Προς το περιεχόμενο

[Ηχόμπαρα] LG SN9Y @ Media Markt 249€ (ΑΚΥΡΑ)


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Σας έχει έρθει email επιβεβαίωσης; Έψαξα παντού και δεν το βρίσκω, ούτε στα ανεπιθύμητα. 

Εμένα από public όχι. Φαίνεται κανονικά στις παραγγελίες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήλθε mail. Αποστολέας [email protected].

Με σημειωσούλα: Η παραγγελία σου περιλαμβάνει προϊόντα με περιγραφή Κατόπιν Παραγγελίας και η διαθεσιμότητά τους εξαρτάται από το αν θα βρεθεί επαρκές απόθεμα σε άριστη κατάσταση στο δίκτυο προμηθευτών μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, serafeim71 είπε

Γεια σας παιδια,εβαλα και εγω παραγγελεια και ηρθε e-mail επιβεβαιωσεις..τωρα πρωτη φωρα θα χρησιμοποιήσω ηχομπαρα  το  arc ειναι καποιο καλώδιο  που δυνδεει την ηχομπαρα με την   tv ..?  πρεπει να παρουμε κατι αλλο εξτρα .?

Καλα μην είσαι σίγουρος ότι τώρα θα χρησιμοποιείσεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και σε μένα το λέει ωραία Σημείωση: Η παραγγελία σου περιλαμβάνει προϊόντα με περιγραφή Κατόπιν Παραγγελίας και η διαθεσιμότητά τους εξαρτάται από το αν θα βρεθεί επαρκές απόθεμα σε άριστη κατάσταση στο δίκτυο προμηθευτών μας.

 

Τόσες ικανές και αναγκαίες συνθήκες στα ψιλά γράμματα ούτε στη ρουλέτα ....

6 λεπτά πριν, imvrios είπε

Ήλθε mail. Αποστολέας [email protected].

Με σημειωσούλα: Η παραγγελία σου περιλαμβάνει προϊόντα με περιγραφή Κατόπιν Παραγγελίας και η διαθεσιμότητά τους εξαρτάται από το αν θα βρεθεί επαρκές απόθεμα σε άριστη κατάσταση στο δίκτυο προμηθευτών μας.

 

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, serafeim71 είπε

Γεια σας παιδια,εβαλα και εγω παραγγελεια και ηρθε e-mail επιβεβαιωσεις..τωρα πρωτη φωρα θα χρησιμοποιήσω ηχομπαρα  το  arc ειναι καποιο καλώδιο  που δυνδεει την ηχομπαρα με την   tv ..?  πρεπει να παρουμε κατι αλλο εξτρα .?

Πάρε καλώδιο από τώρα να είσαι σίγουρος μην δεν βρίσκεις μετά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
8 minutes ago, karaLRS said:

Πάρε καλώδιο από τώρα να είσαι σίγουρος μην δεν βρίσκεις μετά 

Τόσο σπάνια είναι τα hdmi καλώδια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Σας έχει έρθει email επιβεβαίωσης; Έψαξα παντού και δεν το βρίσκω, ούτε στα ανεπιθύμητα. 

Μπα όχι επίσης, παρολο που υπάρχει σαν παραγγελία στο σάιτ. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, karaLRS είπε

Πάρε καλώδιο από τώρα να είσαι σίγουρος μην δεν βρίσκεις μετά 

Δεν υπάρχει ηχομπαρα, ξυπνήστε, όλα γίνονται για να σας πουλήσουν καλώδια 😂

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, ipal είπε

Δεν υπάρχει ηχομπαρα, ξυπνήστε, όλα γίνονται για να σας πουλήσουν καλώδια 😂

Διαδωστε! hahaha

Έκανα και εγώ μία από Public, email δεν ήρθε, αλλά στο site υπάρχει σαν παραγγελία. 

Καλά δεν ελπίζω. Αλλά λέμε τώρα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα κι εγώ μια παραγγελία από public για παραλαβή από κατάστημα.Κι εμένα μέχρι στιγμής δεν βλέπω να μου έχει έρθει e-mail επιβεβαίωσης.

Ούτε στα spam βλέπω να μου έχει έρθει κάτι μέχρι στιγμής! Στο λογαριασμό μου στο public.gr η παραγγελία με τον αριθμό της φαίνεται κανονικά!

Τι σημαίνει αυτό άραγε?

Ερώτηση προς τους περισσότερους έμπειρους σε ηλεκτρονικές αγορές και παρόμοιες προσφορές:

Να ρίξω λέτε μια παραγγελία και στο site του mediamarkt.gr να υπάρχει μπας και?

Επειδή εδώ Κρήτη δεν έχουμε κατάστημα mediamarkt τι προτείνετε? Να βάλω μια παραγγελία με αποστολή με αντικαταβολή στη διεύθυνση που μένω?

Κι αν τύχει ,λέμε τώρα,και φέρουν και public και mediamarkt ,απλά δεν παραλαμβάνω το courier που θα έρθει από mediamarkt κι όλα καλά?!

Αν είναι εύκολο κάποιος συνάδελφος ας μου δώσει μια ιδέα σας παρακαλώ πολύ,ειδικά αν υπάρχει κάποιος συνάδελφος από Κρήτη!

Όλοι έχουν δικαίωμα στην ελπίδα και στο όνειρο και ο Θεός του insomnia είναι μεγάλος! Είδωμεν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εξαιρετική τιμή για αυτήν την μπάρα και παίζει και πολύ ομόρφα.

2 ώρες πριν, serafeim71 είπε

Γεια σας παιδια,εβαλα και εγω παραγγελεια και ηρθε e-mail επιβεβαιωσεις..τωρα πρωτη φωρα θα χρησιμοποιήσω ηχομπαρα  το  arc ειναι καποιο καλώδιο  που δυνδεει την ηχομπαρα με την   tv ..?  πρεπει να παρουμε κατι αλλο εξτρα .?

To ARC είναι λειτουργία σημαίνει Audio Return Channel και το έχουν οι σχετικα συγχρονες TV και λειτουργεί μέσω HDMI καλωδίου.

Επεξ/σία από Seaside
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...