Προς το περιεχόμενο

Χωρίς εκπλήξεις το Pixel 5 της Google, από 699 δολάρια


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το δακτυλικό στην πλάτη για εμένα είναι τελικός σταθμός μέχρι να βρεθεί κάποια άλλη τεχνολογία. Ούτε σε side buttons, ούτε FaceID, ούτε δακτυλικά κάτω από οθόνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

H Google θα μπορούσε να έχει πολύ μεγαλύτερο μερίδιο της αγοράς με τη σειρά Pixel. Είναι προφανώς συνειδητή επιλογή να μην το προσπαθεί σοβαρά. Μπορεί να εξηγήσει κάποιος ποια είναι αυτή η συμφωνημένη(;) ισορροπία με τους άλλους κατασκευαστές Android smartphones; Είναι πιθανό να αλλάξει η Google στρατηγική στο άμεσο μέλλον;

Επεξ/σία από whoever81
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Έλεος είπε

Το δακτυλικό στην πλάτη για εμένα είναι τελικός σταθμός μέχρι να βρεθεί κάποια άλλη τεχνολογία. Ούτε σε side buttons, ούτε FaceID, ούτε δακτυλικά κάτω από οθόνες.

Πραγματικά προσπαθώ να καταλάβω τι θες να πεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, whoever81 είπε

H Google θα μπορούσε να έχει πολύ μεγαλύτερο μερίδιο της αγοράς με τη σειρά Pixel. Είναι προφανώς συνειδητή επιλογή να μην το προσπαθεί σοβαρά. Μπορεί να εξηγήσει κάποιος ποια είναι αυτή η συμφωνημένη(;) ισορροπία με τους άλλους κατασκευαστές Android smartphones; Είναι πιθανό να αλλάξει η Google στρατηγική στο άμεσο μέλλον;

Γιατί τα Nexus πουλουσανε σαν τρελά μήπως, παρόλο που ήταν πάμφθηνα; Όχι. Ήταν πάντα smartphones για δοκιμές και beta testers. Και αν πουλούσαν εδώ, είναι επειδή είχαν την υπογραφή της HTC και Samsung τότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, whoever81 είπε

H Google θα μπορούσε να έχει πολύ μεγαλύτερο μερίδιο της αγοράς με τη σειρά Pixel. Είναι προφανώς συνειδητή επιλογή να μην το προσπαθεί σοβαρά. Μπορεί να εξηγήσει κάποιος ποια είναι αυτή η συμφωνημένη(;) ισορροπία με τους άλλους κατασκευαστές Android smartphones; Είναι πιθανό να αλλάξει η Google στρατηγική στο άμεσο μέλλον;

 

προφανως....η google ειναι εταιρεια software, δεν την ενδιαφερει ιδιαιτερα να πουλαει κινητα. Αν ηθελε να το κανει, θα επανεφερε τη σειρα νεξους, και εχει την δυναμη να πουλαει τσαμπα κινητα τερατα αν θελει...ετσι ομως κανιβαλιζει τους υπολοιπους κατασκευαστες, που στην τελικη, χρησιμοποιουν την δικη της πλατφορμα.

 

οσο για το δακτυλικο πισω, εμενα μια χαρα βολικο μου φαινεται, εξαλλου ειναι η μονη θεση που φυσικα μενει το δακτυλο σχεδον μονιμα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Γίνεται να περαστούν 2 διαφορετικά δακτυλικά αποτυπώματα;

Μπορεί να παραβιαστεί το δακτυλικό αποτύπωμα;

Δυο διαφορετικά δάχτυλα;Φυσικά,και παραπάνω.

Δεν το ξέρω αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, AtiX είπε

Πραγματικά προσπαθώ να καταλάβω τι θες να πεις...

Εννοώ ότι για εμένα είναι ο καλύτερος τρόπος να ξεκλειδώνεις το κινητό σου αυτή τη στιγμή. 😝

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Δυο διαφορετικά δάχτυλα;Φυσικά,και παραπάνω.

Ακούστηκε πρόστυχο...

2 λεπτά πριν, Έλεος είπε

Εννοώ ότι για εμένα είναι ο καλύτερος τρόπος να ξεκλειδώνεις το κινητό σου αυτή τη στιγμή. 😝

Τώρα εντάξει... 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, adi32 είπε

Αν έχεις το κινητό σε τσέπη μπορεί να βολεύει το πίσω. Αν το έχεις πάνω στο γραφείο και πρέπει κάθε φορά να το σηκώνεις καλό Πάσχα 

που δουλευετε και φοβοσαστε να βγαλετε το κινητο και να το τσεκαρετε...

εγω το εχω παντα πανω στο γραφειο και το πιανω οποτε θελω και γραφω οτι θελω και μιλαω κιολας...

(εκτος και αν μιλατε ολοι για το θεμα βαρεμαρας να μην το σηκωνεις..εκει παω πασο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ δεν βάζω δάχτυλο, γιατί μετά μου βγαίνει ειδοποίηση για antivirus η για depon η για μη εξουσιοδοτημένη χρήση.

Αν δεν βρώ το σημείο G, δεν ξεκλειδώνει. 😁 

Κλείδωμα οθόνης μόνο ολίσθηση.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...