Προς το περιεχόμενο

Επαληθευση της ταυτοτητας μου.


apsyxa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

19 λεπτά πριν, apsyxa είπε

Καλησπερα δεν μπορω με τιποτα να επαληθευσω την αστυνομικη μου ταυτοτητα στην  revolut.

Είναι γραμμένη με το χέρι ή καινούργια τυπωμένη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Προφανώς το έχουν χαμένο οι άνθρωποι. Κι εγώ έχω επαληθεύσει την ταυτότητα μου πάνω από 10 φορές. Στο chat απαντάνε το κλασσικό ότι θέλουν νέα επαλήθευση λόγο Brexit. Το αποκορύφωμα είναι ότι πριν 5 λεπτά μου ήρθε mail ότι η ταυτότητά μου  επαληθεύτηκε κανονικά και μετά από 2 λεπτά άλλο mail ότι δεν επαληθεύτηκε και να ξαναπροσπαθήσω. Πολύ φοβάμαι ότι προσπαθούν να με κάνουν να κλείσω το λογαριασμό μου μιας και δεν τον πολυχρησιμοποιώ, και μάλλον αυτό θα κάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα χρονο τραβαει αυτη η κολωνια....

ολο στελνω και ολο ξαναστελνουν.

Πλεον το εχω βαλει στον αυτοματο, σβηνω τα μηνυματα και οταν δεν βαριεμαι κανω νεα προσπαθεια, το εκανα το περασμενο ΣΚ, η επομενη προσπαθεια

τα χριστουγεννα, βαριεμαι πιο πριν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω έχω το ίδιο πρόβλημα. Είναι λίγο ξεθωριασμένη η δικιά μου βέβαια. Δοκίμασα και με σκαναρισμενη εικόνα που είχα όταν ήταν στα καλά της. 

Κάπου είδα ότι θέλουν μέχρι τέλος Νοεμβρίου να το έχουμε κάνει αλλιώς θα κλειδώσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, SilentVoice είπε

Και εγω έχω το ίδιο πρόβλημα. Είναι λίγο ξεθωριασμένη η δικιά μου βέβαια. Δοκίμασα και με σκαναρισμενη εικόνα που είχα όταν ήταν στα καλά της. 

Κάπου είδα ότι θέλουν μέχρι τέλος Νοεμβρίου να το έχουμε κάνει αλλιώς θα κλειδώσει.

και πως θα το κανουμε? αφου αυτες τις ταυτοτητες εχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, tornado είπε

και πως θα το κανουμε? αφου αυτες τις ταυτοτητες εχουμε?

Είτε βγάζεις καινούργια ταυτότητα είτε το αποδέχεσαι αδειάζεις το λογαριασμό και χαιρετάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, george1807 είπε

Είτε βγάζεις καινούργια ταυτότητα είτε το αποδέχεσαι αδειάζεις το λογαριασμό και χαιρετάς.

βγαινουν νεου τυπου ταυτοτητες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, tornado είπε

βγαινουν νεου τυπου ταυτοτητες?

Προς το παρόν παλιές. Πας με φωτογραφίες επιτόπου και βγαίνει. Αν έχουν περάσει 15 χρόνια είναι δωρεάν ή αν θες να προσθέσεις κάποιο στοιχείο που λείπει πχ ύψος ή ομάδα αίματος. Αλλιώς μαζί με τις φωτογραφίες πας και το παράβολο. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, george1807 είπε

Προς το παρόν παλιές. Πας με φωτογραφίες επιτόπου και βγαίνει. Αν έχουν περάσει 15 χρόνια είναι δωρεάν ή αν θες να προσθέσεις κάποιο στοιχείο που λείπει πχ ύψος ή ομάδα αίματος. Αλλιώς μαζί με τις φωτογραφίες πας και το παράβολο. 

γιατι αυτη που εχω τι ζορι τραβαει και πρεπει να βγαλω καινουρια?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, tornado είπε

γιατι αυτη που εχω τι ζορι τραβαει και πρεπει να βγαλω καινουρια?

Είναι χειρόγραφη; Έχουν περάσει 15 έτη από την έκδοσή της;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο μενα . Ειχα στις αρχες του χρονου και εγω αυτο το προβλημα. Μετα απο συνομιλια στο τσατ μου ειπανε περιληπτικα οτι επειδη υπαρχει κατι σαν ευρωπαικη νομοθεσια οτι δεν επαληθευουν στοιχεια ταυτοτητας τα οποια ειναι χειρογραφα , δε με αφηναν να επαληθευσω τα στοιχεια μου. Και αναγκαστικα εκλεισα ραντεβου στο τμημα και εβγαλα καινουρια ταυτοτητα. Και εν τελει ολα καλα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/11/2020 στις 12:20 ΜΜ, george1807 είπε

Είναι χειρόγραφη; Έχουν περάσει 15 έτη από την έκδοσή της;

ειναι του 2007 - χειρογραφη.

 

23 ώρες πριν, KoulisR21 είπε

Καλησπερα και απο μενα . Ειχα στις αρχες του χρονου και εγω αυτο το προβλημα. Μετα απο συνομιλια στο τσατ μου ειπανε περιληπτικα οτι επειδη υπαρχει κατι σαν ευρωπαικη νομοθεσια οτι δεν επαληθευουν στοιχεια ταυτοτητας τα οποια ειναι χειρογραφα , δε με αφηναν να επαληθευσω τα στοιχεια μου. Και αναγκαστικα εκλεισα ραντεβου στο τμημα και εβγαλα καινουρια ταυτοτητα. Και εν τελει ολα καλα .

ποσο σου πηγε? εχουμε και καραντινα βεβαια και δεν ξερω αν τωρα αυτο ειναι εφικτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...