Προς το περιεχόμενο

[Ηχόμπαρα] LG SN9Y @ Media Markt 249€ (ΑΚΥΡΑ)


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εμένα πέρασε στα ΜΜ κανονικά και μου ήρθε ε-μαιλ επιβεβαίωσης. Ευχαριστώ τον Ts που την ανέβασε. Έψαχνα μια κόμπακτ ηχομπάρα με καλά σπέκς. βέβαια δεν ήταν στις προτεραιότητες μου για αγορά, αλλά τέτοια ευκαιρία δε χάνεται, αν όντως ισχύει.. ελπίζω να γλυτώσω την παντόφλα

Επεξ/σία από spacestar
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, spacestar είπε

εμένα πέρασε στα ΜΜ κανονικά και μου ήρθε ε-μαιλ επιβεβαίωσης. Ευχαριστώ τον Ts που την ανέβασε. Έψαχνα μια κόμπακτ ηχομπάρα με καλά σπέκς. βέβαια δεν ήταν στις προτεραιότητες μου για αγορά, αλλά τέτοια ευκαιρία δε χάνεται, αν όντως ισχύει..

Καλά μην αγχώνεσαι, κατά πάσα πιθανότητα θα συνεχίσεις να ψάχνεις. Και για να κάνουμε πιο σίγουρα τα άκυρα τις χτυπάμε και δύο - δύο 😄

Έτσι και πλήρωσες κιόλας τα Mediamarkt θα αγχώνεσαι και μέχρι να επιστραφούν τα χρήματα σου αν πέσει άκυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, jerry banana είπε

ρε νέε υπερωρίες κάνεις στο forum φίλε ,ωραίος γιατί βρίσκεις τις προσφορές σφαίρα.Μπορείς να μου πείς σε ποια sites ενημερώνεσαι για τυχόν προσφορές?Γιατί με εκπλήσσει η ταχύτητα σου.

Από εξωτερικό έχω γράψει σε παλαιότερες αναρτήσεις μου ποιες ιστοσελίδες προσφορών παρακολουθώ (αν θες μπορώ να τις αναφέρω ξανά σε προσωπικό μήνυμα) αλλά στην περίπτωση μας με την μπάρα απλά την είδα τυχαία στις προσφορές του bestprice. 

https://www.bestprice.gr/cat/5876/hxeia-home-cinema.html?deals=1

Επεξ/σία από neosstoforum
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτήσω κάτι, έχω ένα wd media player   και μια samsung tv που δεν παίζει αρχεία Dolby admos εάν την αγοράσω θα κάνει δουλειά; Η μόνο στην tv μπορώ να την συνδέσω για να ακούω πχ από ΟΤΕ τιβι; 

Επεξ/σία από sotiriadisc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, imvrios είπε

Καλά μην αγχώνεσαι, κατά πάσα πιθανότητα θα συνεχίσεις να ψάχνεις. Και για να κάνουμε πιο σίγουρα τα άκυρα τις χτυπάμε και δύο - δύο 😄

Έτσι και πλήρωσες κιόλας τα Mediamarkt θα αγχώνεσαι και μέχρι να επιστραφούν τα χρήματα σου αν πέσει άκυρο.

ούτε πλήρωσα, ούτε αγχώνομαι. θα αγχωνόμουν ίσως αν είχα παραγγείλει εκθεσιακή από το public, την οποία τελικά την τσίμπησε άλλος insomniac, επειδή έγραψα το κατάστημα που την είχε διαθέσιμη 😄😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα και εγώ μια στο public, αν και δε τη χρειάζομαι, θα τη δώσω στη μάνα μου να ευχαριστιέται Netflix 😁, αν και δε το κόβω να έχει και πολύ τύχη 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Από εξωτερικό έχω γράψει σε παλαιότερες αναρτήσεις μου ποιες ιστοσελίδες προσφορών παρακολουθώ (αν θες μπορώ να τις αναφέρω ξανά σε προσωπικό μήνυμα) αλλά στην περίπτωση μας με την μπάρα απλά την είδα τυχαία στις προσφορές του bestprice. 

https://www.bestprice.gr/cat/5876/hxeia-home-cinema.html?deals=1

με συγχωρείς για το κόπο που σου βάζω αλλα μπορείς να μου στείλεις τους συνδέσμους σε προσωπικό μήνυμα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, imvrios είπε

Αυτή θα τη χτυπήσω από τα Public. Ύποστηρίζει Dolby Atmos decoding. 1 στις 100 να είναι σωστό, την θέλω. 

Και ελπίζω να παίζει χωρίς παράπονα με τη Samsung τηλεόραση μου.

Θα εχουμε προβλημα λες με samy? 

ΜΜ Δεν υπάρχει απόθεμα για κάποιο από τα προϊόντα σου.
Εκανα κρατηση στο παμπλικ αλλα θα ενημερωθω σε 3 μερες ΑΝ και πως θα παραλαβω :/

Επεξ/σία από argosixna
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...