Προς το περιεχόμενο

AMD RX6000 Series (RDNA2/Big Navi)


narta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, BlurayMoviesGreece said:

Εγω εχω μετρησει πανω απο 10 εδω μεσα, εσυ εχεις δει μονο εμενα;

Eσύ είσαι ο έρωτάς μου.

7 minutes ago, BlurayMoviesGreece said:

Tα 1 αστερι που κοιτας ειναι σε GPu η σε κινητα και gadgets;

Tα τελευταία κάνα 2 για κινητά φαίνονται αλλά έχει σημασία ως προς την αξιοπιστία του μαγαζιού?Κι αυτά ακριβά σα gpu είναι και όταν βλέπω reviews 20+γραμμών,με κάθε λεπτομέρεια και ημερομηνίες,προσωπικά τις θεωρώ legit κι όχι haters.

  • Haha 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οπα … τι plot twist ήταν αυτό ;;; Αυτή η κόντρα ήταν ένα ερωτικό καυγαδακι με τελικό αποτέλεσμα την ερωτική εξομολόγηση του west στον blu??? 
κανόνισε μπαγάσα blu και δεν ανταποκριθείς , κάντε την φοιτήτρια στο διπλανό δωμάτιο του west να χάσει τον ύπνο της :P

  • Haha 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος πρέπει να κάνει τον πυροσβέστη εδώ,για να μην νιώθει ο τύπος ότι εκτίθεται παραπάνω,αν και η συζήτηση έχει ουσία όταν μιλούσαμε για το τεχνολογικό κομμάτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, Westbaum είπε

Eσύ είσαι ο έρωτάς μου.

Tα τελευταία κάνα 2 για κινητά φαίνονται αλλά έχει σημασία ως προς την αξιοπιστία του μαγαζιού?Κι αυτά ακριβά σα gpu είναι και όταν βλέπω reviews 20+γραμμών,με κάθε λεπτομέρεια και ημερομηνίες,προσωπικά τις θεωρώ legit κι όχι haters.

H αξιοπιστια των καταστηματων βασιζεται κυριως στην αξιοπιστια των προμηθευτων.
Το καταστημα θελει να πουλησει, δεν ξυπνησαν και ειπαν να ριξουν 10 ακυρα.
Οταν λοιπον οι προμηθευτες των κινητων και των Gadget ειναι GTP και σου στελνουν email προσφορα με οτι ναναι διαθεσιμοτητες και μετα στη παραγγελια παραλαμβανεις τα μισα δεν φταιει απαραιτητα το μαγαζι (το εζησα για πολλα χρονια απλα τοτε δεν ειχε αξιολογισεις).
Στο PC Hardware ειναι λιγο διαφορετικα τα πραγματα δεν εχεις προμηθευτη τον Λαμπρο απο το Αιγαλεω, εκει τα στοκ ειναι real/live stock και παιζουν εκπτωσεις στη συνολικη παραγγελια και οχι στο μοντελο/προιον ξεχωριστα.
Εκει λεφτα να εχεις να παραγγελνεις ποσοτητες και θα τα παρεις κατα 99.9%.

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Tambas91 είπε

Οπα … τι plot twist ήταν αυτό ;;; Αυτή η κόντρα ήταν ένα ερωτικό καυγαδακι με τελικό αποτέλεσμα την ερωτική εξομολόγηση του west στον blu??? 
κανόνισε μπαγάσα blu και δεν ανταποκριθείς , κάντε την φοιτήτρια στο διπλανό δωμάτιο του west να χάσει τον ύπνο της :P

Εγω ημουν με τη φοιτητρια γι' αυτο τα βαζει μαζι μου 😂🤣

Επεξ/σία από BlurayMoviesGreece
  • Sad 1
  • Haha 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...