Προς το περιεχόμενο

Huawei Matebook 14 2020 ryzen 5


bobbyray21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
51 λεπτά πριν, sil_unique είπε

στο skroutz το φορητό μόνο του ξεκινάει από τα 574 και 680 έχει το πιο ακριβό

το nova 5t ξεκινάει στα 260

τώρα 999 το φορητό και δώρο το κινητό δεν ακούγεται και τόσο σαν δώρο

ναι το skroutz έχει παραεισαγωγή αλλά είναι μεγάλη η διαφορά

Για ανέβασε ρε τσάκαλε το λινκ για το Matebook 14 που έχει 680€ στο σκρουτζ... Γιατι εγώ δεν μπορώ να το βρω 

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 384
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, sil_unique είπε

στο skroutz το φορητό μόνο του ξεκινάει από τα 574 και 680 έχει το πιο ακριβό

το nova 5t ξεκινάει στα 260

τώρα 999 το φορητό και δώρο το κινητό δεν ακούγεται και τόσο σαν δώρο

ναι το skroutz έχει παραεισαγωγή αλλά είναι μεγάλη η διαφορά

 

Μάλλον έχεις μπερδέψει το Matebook D14 με το Matebook 14. Το πρώτο είναι μοντέλο που βγήκε τον Μάρτιο με Ryzen 3000 και 8gb Ram και το δεύτερο μοντέλο που βγαίνει ΤΩΡΑ με Ryzen 4000 (τεράστια διαφορά) και 16gb ram. Χώρια καλύτερη οθόνη (2κ) και άλλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Backpacker είπε

Μάλλον έχεις μπερδέψει το Matebook D14 με το Matebook 14. Το πρώτο είναι μοντέλο που βγήκε τον Μάρτιο με Ryzen 3000 και 8gb Ram και το δεύτερο μοντέλο που βγαίνει ΤΩΡΑ με Ryzen 4000 (τεράστια διαφορά) και 16gb ram. Χώρια καλύτερη οθόνη (2κ) και άλλα. 

Ναι αυτό έχει συμβεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χτύπησα και εγώ από Κωτσο τελικά γιατί στο πλαίσιο μου έβαζε στο καλάθι μόνο το μαύρο, στο ΜΜ δεν εβγαλα άκρη για το πως το παραγγέλνω μετο μπλε χρώμα και στον κωτσο μπήκε κανονικά. Τα προϊόντα θα παραδοθούν τμηματικά. Ελπίζω να μην έχει μεγάλη καθυστέρηση το pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, stazzy1978 είπε

Το χτύπησα και εγώ από Κωτσο τελικά γιατί στο πλαίσιο μου έβαζε στο καλάθι μόνο το μαύρο, στο ΜΜ δεν εβγαλα άκρη για το πως το παραγγέλνω μετο μπλε χρώμα και στον κωτσο μπήκε κανονικά. Τα προϊόντα θα παραδοθούν τμηματικά. Ελπίζω να μην έχει μεγάλη καθυστέρηση το pc.

10 ημέρες με 1,5 μήνα μου είπαν παράδοση για το λάπτοπ(μετράνε από τις 09/11).Κωτσοβολο και εγώ

 

Με διαβεβαίωσε κιόλας ο υπάλληλος ότι είναι με touch screen κανονικά το μοντέλο(όπως αναφέρουν και στο site τους) .Το μεταφέρω με επιφύλαξη διότι ο ίδιος επέμενε πως είναι οκταπυρηνος ο 4600h.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Takis_Mpouniaz είπε

10 ημέρες με 1,5 μήνα μου είπαν παράδοση για το λάπτοπ(μετράνε από τις 09/11).Κωτσοβολο και εγώ

Με διαβεβαίωσε κιόλας ο υπάλληλος ότι είναι με touch screen κανονικά το μοντέλο(όπως αναφέρουν και στο site τους) .Το μεταφέρω με επιφύλαξη διότι ο ίδιος επέμενε πως είναι οκταπυρηνος ο 4600h.

Κλαίω...

ένα googlarε το  επρεπε να του πεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Giuseppe Busso είπε

Στο site του Κωτσόβολου λέει ότι δεν έχει πια οθόνη αφής. 

Το πήρε το εύρηκα... χαχαχαχα (αν και δεν με απασχολεί μιας και δεν με ενδιαφέρει η αφή)

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, stazzy1978 είπε

φτου και δεν πήρα screenshot...

Δεν αρκεί ένα απλό screenshot… γιατί μπορεί να τροποποιηθεί οτιδήποτε θελήσεις ακόμα και στην ζωγραφική…

Υπάρχουν συγκεκριμένες ανεξάρτητες σελίδες όπου κάνουν ένα πλήρες «επίσημο screenshot» για τα στοιχεία μιας σελίδας την συγκεκριμένη χρονική στιγμή… και είναι το μόνο που ίσως μπορεί να σταθεί σε μια αντιπαράθεση…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κάπου έχει αναφερθεί ξανά και το έχω υπόψιν...

Έχουμε κανένα νεο για τους χρόνους παράδοσης ή θα φάμε ήττα και λόγω lockdown?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, stazzy1978 είπε

ναι κάπου έχει αναφερθεί ξανά και το έχω υπόψιν...

Έχουμε κανένα νεο για τους χρόνους παράδοσης ή θα φάμε ήττα και λόγω lockdown?

Ασε… εγώ είχα βάλει παραλαβή από κατάστημα και έφαγα μεγάλο άκυρο…

Οπότε τώρα περιμένω…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/11/2020 στις 2:21 ΜΜ, Giuseppe Busso είπε

Στο site του Κωτσόβολου λέει ότι δεν έχει πια οθόνη αφής. 

Πάντως στο παρακάτω βίντεο το αναφέρει σαν touch... 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, andreas1gr είπε

Πάντως στο παρακάτω βίντεο το αναφέρει σαν touch... 

 

Σε κάθε αγορά βγαίνουν διαφορετικά. Στις περισσότερες χώρες το touch πάει μονο με τον 4800Η. Στην Ελλάδα νομίζω δεν θα έρθει καν η συγκεκριμένη version επισημα. 
Αν ενδιαφέρεται κάποιος το παίρνει από amazon που είναι εγγύηση. 1050 πάει με τον 4800Η και touch οθονη.

Αλλιώς Ελλάδα με τον 4600Η όπως τώρα με το κινητό δώσιμο βγαίνει στα 750-800 ανάλογα ποσο θα πουλησει καποιος το κινητο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Backpacker είπε

Σε κάθε αγορά βγαίνουν διαφορετικά. Στις περισσότερες χώρες το touch πάει μονο με τον 4800Η. Στην Ελλάδα νομίζω δεν θα έρθει καν η συγκεκριμένη version επισημα. 
Αν ενδιαφέρεται κάποιος το παίρνει από amazon που είναι εγγύηση. 1050 πάει με τον 4800Η και touch οθονη.

Αλλιώς Ελλάδα με τον 4600Η όπως τώρα με το κινητό δώσιμο βγαίνει στα 750-800 ανάλογα ποσο θα πουλησει καποιος το κινητο. 

Φυσικά και συμφέρει η Ελληνική προσφορά (ειδικά όταν δεν σε ενδιαφέρει καθόλου η αφή) 

Στην Γερμανία το κοστολογουν 900€ αλλά με δώρο ένα ασύρματο ποντίκι και μια τσάντα πλάτης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...