Προς το περιεχόμενο

UGO UBS-1589 SOUNDCUBE 10W BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER BLACK- E-SHOP -14.59€ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Zengar Zombolt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω κατι βρε παιδιά. Δεν σας σπαει τα νεύρα οταν το ελέγχετε απο τα κουμπιά του (και οχι το τηλεκοντρόλ) οταν θέλετε να αλλάξετε σταθμο στο ράδιο που αν το πατησεις κατα λαθος μια φορα και οχι παρατεταμένα που σε πεταει σε εναν αποθηκευμένο σταθμο?

Και αντε να ξαναφτασεις στο σταθμό που ησουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, pipis_vidas είπε

Να ρωτήσω κατι βρε παιδιά. Δεν σας σπαει τα νεύρα οταν το ελέγχετε απο τα κουμπιά του (και οχι το τηλεκοντρόλ) οταν θέλετε να αλλάξετε σταθμο στο ράδιο που αν το πατησεις κατα λαθος μια φορα και οχι παρατεταμένα που σε πεταει σε εναν αποθηκευμένο σταθμο?

Και αντε να ξαναφτασεις στο σταθμό που ησουν...

Ναι είναι σπαστικό γενικά το ψηφιακό σύστημα σταθμών αλλά το καλό είναι ότι αν πας σε σημείο που πιάνεις τα αποθηκεύεις όλα στη μνήμη και πας έτσι μετά, περιηγείσε στους αποθηκευμένους. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, DRIFT_KING είπε

Ναι είναι σπαστικό γενικά το ψηφιακό σύστημα σταθμών αλλά το καλό είναι ότι αν πας σε σημείο που πιάνεις τα αποθηκεύεις όλα στη μνήμη και πας έτσι μετά, περιηγείσε στους αποθηκευμένους. 

Γιατί, μπορείς να αποθηκεύσεις απεριόριστους σταθμούς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, pipis_vidas είπε

Γιατί, μπορείς να αποθηκεύσεις απεριόριστους σταθμούς?

Δεν ξέρω πόσους μπορεί να αποθηκεύσει συνολικά,εμένα πάντως που σάρωσε όλες τις συχνότητες τους αποθήκευσε όλους,πάνω από 25,δεν το έχω μπροστά μου να σου πω ακριβώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/11/2020 στις 8:07 ΜΜ, panoc είπε

Ξεβιδωσε τις 4 βιδες που φαινονται μπροστα, θα δεις ενα καλωδιο που παει στη κεραια και εχει ενα βιδακι, βαλε ενα λεπτο καλωδιακι μισο μετρο στο βιδακι και θα πιανει καμπανα. Εγω εβαλα ενα καλωδιο κοντα 1 μετρο απο utp (το ενα απο τα καλωδιακια οχι ολο το Utp 😛 ) του εκανα μια γυρεα περιμετρικα και το υπολοιπο εχωσα μεσα στη καμπινα εκει που περνανε και τα καλωδια των ηχειων. Πιανει μεχρι και στο υπογειο 😛

Μας έκανες μάγκες.... να είσαι καλά...!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, pipis_vidas είπε

Γιατί, μπορείς να αποθηκεύσεις απεριόριστους σταθμούς?

Μάλλον ναι. Σκανάρει και αποθηκεύει σειριακά όλους όσους βρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εμένα πάντως την 10η φορά που το χρησιμοποίησα άρχισε να κάνει παράσιτα στην Bluetooth συνδεση. Πάει για εγγύηση όταν αρθούν τα μέτρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, drade είπε

Εμένα πάντως την 10η φορά που το χρησιμοποίησα άρχισε να κάνει παράσιτα στην Bluetooth συνδεση. Πάει για εγγύηση όταν αρθούν τα μέτρα. 

Και σε μένα κάνει πλέον πολλά παράσιτα. Έχω πετάξει το χάρτινο κουτί, άραγε θα το δεχτούν πίσω; Προσωπική μου άποψη από τις χειρότερες αγορές στα 22 ευρώ που το πήρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Antonis3d είπε

Εριξα μια παραγγελια εγω, εχω περιεργεια με τοσο καλα λογια που εχω ακουσει να το συγκρινω με ενα jbl flip 3 που ειχα παρει 70€.

Ε καλά μην είμαστε και υπερβολικοί, θα το συγκρίνεις με ηχείο που έχει πενταπλάσια τιμή; Όσο λειτουργούσε χωρίς παράσιτα ήταν μια χαρά, αλλά πολύ λίγο κράτησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, drade είπε

Ε καλά μην είμαστε και υπερβολικοί, θα το συγκρίνεις με ηχείο που έχει πενταπλάσια τιμή; Όσο λειτουργούσε χωρίς παράσιτα ήταν μια χαρά, αλλά πολύ λίγο κράτησε.

Καλα μην νομιζεις οτι τα jbl ειναι value for money, για μενα ειναι πολυ υπερτιμημενα σε συγκριση με τον ηχο που βγαζουν. Πιστευω ανετα θα συγκρινονται ειδικα σε μπασο που το jbl ειναι πολυ αδυναμο. Το θεμα με τα παρασιτα με ανησυχει λιγο, περιεργο ετσι απλα να κανει παρασιτα στο bluetooth μετα απο τοσο λιγο καιρο, ισως βρεθει καμια λυση η να πεσατε σε ελατωματικα.

Επεξ/σία από Antonis3d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Antonis3d είπε

Καλα μην νομιζεις οτι τα jbl ειναι value for money, για μενα ειναι πολυ υπερτιμημενα σε συγκριση με τον ηχο που βγαζουν. Πιστευω ανετα θα συγκρινονται ειδικα σε μπασο που το jbl ειναι πολυ αδυναμο. Το θεμα με τα παρασιτα με ανησυχει λιγο, περιεργο ετσι απλα να κανει παρασιτα στο bluetooth μετα απο τοσο λιγο καιρο, ισως βρεθει καμια λυση η να πεσατε σε ελατωματικα.

Έχω jbl πάρα πολλά χρόνια. Οικονομικά δεν εινια, αλλά άλλη κατηγορία αυτό που έχεις. Μακάρι να υπάρχει απλή λύση γιατί βαριέμαι την διαδικασία επιστροφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...