχω διαβάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dinos1973 είπε

Θα πρέπει να δώσεις 10€ το ίδιο ισχύει και για την Vodafone, έχω την εμπειρία και για τους δυο, δυστυχώς. Νταβατζιλίκι !

Αν έχεις κρατήσει το QR code της Vodafone γίνεται να περάσεις και σε άλλη συσκευή έτσι έχει αναφερθεί από άλλους χρήστες 

Για την Cosmote στα συμβόλαια η μεταφορά είναι δωρεάν 

Στα καρτοκινητά η Cosmote θέλει 10€ κάθε φορά που θες να αλλάξεις συσκευή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...