Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν απεριόριστα Data vodafone


GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, Boubis1411 είπε

Βαράμε δηλαδή φουλ; 

Ωχ, τώρα είναι που θα γονατίσει πραγματικά! οχι για 2 ώρες αλλά για 1 εβδομάδα...

Επεξ/σία από samsunglife
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απεριόριστα δεδομένα για εθνική χρήση τι σημαίνει;

Ότι είναι για να βλέπεις μόνο βίντεο από παρελάσεις;

Μπαίνεις μόνο σε .gr domain;

🤣🤣

Spoiler

Ξέρω, όχι roaming αλλά τι διατύπωση είναι αυτή, μόνο σε μένα χτυπάει περίεργα;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ημερήσιο όριο των 3GB δεν υπάρχει πλέον. Άρα μπορείτε ελεύθερα να το ξεζουμίσετε.😃
Δεν φαίνεται κάπου το απεριόριστο πακέτο αλλά καταναλώνει από αυτό κανονικά.

Με την ευκαιρία καλό είναι, όσοι δεν το έχουν κάνει ήδη, να στείλουν Κ στο 1252 για να ενεργοποιήσουν το my data control ώστε όταν τους τελειώνουν τα υπολειπόμενα data να μην τρώει χρηματικό υπόλοιπο.

Επεξ/σία από grinder_
  • Like 4
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι 7 μέρες είναι από την ημέρα ενεργοποίησης ή μέχρι τις 8/10 όποια μέρα και αν το ενεργοποιήσεις;

35 λεπτά πριν, Boubis1411 είπε

Βαράμε δηλαδή φουλ; 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, grinder_ είπε

Το ημερήσιο όριο των 3GB δεν υπάρχει πλέον. Άρα μπορείτε ελεύθερα να το ξεζουμίσετε.😃
Δεν φαίνεται κάπου το απεριόριστο πακέτο αλλά καταναλώνει από αυτό κανονικά.

Με την ευκαιρία καλό είναι, όσοι δεν το έχουν κάνει ήδη, να στείλουν Κ στο 1252 για να ενεργοποιήσουν το my data control ώστε όταν τους τελειώνουν τα υπολειπόμενα data να μην τρώει χρηματικό υπόλοιπο.

Κανενα παρομοιο κολπο να σε ενημερωνει ποτε τελειωνουν και τα λεπτα ομιλιας υπαρχει?? Εχω κουραστει να ακουω 'εχεις τοσα δευτερολεπτα' στο τελος του καθε μηνα επιδη ξεχναω να τα ανανεωσω! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vag1989 είπε

Κανενα παρομοιο κολπο να σε ενημερωνει ποτε τελειωνουν και τα λεπτα ομιλιας υπαρχει?? Εχω κουραστει να ακουω 'εχεις τοσα δευτερολεπτα' στο τελος του καθε μηνα επιδη ξεχναω να τα ανανεωσω! 

Θα πρέπει να σου έρχεται μήνυμα στο 80% και στο 100% της κατανάλωσης των λεπτών ή των ΜΒ σου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, enterhere είπε

Δεν υφίσταται πλέον ο κόφτης στα 3GB την ημέρα

από πότε αυτό; Δεν είναι πολλές μέρες που μου ήρθε μήνυμα επειδή είχα ξεπεράσει τα 3GB?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, GaGaS_Thess είπε

Λόγω ταυτόχρονου κοψίματος οπτικής ίνας σε 3 διαφορετικές οδεύσεις (Βουλγαρία, Τουρκία, Σλοβενία-Κροατία), οι συνδρομητές της Vodafone, αντιμετώπισαν πολύωρα πρόβληματα σε υπηρεσίες internet σταθερής και κινητής τηλεφωνίας, με την ίδια να ζητάει συγγνώμη για την αναστάτωση που προκλήθηκε.

Έπειτα από αρκετές ώρες με black-out σε όλο το δίκτυο και εκατοντάδες συνδρομητές να διαμαρτύρονται στα Social Media, τώρα που όπως δείχνουν τα πράγματα η ζημιά επιδιορθώθηκε, η Vodafone δίνει δωρεάν ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΑ data για 7 ημέρες!

Για να ενεργοποιήσουμε τα απεριόριστα DATA, στέλνουμε μήνυμα Α στο 1252 

Ευχαριστώ πολύ. Δεν φαντάζεσαι πόσο τα χρειαζόμουν αυτή τη στιγμή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Bitbit είπε

από πότε αυτό; Δεν είναι πολλές μέρες που μου ήρθε μήνυμα επειδή είχα ξεπεράσει τα 3GB?

12 Αυγούστου μου είχε έρθει το παρακάτω μήνυμα σε sms:

OPEN DATA. TEΛOΣ TA OPIA ΣTHN HMEPHΣIA KATANAΛΩΣH DATA. XPHΣIMOΠOIHΣE OΣA MBS ΘEΛEIΣ XΩPIΣ NA ΣKEΦTEΣAI TO HMEPHΣIO OPIO XPHΣHΣ. ΓONATIΣE TO!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και το λινκ της προσφοράς. https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cu-unlimited-offer/
Μπορεί να ενεργοποιηθεί και μέσα από τα apps.

  • ΔΩΡΟ Απεριόριστα Data.
  • Η προσφορά έχει ισχύ για 7 μέρες από την ενεργοποίησή της και μπορεί να ενεργοποιηθεί μέχρι 08/10.
  • Η προσφορά ενεργοποιείται μέσω My CU App, My Vodafone App, vodafonecu.gr, Vodafone.gr ή στείλε Α στο 1252
  • Σε περίπτωση που έχεις υπολειπόμενα δεδομένα από άλλα πακέτα, προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα MB της προσφοράς.
  • Η προσφορά ενεργοποιείται μόνο μια φορά ανά συνδρομητή και απαραίτητη προϋπόθεση να έχει πραγματοποιηθεί μια τουλάχιστον ανανέωση τις τελευταίες 60 ημέρες.
  • Η προσφορά δεν ισχύει για χρήση εντός και εκτός Ε.Ε
57 λεπτά πριν, Bitbit είπε

από πότε αυτό; Δεν είναι πολλές μέρες που μου ήρθε μήνυμα επειδή είχα ξεπεράσει τα 3GB?

Σε μερικούς από μάς εδώ και 2+μήνες. Επίσημα γύρω στον 15Αυγουστο.
Μίλα με την εξυπηρέτηση, φαίνεται σε αρκετούς συνδρομητές έχει κολλήσει το σύστημα παρόλο που έχει καταργηθεί το όριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαραίτητη σημείωση για τους συνδρομητές καρτοκινητής να υπάρχει επαρκές υπόλοιπο στην κάρτα τους. Απαραίτητη σημείωση για τους συνδρομητές καρτοκινητής να υπάρχει επαρκές υπόλοιπο στην κάρτα τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kamui είπε

Απαραίτητη σημείωση για τους συνδρομητές καρτοκινητής να υπάρχει επαρκές υπόλοιπο στην κάρτα τους. Απαραίτητη σημείωση για τους συνδρομητές καρτοκινητής να υπάρχει επαρκές υπόλοιπο στην κάρτα τους.

εχω -12€ (απο επεκταση, CU)και μου το εβαλε κανονικα. Αλλα πρεπει αν εχεις βαλει καρτα τους τελευταιους μηνες λογικα

Επεξ/σία από Darky
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...