Προς το περιεχόμενο

Αδυναμία επαλήθευσης για συναλλαγή top up


z3y50n

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στο κλαμπ,

Έκανα μόλις χθες λογαριασμό στην Revolut και όλα καλά με επαλήθευση ταυτότητας.

Το πρόβλημα προκύπτει όταν πάω να βάλω λεφτά μέσω κάρτας. Αφού εισάγω τα στοιχεία της κάρτας κανονικά με ανακατευθύνει
σε σελίδα της Eurobank.

Εκεί μου γράφει για αδυναμία επαλήθευσης μέσω ebanking (δεν μου στέλνουν ούτε ειδοποίηση στην εφαρμογή ούτε κάποιο μήνυμα στο κινητό)
και εν συνεχεία επιστρέφει η ροή στην εφαρμογή όπου και μετά από λίγο μου λέει ότι η συναλλαγή δεν έγινε αποδεκτή.

Έχει κανείς άλλο το ίδιο πρόβλημα με eurobank?

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα 

Το  site που σε βγαζει είναι για επιβεβαιωση της πληρωμης και περιμενεις κωδικο κ.α

Δοκιμασε ξανα και παρε τηλεφωνο στη τραπεζα οτι εχεις θεμα σε αυτο το πραγμα.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/9/2020 στις 3:10 ΜΜ, z3y50n είπε

Καλησπέρα στο κλαμπ,

Έκανα μόλις χθες λογαριασμό στην Revolut και όλα καλά με επαλήθευση ταυτότητας.

Το πρόβλημα προκύπτει όταν πάω να βάλω λεφτά μέσω κάρτας. Αφού εισάγω τα στοιχεία της κάρτας κανονικά με ανακατευθύνει
σε σελίδα της Eurobank.

Εκεί μου γράφει για αδυναμία επαλήθευσης μέσω ebanking (δεν μου στέλνουν ούτε ειδοποίηση στην εφαρμογή ούτε κάποιο μήνυμα στο κινητό)
και εν συνεχεία επιστρέφει η ροή στην εφαρμογή όπου και μετά από λίγο μου λέει ότι η συναλλαγή δεν έγινε αποδεκτή.

Έχει κανείς άλλο το ίδιο πρόβλημα με eurobank?

Ευχαριστώ

Καλησπέρα, με eurobank δεν έχω τέτοιο θέμα. Έρχεται κανονικά ο κωδικός. Μήπως είχε κάποιο προβλημα χθες η eurobank. Γιατί και η alpha είχε την προηγούμενη Κυριακή πρόβλημα με τα sms. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα.

Σήμερα το πρωί και ενώ μήνες δεν αντιμετώπιζα κανένα πρόβλημα με το top up, η ΕΤΕ (Εθνική) δεν ολοκληρώνει τη συναλλαγή. Φτάνω δηλαδή, μέχρι και την εισαγωγή του ΟΤΡ που λαμβάνω κανονικά με sms και μετά την απορρίπτει. Βέβαια, δεν ξέρω αν είναι θέμα ΕΤΕ ή Revolut για να είμαι ειλικρινής, απλώς εικασίες κάνω.

Παρατηρήθηκε κάτι αντίστοιχο σε κάποιον άλλο χρήστη; 

Ευχαριστώ.

Επεξ/σία από MauroPaltoudias
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

το ιδιο προβλημα εχω και εγω με εθνικη εδω και 3 εβδομαδες περιπου,δεν μπορω να κανω top up πλεον.με εθνικη που επικοινωνησα φυσικα εριξαν το φταιξιμο στην revolut και η revolut στο chat support που δοκιμασα εριξε το φταιξιμο στην εθνικη...αντε βγαλε ακρη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...