Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Καψέλα ο Bill.

Είμαι Battlefieldάκιας από το 2002 που βγήκε το 1942 στο PC. 21 χρόνια στην αγαπημένη μου σειρά το 2042 ναι μεν έχει φτιάξει αλλά παραμένει by far το χειρότερο παιχνίδι! Καμία αίσθηση πολέμου και ατμόσφαιρας που σου πρόσφεραν τα προηγούμενα (BF1, BFV, BF3, BF4, BC1 & 2)..

Και το γεγονός ότι έχει κολοφντιουτιθεί μόνο αηδία μου φέρνει! Μάσκες, στολές, skins στα όπλα, και ότι μ@λ@κί@ μπορεί να σκεφθεί κανείς γιατί πρέπει να ακολοθούμε τη μόδα των battle royales (και όχι μόνο)!

Στο Reddit πέφτει τρελό θάψιμο για το seasonal event της εβδομάδας αυτής! Και δεν είναι τυχαίο άλλωστε..

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω καταφερει να παιξω πανω απο 2 ωρες συνεχομενα . Δυστυχως μολις το βαζω μου βγαζει μια αδιαφορια κατευθειαν . Κριμα που ολο αυτο το support δεν μπορουσαν να το εχουν ριξει στο bf v. ( Η ακομα καλυτερα στο bf1) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, bill_viper είπε

Είμαι Battlefieldάκιας από το 2002 που βγήκε το 1942 στο PC. 21 χρόνια στην αγαπημένη μου σειρά το 2042 ναι μεν έχει φτιάξει αλλά παραμένει by far το χειρότερο παιχνίδι! Καμία αίσθηση πολέμου και ατμόσφαιρας που σου πρόσφεραν τα προηγούμενα (BF1, BFV, BF3, BF4, BC1 & 2)..

Και το γεγονός ότι έχει κολοφντιουτιθεί μόνο αηδία μου φέρνει! Μάσκες, στολές, skins στα όπλα, και ότι μ@λ@κί@ μπορεί να σκεφθεί κανείς γιατί πρέπει να ακολοθούμε τη μόδα των battle royales (και όχι μόνο)!

Στο Reddit πέφτει τρελό θάψιμο για το seasonal event της εβδομάδας αυτής! Και δεν είναι τυχαίο άλλωστε..

Δεν είναι μόνο θέμα μόδας αλλά και θέμα εσόδων μιας και βγάζουν αρκετά καλά εξτραδάκια απ' όλα αυτά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, bill_viper είπε

Είμαι Battlefieldάκιας από το 2002 που βγήκε το 1942 στο PC. 21 χρόνια στην αγαπημένη μου σειρά το 2042 ναι μεν έχει φτιάξει αλλά παραμένει by far το χειρότερο παιχνίδι! Καμία αίσθηση πολέμου και ατμόσφαιρας που σου πρόσφεραν τα προηγούμενα (BF1, BFV, BF3, BF4, BC1 & 2)..

Και το γεγονός ότι έχει κολοφντιουτιθεί μόνο αηδία μου φέρνει! Μάσκες, στολές, skins στα όπλα, και ότι μ@λ@κί@ μπορεί να σκεφθεί κανείς γιατί πρέπει να ακολοθούμε τη μόδα των battle royales (και όχι μόνο)!

Στο Reddit πέφτει τρελό θάψιμο για το seasonal event της εβδομάδας αυτής! Και δεν είναι τυχαίο άλλωστε..

Έμα, μπαίνω και εγώ στο BF2042 για να νιώσω τη φρικαλεότητα 😃του πολέμου όπως στα προηγούμενα και ακούω στο μενού τον καρυοθραύστη και άλλα χριστουγεννιάτικα, πως να μην ξενερώσεις😃

Και έχω και μερικές ώρες που το έχω παίξει, δε λέω………

 

bfhours.JPG.5abacc0eb727034d5bd22f7fabf97347.JPG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κυριως ιβεντ ειεναι ετσι οπως θα επρεπε να ειναι το μπατλφιλντ το θεμα ειναι γιατι δν εχει κοσμο χτες ηταν φουλ σημρα μονο μποτακια ειχε τι φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/12/2023 στις 9:17 ΠΜ, bill_viper είπε

Και για να προλάβω τους κακεντρεχείς μιλάμε για λιώσιμο..

