Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 24/10/2023 at 06:47, panoskatos said:

Εντάξει εγώ από την πλευρά μου να πω ότι μπορεί να είμαι και περίεργος ή old fashion που προτιμώ τα παλιά battlefield και ας πούμε ότι κακό έχω γράψει για το παιχνίδι είναι υποκειμενικό.

Κατεβάζουμε BF3; Είχα παίξει το '22 ξανά μετά από χρόνια, μόνος βέβαια αλλά ακόμη τα σπάει η παλιά αυτή συνταγή. Στέκεται μια χαρά οπτικά για 12 (!) ετών τίτλος.

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εξαιρετικό φαίνεται το νέο event και by far καλύτερο από όσα έχουν γίνει μέχρι στιγμής! Για άλλη μία φορά το trailer τα σπάει!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ είχα κάνει το update εχτές έπαιξα την season 6 .

Λοιπόν κατά την γνώμη μου το παιχνίδι έπιασε το peak του στην season 4 . Από εκεί και μετά ξεκίνησε πάλι ο κατήφορος, ποτέ δεν έγινε φυσικά battlefield αλλά τουλάχιστον κάτι είχε... 

Μπαίνω εχτές και στο μενού που έψαχνα όλα τα settings να δω ή να βρω τις όποιες αλλαγές ( είχα ξεχάσει ότι δεν λειτουργούσε και το msi afterburner) άρχισαν οι ανεμιστήρες σε κάρτα γραφικών να κάνουν σαν αεροπλάνο, πιάσαμε τα 300 άχρηστα frames στο μενού και το κουτί μου έγινε θερμοσίφωνας, ήμουν πλέον ξεκαποτος χωρίς msi afterburner. Αφού το καπωσα από το control της nvidia μπήκα να παίξω, χωρίς φυσικά να έχω εικόνα από θερμοκρασίες και λοιπές χρήσιμες πληροφορίες. 

Άλλαξαν πάλι την κίνηση του στρατιώτη, ένιωθα ότι δεν είχα βάρος, μου θύμισε παλιά free 2 play παιχνίδια, συνάντησα και ένα tesla ι.χ. με απαράδεκτα γραφικά και λεπτομέρειες εν έτη 2023. 

Επί της ουσίας οι τύποι κάνουν ότι μπορούν με ανούσιες προσθήκες skins και άλλες χαζομάρες ώστε το παιχνίδι να μην θέλεις να το ξαναδείς ή να το ξανά παίξεις.

Έπαιξα 1 ώρα, δεν το χάρηκα καθόλου, bugs που έχουν αναφερθεί δεν είδα αλλά το παιχνίδι από μόνο του είναι ένα bug ! 

Μπήκα μετά σε battlefield 3 & Hardline και βρήκα την υγειά μου .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, _Theo_ said:

Έχετε και εσείς πρόβλημα με την αναγραφή των deaths στην καρτέλα του παίκτη in-game ;; Καθυστερεί να τους καταγράψει.

Εδώ και καιρό τώρα, δεν φτιάχτηκε με το τελευταίο update...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/10/2023 στις 10:18 ΠΜ, stathisgtr είπε

Take me back 🥺

και εκεί που έλεγα και εγώ καλά λόγια, στο τελευταίο update ήρθε το πρόβλημα με το mouse stutter που έχουν αναγνωρίσει και από την ΕΑ , κάθε λεπτό αρχίζει και τρέμει η οθόνη και κολλάει το mouse και γίνεται unplayable και βρίζουν όλοι και στο ea forums και στο παιχνίδι μέσα.

Κρίμα πραγματικά, κρίμα, απόγνωση, οργή, θυμός, απογοητευση, κριμα κρίμα........................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 hours ago, Πέτρος said:

Είναι ιδέα μου ή δεν λειτουργεί το no spawn on fired upon μετά το τελευταίο update?

Έχω βαρεθεί να σκοτωνομαι στο spawn.

Ισχύει όντως, κ σε εμένα το κάνει.....

εν τω μεταξύ το patch έχει τα θέματα του πιστεύω μέχρι την άλλη εβδομάδα να το φτιάξουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενα μηνα εχω προβλημα με το chat. Οτι και να γραψω ειναι κιτρινο, οπως οταν γραφω μονο στο party. Διεγραψα το φακελο Bf απο τα εγγραφα . Ειδα οτι με χει μονιμα σε party και δεν βλεπω επιλογη να φυγω. Το εχει ακουσει καποιος?

Επεξ/σία από XRISTOS.A
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, XRISTOS.A είπε

Ενα μηνα εχω προβλημα με το chat. Οτι και να γραψω ειναι κιτρινο, οπως οταν γραφω μονο στο party. Διεγραψα το φακελο Bf απο τα εγγραφα . Ειδα οτι με χει μονιμα σε party και δεν βλεπω επιλογη να φυγω. Το εχει ακουσει καποιος?

Α, οκ, νόμιζα ότι κάτι δεν είχα καταλάβει.

Το τελευταίο patch, για να βάλουν μέσα το ανέκδοτο του νέου mode/event (κρατάς τον εκτυπωτή, κέρδισες) και τη νέα αστεία πίστα, το έφτιαξαν σουρωμένοι.

Έχει ατελείωτα θέματα, που δεν υπήρχαν μέχρι να βγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτο το προβλημα εχω σε 2 pc, παλια ειχε επιλογη leave party, τωρα δεν βλεπω. https://answers.ea.com/t5/Bug-Reports/BF2042-Season-6-Stuck-on-In-game-Party-and-can-t-leave/m-p/13112581

Επεξ/σία από XRISTOS.A
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...