Προς το περιεχόμενο

Επαληθευση της ταυτοτητας μου.


apsyxa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, tornado είπε

ειναι του 2007 - χειρογραφη.

ποσο σου πηγε? εχουμε και καραντινα βεβαια και δεν ξερω αν τωρα αυτο ειναι εφικτο.

Αναλογα τι θα σου πουν απο το αστυνομικο τμημα της περιοχης σου . Εγω ετυχε να κλεισω ραντεβου σε πολυ συντομο χρονικο διαστημα. πρεπει να εχεις και λογο που την αλλαζεις ,οπως πχ φθορα ή το οτι εισαι πολυ μικρος στη φωτο και σε κοιτανε περιεργα σε ελεγχους , που εμενα μου συνεβεναν και τα 2 .Επισης θες και μαρτυρα πρωτου βαθμου μαζι σου . το κοστος ειναι μικρο αν θυμαμαι καλα , μαζι με το παραβολο νομιζω στο 10αρικο εισαι !

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, KoulisR21 είπε

Αναλογα τι θα σου πουν απο το αστυνομικο τμημα της περιοχης σου . Εγω ετυχε να κλεισω ραντεβου σε πολυ συντομο χρονικο διαστημα. πρεπει να εχεις και λογο που την αλλαζεις ,οπως πχ φθορα ή το οτι εισαι πολυ μικρος στη φωτο και σε κοιτανε περιεργα σε ελεγχους , που εμενα μου συνεβεναν και τα 2 .Επισης θες και μαρτυρα πρωτου βαθμου μαζι σου . το κοστος ειναι μικρο αν θυμαμαι καλα , μαζι με το παραβολο νομιζω στο 10αρικο εισαι !

Δεν θες μάρτυρα εφόσον έχεις ξαναβγάλει ταυτότητα. Απλά ανανεώνεις τα στοιχεία. Αν έχουν περάσει τα 15 έτη δεν θες παράβολο. Μόνο τη φωτογραφία πληρώνεις. Αν δεν έχουν περάσει 15 έτη και έχεις κάποιο στοιχείο κενό όπως ομάδα αίματος ή ύψος δίνεις ως λόγο αλλαγής τη συμπλήρωση. Αν δεν υπάρχει κάποιος λόγος τότε πληρώνεις παράβολο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, george1807 είπε

Δεν θες μάρτυρα εφόσον έχεις ξαναβγάλει ταυτότητα. Απλά ανανεώνεις τα στοιχεία. Αν έχουν περάσει τα 15 έτη δεν θες παράβολο. Μόνο τη φωτογραφία πληρώνεις. Αν δεν έχουν περάσει 15 έτη και έχεις κάποιο στοιχείο κενό όπως ομάδα αίματος ή ύψος δίνεις ως λόγο αλλαγής τη συμπλήρωση. Αν δεν υπάρχει κάποιος λόγος τότε πληρώνεις παράβολο. 

Δε τις γνωριζω αυτες τις λεπτομερειες. Πρωτη φορα την αλλαζω , και μου ζητησαν αυτα που ανεφερα ,οπως και τον μαρτυρα . Ο καθενας οτι συναντησει ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, KoulisR21 είπε

Δε τις γνωριζω αυτες τις λεπτομερειες. Πρωτη φορα την αλλαζω , και μου ζητησαν αυτα που ανεφερα ,οπως και τον μαρτυρα . Ο καθενας οτι συναντησει ..

Ναι προφανώς αυτό έχω καταλάβει και εγώ. Αναλόγως στο που θα πέσεις και τι ορέξεις έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, george1807 είπε

Ναι προφανώς αυτό έχω καταλάβει και εγώ. Αναλόγως στο που θα πέσεις και τι ορέξεις έχει.

http://www.astynomia.gr/index.php?option=ozo_content&perform=view&id=139&Itemid=132&lang=

Δεν είναι υποχρεωτική η βεβαίωση των στοιχείων ταυτότητας του αιτούντος από μάρτυρα στις περιπτώσεις 1,2,4 εφόσον
   - τα στοιχεία στην προηγούμενη ταυτότητα είναι ευκρινή
   - το δελτίο που αντικαθίσταται έχει εκδοθεί από την ίδια Αρχή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΒΑΛΑ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ και ησυχασα!!! για 5 χρονια!!!

 

ΜΕ ΕΙΧΕ ΖΑΛΙΣΕΙ στα μυνηματα η REVO για τις ΑΤ.

 

παιζει επειδη ειναι παλιες ...και εχουν καταργηθει απ ολους τους ΛΑΟΥΣ αυτου του τυπου οι ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, PedroG είπε

ΕΒΑΛΑ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ και ησυχασα!!! για 5 χρονια!!!

ΜΕ ΕΙΧΕ ΖΑΛΙΣΕΙ στα μυνηματα η REVO για τις ΑΤ.

παιζει επειδη ειναι παλιες ...και εχουν καταργηθει απ ολους τους ΛΑΟΥΣ αυτου του τυπου οι ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ..

το διαβατηριο θελει κανα 50αρι... και να παω και εξω οκ αλλα να το βγαλω μονο και μονο για την revolut?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, tornado είπε

το διαβατηριο θελει κανα 50αρι... και να παω και εξω οκ αλλα να το βγαλω μονο και μονο για την revolut?

Πιο διαβατήριο θέλει 50€? 84€ συν τις φωτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, PedroG είπε

Διαβατήριο ρε μάγκες δεν έβγαλα...για να μη ζαλίζει η Revo..... έλεος αυτό καταλάβατε εσείς;;;;

Διαβατήριο βγάζεις για άλλους λόγους

Λες έβαλες διαβατήριο,το είχες;Το έβγαλες; Τι εννοείς γιατί τα λες μπερδεμένα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...