 

Screenshot 2023-12-14 at 09.17.21.png

Αυτο φιλε μου δεν ειναι λιώσιμο αυτο ειναι προθέρμανση :P  :P  με Πασοκ και Ανδρεα  τοσες παιζαμε το ΣΚ :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 14/12/2023 at 21:42, cos_dr2 said:

Έμα, μπαίνω και εγώ στο BF2042 για να νιώσω τη φρικαλεότητα 😃του πολέμου όπως στα προηγούμενα και ακούω στο μενού τον καρυοθραύστη και άλλα χριστουγεννιάτικα, πως να μην ξενερώσεις😃

Και έχω και μερικές ώρες που το έχω παίξει, δε λέω………

 

bfhours.JPG.5abacc0eb727034d5bd22f7fabf97347.JPG

Γύρω στις 800 ώρες είχα στο Battlefield 3. Από εκεί κι έπειτα όσο έπεφτε η ποιότητα της σειράς τόσο λιγότερες και οι ώρες που αφιερωνα σε τίτλους της. Το 1 ήταν το τελευταίο καλό της σειράς, παρότι είχε κακό λανσαρισμα και φαινόταν σαν το μαύρο πρόβατο το πρώτο χρόνο κυκλοφορίας τελικά αρκετοί συμφωνούν με το γεγονός ότι το αδικήσαμε και δεν εκτιμήθηκε όσο του άξιζε. Πήραν ελευθερίες αλλά συνολικά ήταν ωραίο παιχνίδι. Από εκεί κι έπειτα, εφόσον έφυγαν και οι τελευταίοι βετεράνοι devs της DICE πέθανε και η σειρά. 

Δεν περιμένω ποτέ καμία επιστροφή σε δυναμική εποχών BF3 άντε και 4. Ο Ζαμπελα αν κάνει κάτι θετικό θα είναι σαν θαύμα. Γενικά κάθε πέρσι και καλύτερα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ανακοινώθηκε "Season 7" το Μάρτιο....

δεν λέω,  ευχάριστα νέα μιας και θα έχει multiple maps λένε, αλλά μέχρι τότε, κ του χρόνου με υγεία λέω εγώ....

πραγματικά δεν έχω καταλάβει γιατί τόσο φτωχά content κ τόσο πολύ αργοπορημένα, πόσο υπομονή να κάνει κάποιος,κ πόσο αξίζει όλο αυτό!! δεν λέω σεβαστή η όλη προσπάθεια τους να κρατηθεί το παιχνίδι,  αλλά κάπου έχει χαθεί η μπάλα εδώ κυριολεκτικά... ένα θετικό πράγμα που μπορώ να πω πάντως είναι ότι είναι playable,κ δεν έχει cheaters!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/12/2023 στις 12:08 ΠΜ, Vigilante1319 είπε

το κυριως ιβεντ ειεναι ετσι οπως θα επρεπε να ειναι το μπατλφιλντ το θεμα ειναι γιατι δν εχει κοσμο χτες ηταν φουλ σημρα μονο μποτακια ειχε τι φαση

Το matchmaking δε δουλεύει όπως πρέπει, γιαυτό. 

6 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Δύσκολο να έχει, αφού δεν έχει καν παίκτες🤡.

Τι να ασχοληθούν και αυτοί.

Το αστείο είναι μετά που μπήκε το EA anti cheat, έχω δει περισσότερους πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/12/2023 στις 4:53 ΜΜ, Πέτρος είπε

Σχεδόν μόνο cq (στις διάφορες γεύσεις του) με max players.

Operations πολύ καλή ιδέα, αλλά αν παίζεις χωρίς γνωστούς ή τους σπανιότατους συμπαικτες που "νιώθουν", είναι απελπισία.

 

Είχα ξεχάσει να το σχολιάσω, αλλά στο operation που μπήκα, μια χαρά όλοι στο objective πήγαιναν, έπαιρνα revives (φαντάσου δεν έχει καν prompt να ζητήσεις όπως στα επόμενα) κτλ. Φαίνεται έμειναν οι παλιοί που νιώθουν και λίγο, δεν πάνε μόνο για τα kills. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Είχα ξεχάσει να το σχολιάσω, αλλά στο operation που μπήκα, μια χαρά όλοι στο objective πήγαιναν, έπαιρνα revives (φαντάσου δεν έχει καν prompt να ζητήσεις όπως στα επόμενα) κτλ. Φαίνεται έμειναν οι παλιοί που νιώθουν και λίγο, δεν πάνε μόνο για τα kills. 

Ενδιαφέρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλή Χρονιά με υγεία!!!

Πάντως αυτό με το χριστουγεννιάτικο soundtrack στο main menu τα τραγουδάκια θα μου λείψει.

 Δε θα το ξεχάσω ποτέ🤩

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...