Προς το περιεχόμενο

Γυαλιά οράσεως ΕΟΠΥΥ


GlyfadaTech

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
15 ώρες πριν, d_gkal είπε

Κάπου στον Απρίλιο έκανα αίτηση, χτες μπήκαν τα 100€

Καλοφαγωτα

Σε ποιόν ΕΟΠΥΥ έκανες την αίτηση αν επιτρέπεται;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 228
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
44 λεπτά πριν, Weiss είπε

Σε ποιο υ/κ - περιοχή υπάγεσαι θα εννοεί

Ναι αυτο εννοω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έστειλα τα χαρτιά μου όλα τέλος Μαϊου και ακόμη γράφει στην αίτηση "μη εκκαθαρισμένη",καλό Σεπτέμβρη κι αν να περιμένω έτσι?

Επεξ/σία από Luciferia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 ώρα πριν, Luciferia είπε

έστειλα τα χαρτιά μου όλα τέλος Μαϊου και ακόμη γράφει στην αίτηση "μη εκκαθαρισμένη",καλό Σεπτέμβρη κι αν να περιμένω έτσι?

Και εγώ έκανα αίτηση 20/Απριλίου. Ακόμα δεν την έχουν δει. Τηλέφωνο δεν σηκώνει κανένας αλλά ούτε απαντάνε και στα email. Τον Μάιο που μίλησα μου είπαν ότι κοιτούσαν τις αιτήσεις του Δεκεμβρίου και σε κανένα τετράμηνο θα έφταναν στην δική μου 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Paristsak7 είπε

Και εγώ έκανα αίτηση 20/Απριλίου. Ακόμα δεν την έχουν δει. Τηλέφωνο δεν σηκώνει κανένας αλλά ούτε απαντάνε και στα email. Τον Μάιο που μίλησα μου είπαν ότι κοιτούσαν τις αιτήσεις του Δεκεμβρίου και σε κανένα τετράμηνο θα έφταναν στην δική μου 😂

μάλιστα ,εντάξει έχουμε μέλλον μέχρι το 2022 😄🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, στον ΕΟΠΥΥ στην σελίδα τους, υπάρχει μια φόρμα επικοινωνίας. Εγώ την συμπλήρωσα και έγραψα ότι περιμένω τόσους μήνες και δεν έχουν δει την αίτηση κλπ. Μετά από κανένα μισάωρο με πήρε τηλέφωνο κάποιος από τον ΕΟΠΥΥ και μου ζήτησε τα στοιχεία της αίτησης μου. Μετά από λίγο έγινε η εκκαθάριση. Οπότε όποιος θέλει ας το προσπαθήσει και αυτό μήπως και γίνει η δουλειά. Εμένα μου είπε μέχρι 20 Αυγούστου θα έχουν μπει και τα χρήματα. 🤷‍♂️

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Paristsak7 είπε

Λοιπόν, στον ΕΟΠΥΥ στην σελίδα τους, υπάρχει μια φόρμα επικοινωνίας. Εγώ την συμπλήρωσα και έγραψα ότι περιμένω τόσους μήνες και δεν έχουν δει την αίτηση κλπ. Μετά από κανένα μισάωρο με πήρε τηλέφωνο κάποιος από τον ΕΟΠΥΥ και μου ζήτησε τα στοιχεία της αίτησης μου. Μετά από λίγο έγινε η εκκαθάριση. Οπότε όποιος θέλει ας το προσπαθήσει και αυτό μήπως και γίνει η δουλειά. Εμένα μου είπε μέχρι 20 Αυγούστου θα έχουν μπει και τα χρήματα. 🤷‍♂️

Επιτέλους βρέθηκε η λύση! Συμπλήρωσα και εγώ τη φόρμα το μεσημέρι και με πήραν πριν λίγο τηλέφωνο να μου πουν ότι έγινε η εκκαθάριση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, clutcher είπε

Επιτέλους βρέθηκε η λύση! Συμπλήρωσα και εγώ τη φόρμα το μεσημέρι και με πήραν πριν λίγο τηλέφωνο να μου πουν ότι έγινε η εκκαθάριση.

Αποζητούν την προσωπική επαφή, γι' αυτό έπρεπε να γίνει έτσι!!! 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα παιδιά έκανα την αίτηση για τα γυαλια πριν 2,5 μήνες και μου ήρθε μυνημα ότι δεν είναι σωστή και στο σάιτ του εοππυ πάνω στη δήλωση γράφει επιστροφή δικαιολογητικών την αίτηση όταν την υπέβαλα την έκανα σωστά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρέπει να ρωτήσεις τον ΕΟΠΥΥ, σύμφωνα με το πρωτόκολο που έχεις πάρει. Δεν μπορούμε να ξέρουμε γιατί απορρίφθηκε η αίτησή σου.

Μήπως δεν είχε περάσει η 4ετία;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, The_Judas είπε

Θα πρέπει να ρωτήσεις τον ΕΟΠΥΥ, σύμφωνα με το πρωτόκολο που έχεις πάρει. Δεν μπορούμε να ξέρουμε γιατί απορρίφθηκε η αίτησή σου.

Μήπως δεν είχε περάσει η 4ετία;

Σε ευχαριστω για την απάντηση η 4 ετια έχει περάσει μου έστειλαν μύνημα ότι δεν έχω καταθέσει τα δικαιολογητικά στην αίτηση και να την ξανα υποβαλω τα δικαιολογητικά τα έιχα καταθέσει πάντως σωστά 😐

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η αίτηση γράφει ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΜΕΝΟ απο μέσα Αυγούστου. Μετά απο πόσα χρόνια θα κάνουν κατάθεση τα χρήματα? 😏

Επεξ/σία από PhoneKiller
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...