Προς το περιεχόμενο

Η Apple ακούγεται πως παρήγγειλε μεγάλη ποσότητα αναδιπλούμενων οθονών από τη Samsung


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 λεπτά πριν, ZELOMOTH είπε

Απο Σβαρτζενέγκερ μέχρι Στέιθαν και πόσα άλλα...

 

Σβαρτσενέγκερ και Στέιθαμ

Αμάν πιά με την ορθογραφία σας εδώ μέσα! 😞

Επεξ/σία από JcD
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 88
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

10 λεπτά πριν, ZELOMOTH είπε

Να σαι σίγουρος πως οτι εχουμε δει στις ταινιες, σε καμια 10+ χρόνια θα γίνουν ολα στ αλήθεια..

Κάπου κάποτε θα δωθεί άδεια στο να αγωνίζονται φυλακισμένοι για την ζωή τους και την ελευθερία τους εφόσον κερδίσουν κτλ κτλ κτλ....

Και η τηλεθέαση στα ύψη...

Πόσες τέτοιες ταινίες υπάρχουν? Απο Σβαρτζενέγκερ μέχρι Στέιθαν και πόσα άλλα...

Θα ζήσουμε πολλές ομορφιές...Το μόνο σίγουρο...👍👍🙂🙂

Καλά σίγουρα αλλά βλέπω πως υπάρχει πολύ καταπιεσμένη οργή. Είμαστε έτοιμοι να φάει ο ένας τις σάρκες του άλλου. Όσο πάει και γίνεται πιο έντονο. Τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και τα fora έχουν γίνει πεδία αντιπαράθεσης. Δεν υπάρχει υγιής και εποικοδομητικός αντίλογος. Ένας απέραντος οχετός και το χειρότερο είναι πως το θεωρούμε δεδομένο. Άτομα ανεξαρτήτου ηλικίας ξεκατινιάζονται με την παραμικρή ευκαιρία. Μπαίνεις να διαβάσεις μια είδηση, ότι και να είναι αυτή και τα trolls καταφέρνουν πάντα να χαλάσουν το κλίμα. Δεν αναφέρομαι μόνο για εδώ. Το ίδιο γίνεται και σε καθαρά ειδησιογραφικές σελίδες. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, JcD είπε

Σβαρτσενέγκερ και Στέιθαμ

Αμάν ποιά με την ορθογραφία σας εδώ μέσα! 😞

Κι εσυ εξυπνάκια μου λάθος κάνεις.

Είναι όνομα στην ουσία ξένο που το έγραψα με ελληνικούς χαρακτήρες νομίζοντας  οτι ετσι γράφεται  σαν προφορά κτλ κτλ...

Δεν είναι θέμα ορθογραφίας αλλά θέμα του πως νομίζεις οτι λένε τον άλλον που είχα χεστεί κιόλας να τον θυμάμαι ακριβώς!

Σπανοβαγγελοδημήτρης Νικόλαος

Είναι έτσι ? Δεν είναι? Εχέσθην!

Τόσο απλά!

 

5 λεπτά πριν, vastegial_74 είπε

Καλά σίγουρα αλλά βλέπω πως υπάρχει πολύ καταπιεσμένη οργή. Είμαστε έτοιμοι να φάει ο ένας τις σάρκες του άλλου. Όσο πάει και γίνεται πιο έντονο. Τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και τα fora έχουν γίνει πεδία αντιπαράθεσης. Δεν υπάρχει υγιής και εποικοδομητικός αντίλογος. Ένας απέραντος οχετός και το χειρότερο είναι πως το θεωρούμε δεδομένο. Άτομα ανεξαρτήτου ηλικίας ξεκατινιάζονται με την παραμικρή ευκαιρία. Μπαίνεις να διαβάσεις μια είδηση, ότι και να είναι αυτή και τα trolls καταφέρνουν πάντα να χαλάσουν το κλίμα. Δεν αναφέρομαι μόνο για εδώ. Το ίδιο γίνεται και σε καθαρά ειδησιογραφικές σελίδες. 

Ναι κάπως ετσι.

Και για να μην φάμε τις σάρκες μας, θα μας βάζουν να ξεδίνουμε σε κάτι καινούργιο...Σε αυτό που αναφέραμε πιο πάνω...Πολύ πιθανό...

Και η μπάλα ξεφτίζει σιγα σιγά..Αλλάζουν οι καιροί.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, ZELOMOTH είπε

Κι εσυ εξυπνάκια μου λάθος κάνεις.

Είναι όνομα στην ουσία ξένο που το έγραψα με ελληνικούς χαρακτήρες νομίζοντας  οτι ετσι γράφεται  σαν προφορά κτλ κτλ...

Δεν είναι θέμα ορθογραφίας αλλά θέμα του πως νομίζεις οτι λένε τον άλλον που είχα χεστεί κιόλας να τον θυμάμαι ακριβώς!

Σπανοβαγγελοδημήτρης Νικόλαος

Είναι έτσι ? Δεν είναι? Εχέσθην!

Τόσο απλά!

Ντροπή σου, πραγματικά λυπάμαι 😢

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να λανσαρει η Apple foldable μεσα στο 2021 ενω η Samsung ειναι ακομα στη δευτερη γενια με προβληματα δεν ειναι δυνατον να το πιστεψεις ειδικα απο μια εταιρια που βαδιζει παντα στα σιγουρα.

