Προς το περιεχόμενο

The bachelor


Βασίλης_29

Προτεινόμενες αναρτήσεις

59 λεπτά πριν, Βασίλης_29 είπε

Ποια η άποψη σας για αυτό το έπος της ελληνικής τηλεόρασης;

μην περιμένεις σχόλια καθώς οι περισσότεροι το θεωρούν τόσο μεγάλη αηδία που ούτε θα κάτσουν να γράψουν.Τέτοια αηδία δεν αξίζει το χρόνο μας.Βασικά εν έτη 2020 γιατί να βλέπει κάποιος τηλεόραση?

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, jerry banana είπε

μην περιμένεις σχόλια καθώς οι περισσότεροι το θεωρούν τόσο μεγάλη αηδία που ούτε θα κάτσουν να γράψουν.Τέτοια αηδία δεν αξίζει το χρόνο μας.Βασικά εν έτη 2020 γιατί να βλέπει κάποιος τηλεόραση?

Οι περισσότεροι που είναι εργαζόμενοι και έρχονται στο σπίτι κουρασμένοι και με ένα σωρό υποχρεώσεις όποτε έχουν ελεύθερο χρόνο, προφανώς δεν ανάβουν τηλεόραση οτιδήποτε κι αν παίξει όσο καλό και να είναι, παρόλα αυτά, υπάρχει πολύς κόσμος που δεν ασχολείται με κάτι ή έχει αρκετό ελεύθερο χρόνο για χάσιμο, φοιτητές, μαθητές, άνεργοι, άεργοι, συνταξιούχοι, οπότε σε αυτούς στοχεύουν περισσότερο τα κανάλια.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και οι άνθρωποι με ελεύθερο χρόνο για χάσιμο οφείλουν στον εαυτό τους να έχουν ένα επίπεδο. Προσωπικά προτιμώ να κάνω φούσκες με τα σάλια μου παρά να ξοδέψω έστω και ένα δευτερόλεπτο σε κάτι τέτοια σκουπίδια. Και πιστεύω δεν είμαι η μόνη.

  • Like 8
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Βασίλης_29 είπε

Οι περισσότεροι που είναι εργαζόμενοι και έρχονται στο σπίτι κουρασμένοι και με ένα σωρό υποχρεώσεις όποτε έχουν ελεύθερο χρόνο, προφανώς δεν ανάβουν τηλεόραση οτιδήποτε κι αν παίξει όσο καλό και να είναι, παρόλα αυτά, υπάρχει πολύς κόσμος που δεν ασχολείται με κάτι ή έχει αρκετό ελεύθερο χρόνο για χάσιμο, φοιτητές, μαθητές, άνεργοι, άεργοι, συνταξιούχοι, οπότε σε αυτούς στοχεύουν περισσότερο τα κανάλια.

Συμφωνώ αλλά και αυτοί ειδικά φοιτητές μην νομίζεις pc παίζουν μπάλα.Εγω παρακαλώ τους δικούς μου να την κόψουν και δεν με ακούνε.

51 λεπτά πριν, Maiya είπε

Ακόμα και οι άνθρωποι με ελεύθερο χρόνο για χάσιμο οφείλουν στον εαυτό τους να έχουν ένα επίπεδο. Προσωπικά προτιμώ να κάνω φούσκες με τα σάλια μου παρά να ξοδέψω έστω και ένα δευτερόλεπτο σε κάτι τέτοια σκουπίδια. Και πιστεύω δεν είμαι η μόνη.

Σωστότατη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για το απόλυτο υπερθέαμα. Όποιος το παρακολουθήσει όλο θα έχει κάνει διδακτορικό επάνω στο φλερτ.

Στο επομενο επεισόδιο έχει ποδοσφαιρακι, οι κορασίδες θα σπάσουν νύχια και πόδια, οποία αντέξει θα κερδίσει το πολυπόθητο τριαντάφυλλο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...