Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τύχη, Θεός, πάρτο όπως θες. Ζω κανονικά.

Και έχω και ένα χάρτη στην πλάτη. Θυμάσαι το WaterWorld ?

Κάτι τέτοιο .... ;) ;)

 

planetman --> Δεν το κατάλαβα αυτό με το χάρτη, τί ακριβώς εννοείς;

 

Δεν μπορώ να γεμίσω το topic με την ιστορία μου γι'αυτό διορθώνω το ήδη υπάρχον. Και δεν γράφω άλλο.......

 

Με χτύπησε το τρένο, με έστειλε σε μία μπαριέρα και από το χτύπημα έμειναν σημάδια στην πλάτη μου που μοιάζουν με χάρτη.... :lol: :lol:

 

Τέλος!

Οουφ!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τον υπολογιστή Daedalus (the good computer) στο παιχνίδι Deus Ex. :) Ημουν μεταξύ αυτού και του Icarus (the bad computer) αλλά μου άρεσε η ιδέα της κυριαρχίας των ανθρώπων στη γη αντι των μηχανών! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to Dark ksemine apo mia lame periodo mou :P

to son einai apo kapion pou me fonaze "gie mou" otan mathena kapia pragmata peri NET

kai to 20 oxi den einai einai i ilikia mou :P olokliro to nick mou einai Dark_Son_To_Earth :P 2(to) 0(sfaira=gi) .... les na mouna kato apo epiria prin 8 xronia? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

OXI DEN SIMENI <JUNIOR> :D :D :D

J = jackson. Oxi apo ton mixalaki pros theou(oxi oti exo tipota mazi tou) :D

apla etsi elegan ena palikari pou skotothike me tin mixani tou kai epidi ta epitheta mas emiazan ligo to kolisan se emena... Tora giati to fonazan etsi to palikari den exo idea den miazoun ta epitheta mas me to JACKSON.

To R mou to kolisan meta an kai den ksero giati apo Jackson me fonazan JR (oi poli stenoi filoi) sto telos to sinithisa kai to exo san nick tora...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

zouglas

καμια σχεση με τον τριανταφιλοπουλο . ετσι με φωναζουν οι φιλοι μου λογο του οτι εχω μακρια μαλια και ειμαι πορωμενος με οτι εχει να κανει με τη φυση . Και απο την διακοσμιση του σπιτιου μου γιατι προσπαθησα να φερω τη φυση μεσα κια πιστευω οτι τα καταφερα . :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...