Προς το περιεχόμενο

Η Apple ακούγεται πως παρήγγειλε μεγάλη ποσότητα αναδιπλούμενων οθονών από τη Samsung


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ts0ts0s είπε

"Θίχτηκε" οπως πιστευεις γιατι εχει κουραστει να μπαινει  σ ενα thread που εχει τη λεξη apple και να βλεπει καθε μα καθε φορα τη μαλακια του καθενός.

Προσωπικα εχω βαρεθεί αυτο το χαζο χιουμορακι σε καθε θεμα της apple,στην αρχη ειχε πλακα τωρα απλα κουραζει και κατανταει αγουστο τελειως.

Το ίδιο συμβαίνει και στα threads πχ για xiaomi από apple users... Δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με την λέξη apple. Έχει να κάνει με την νοοτροπία της κάθε εταιρείας και των χρηστών που την ακολουθούν...

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Confused 6
  • Sad 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

30 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Σε 10 χρόνια θα βγάλει αποκλειστικά το πρώτο αναδιπλούμενο κινητό στον κόσμο! Θα μου πεις θα έχει βγάλει η samsung, και πιθανότα η οθόνη που θα έχει θα είναι samsung, ΑΛΛΑ όπως λένε και οι apple users, πρώτος είναι αυτός που το βγάζει ακρ... εεε σωστά...

Όταν θα το βγάλει θα είναι σίγουρα το πρώτο με τεράστιες πωλήσεις άρα αφού αυτό είναι που μετράει στην τελική για μια εταιρία όλα τα αλλά είναι να είχαμε να λέγαμε. Γιατί δηλαδή αν εσυ πας με μια γκομενα πρώτη φορά οποίος την πάρει μετά είναι off, ότι νάνε χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, NasstasjiaP είπε

Sorry παίδες... κ εγώ "apple user" είμαι, ίσως και fangirl... αλλά το χιούμορ κάνει καλό... φέρνει μακροζωΐα... γιατί χαλιέστε? Δείτε τα τόσο ανάλαφρα όσο έρχονται...

Είσαι μικρή ακομανκαι δεν έχεις πάθει το σύνδρομο του ρετιρέ... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, koutsis είπε

Ειδικά το δικό σου σχόλιο ήταν εντελώς άκυρο αφού το άρθρο γράφει ότι αυτή η παραγγελία προορίζεται για την κατασκευή δειγμάτων για πειραματισμο. Αλλά αν δεν διαβάζουμε το θέμα και βλέπουμε μόνο το Apple στον τίτλο αυτά γίνονται...

Καθόλου άκυρο. Πάνω σε αυτές τι οθόνες θα βγάλει η apple μοντέλο. H τεχνολογία της foldable δεν αλλάζει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, busellatos είπε

2 phone κολλημένα μεταξύ τους = 899+899+299 € για το ινοβεισιον 😀

 

Πάντως και πάλι πιο φτηνό θα είναι από το αντίστοιχο Samsung 😂😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, farcry33 είπε

Όταν θα το βγάλει θα είναι σίγουρα το πρώτο με τεράστιες πωλήσεις άρα αφού αυτό είναι που μετράει στην τελική για μια εταιρία όλα τα αλλά είναι να είχαμε να λέγαμε. Γιατί δηλαδή αν εσυ πας με μια γκομενα πρώτη φορά οποίος την πάρει μετά είναι off, ότι νάνε χαχαχαχα

Είπα εγώ το αντίθετο; Δεν είναι όμως πρωτοπορεία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Retromaniac είπε

Το ίδιο συμβαίνει και στα threads πχ για xiaomi από apple users... Δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με την λέξη apple. Έχει να κάνει με την νοοτροπία της κάθε εταιρείας και των χρηστών που την ακολουθούν...

Ποσο χρονων εισαι?

Γιατι με αυτη την απαντηση του στυλ αφου το κανουν κ εκεινοι θα το κανω κ εγω δε μπορω να θεωρησω οτι εχεις μπει στην εφηβεια ακομα.

  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, AtiX είπε

Είσαι μικρή ακομανκαι δεν έχεις πάθει το σύνδρομο του ρετιρέ... 

Μικρή είμαι όντως...🥰 αλλά ποιο είναι το σύνδρομο? Να ξέρουμε να αποφεύγουμε τσι κακοτοπιές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ts0ts0s είπε

Ποσο χρονων εισαι?

Γιατι με αυτη την απαντηση του στυλ αφου το κανουν κ εκεινοι θα το κανω κ εγω δε μπορω να θεωρησω οτι εχεις μπει στην εφηβεια ακομα.

Προφανώς δεν έχει πάει καν σχολείο... γιατί δεν είπα αυτό, άρα υπάρχει πρόβλημα κατανόησης κειμένου...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Retromaniac είπε

Το ίδιο συμβαίνει και στα threads πχ για xiaomi από apple users... Δεν νομίζω ότι έχει να κάνει με την λέξη apple. Έχει να κάνει με την νοοτροπία της κάθε εταιρείας και των χρηστών που την ακολουθούν...

Δείξε μου ένα ανόητο και ειρωνικό  σχόλιο σε θέμα xiaomi από apple user. Ένα.

  • Like 2
  • Thanks 3
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, NasstasjiaP είπε

Μικρή είμαι όντως...🥰 αλλά ποιο είναι το σύνδρομο? Να ξέρουμε να αποφεύγουμε τσι κακοτοπιές...

Είναι το σύνδρομο της επανάληψης που ακόμα και μετά από 20 χρόνια το λέμε και το ξαναλέμε...

1 λεπτό πριν, koutsis είπε

Δείξε μου ένα ανόητο και ειρωνικό  σχόλιο σε θέμα xiaomi από apple user. Ένα.

Θα το μπέρδεψε με σχόλια από τα Huawei fans... 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, koutsis είπε

Δείξε μου ένα ανόητο και ειρωνικό  σχόλιο σε θέμα xiaomi από apple user. Ένα.

Εχει και εκει.. Αλλα σίγουρα δεν γίνεται αυτός ο χαμός όπως στης apple.. Το χειρότερο για εμένα είναι ότι η πλειοψηφία αυτών είναι και "επαγγελματίες"..! Αντε να δώσεις βάση δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρολαρει ο πρώτος για το bend gate στο πρώτο σχόλιο ...

 αλλά δυστυχώς ήταν πολύ έξυπνο ώστε να το πιάσουν τα υπόλοιπα τρολ....

 Και δίνουν πόνο από κάτω !

 Δεν υπάρχετε πουθενά !

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Chris_BMW είπε

Τρολαρει ο πρώτος για το bend gate στο πρώτο σχόλιο ...

 αλλά δυστυχώς ήταν πολύ έξυπνο ώστε να το πιάσουν τα υπόλοιπα τρολ....

 Και δίνουν πόνο από κάτω !

 Δεν υπάρχετε πουθενά !

δε μπυραζει εχω κομπλεξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...