2023 και αν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, koutsis είπε

Δείξε μου ένα ανόητο και ειρωνικό  σχόλιο σε θέμα xiaomi από apple user. Ένα.

Εγώ προσωπικά δεν διαβάζω καν τα σχόλια στα άρθρα για Xiaomi.

 Διαβάζω απλά την είδηση γιατί το παλεύει η εταιρία με διάφορες ιδέες και μέχρι εκεί .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Vkngs είπε

Φτάνει αυτό το πράγμα που με το που μπεις σε threat Apple βλέπεις από κάτω το μακρύ και το κοντό του καθενός. Είναι κάποια που όντως έχουν χιούμορ όπως είπε ο φίλος πιο πάνω με το 6 plus που και καλά ηταν foldable. Τα άλλα απλά βγάζουν χολή. Ξεκολλάτε λίγο. Και σταματήστε την καραμέλα με τις τιμές. Είδαμε τι κάνει και η Samsung και πλέον και η xiaomi. Προφανώς και απευθείνεται η Apple σε συγκεκριμένους πελάτες με κάποια οικονομική άνεση στο ποσό που διαθέτουν για smartphone. Από κει και πέρα αν δεν μπορείς να το πάρεις μην κράζεις. Όσοι κράζετε αν σας έδιναν ένα 11 pro max τζάμπα δεν θα το περνάτε φαντάζομαι ε; 

Εγώ που μου έδωσαν iPad Pro δωρεάν από τη δουλειά και το έδωσα πίσω επειδή δε την πάλευα με iOS, μπορώ να μιλάω;  😋

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, liberostelios είπε

Εγώ που μου έδωσαν iPad Pro δωρεάν από τη δουλειά και το έδωσα πίσω επειδή δε την πάλευα με iOS, μπορώ να μιλάω;  😋

Αν το έκαναν και κάποιοι άλλοι ναι... αν ήμουν ο μόνος θα με έβαζε σε σκέψεις... 😁

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, liberostelios είπε

Εγώ που μου έδωσαν iPad Pro δωρεάν από τη δουλειά και το έδωσα πίσω επειδή δε την πάλευα με iOS, μπορώ να μιλάω;  😋

Ο καθένας με τα βίτσια  του, τι να πεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, liberostelios είπε

Εγώ που μου έδωσαν iPad Pro δωρεάν από τη δουλειά και το έδωσα πίσω επειδή δε την πάλευα με iOS, μπορώ να μιλάω;  😋

iOS ή iPad OS είχε? Βασικά κανένας δεν μπορεί να σου απαγορέψει να μιλάς αλλά ούτε και εσύ μπορείς να απαγορέψεις να κρίνει ο άλλος αυτά που θα πεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, liberostelios είπε

Εγώ που μου έδωσαν iPad Pro δωρεάν από τη δουλειά και το έδωσα πίσω επειδή δε την πάλευα με iOS, μπορώ να μιλάω;  😋

Βασικά αυτό που θα βοηθούσε στο να κάνουμε διάλογο ειναι να μας πεις τι σε χάλασε τόσο πολύ στο ipad που σε ανάγκασε να το δώσεις πίσω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, AtiX είπε

Αν το έκαναν και κάποιοι άλλοι ναι... αν ήμουν ο μόνος θα με έβαζε σε σκέψεις... 😁

Χαχα! Δεν ήμουν ο μόνος, αλλά δε σημαίνει και κάτι αυτό. Νομίζω ότι μπορούμε να αποδεχθούμε ότι υπάρχει και το γούστο στην υπόθεση.

30 λεπτά πριν, atheatos είπε

iOS ή iPad OS είχε? Βασικά κανένας δεν μπορεί να σου απαγορέψει να μιλάς αλλά ούτε και εσύ μπορείς να απαγορέψεις να κρίνει ο άλλος αυτά που θα πεις.

Ήταν το παλιό iPad Pro οπότε τότε νομίζω λεγόταν ακόμα iOS. Αμέσως μετά βγήκε το πανέμορφο καινούργιο χωρίς bezels και μετά το ονόμασαν iPad OS.

Γιατί να απαγορεύσω σε κάποιον να με κρίνει; Απλά νομίζω ότι αν θεωρούμε "εξωγήινο" κάποιον επειδή δεν του αρέσει ένα λειτουργικό, μάλλον έχουμε χάσει λίγο το μέτρο.

Σημειωτέον, δεν έχω κάποιο γενικό πρόβλημα με τη συσκευή. Αγόρασα ένα iPad στη μάνα μου γιατί για τις γνώσεις και τις ανάγκες της το θεώρησα τέλειο! Απλά εγώ έχω διαφορετικές απαιτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, busellatos είπε

2 phone κολλημένα μεταξύ τους = 899+899+299 € για το ινοβεισιον 😀

Λογιστικα ετσι ακριβως σκεφτεται γη συγκεκριμενη εταιρεια,σωστος φιλαρακι😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, koutsis είπε

Δείξε μου ένα ανόητο και ειρωνικό  σχόλιο σε θέμα xiaomi από apple user. Ένα.

Σε κάθε θέμα xiaomi και huawei υπάρχουν αρκετά σχόλια που τρολαρουν ειδικά από χρήστες iphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...