Προς το περιεχόμενο

Λανσαρίστηκε το Apple One, η συνδρομή «όλα-σε-ένα» της Apple


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το οικογενειακό πακέτο στα 17 αρχικά δεν μου φάνηκε κακό, αλλά τελικά δεν είναι πολύ καλό. Αυτή τη στιγμή δίνω

Deezer HiFi: 10,49 τον μήνα

Google Drive 100 GB μόνο για εμένα: 1,7 τον μήνα

Netflix: 3,5 τον μήνα (μοιράζομαι)

Δηλαδή 14,60 περίπου. Δεν έχω βέβαια κάτι αντίστοιχο του Arcade αλλά δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα, το Deezer έχει καλύτερη ποιότητα ήχου από το Apple Music που είναι σημαντικό για εμένα και το Netflix καλύτερο πρόγραμμα από το TV+. Οπότε τελικά δεν θα προτιμήσω το πακέτο της Apple. Από την άλλη αν κάποιος δεν ενδιαφέρεται για την τοπ ποιότητα μουσικής και παίζει πολλά παιχνίδια ίσως είναι καλύτερο από τον συνδυασμό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

19 λεπτά πριν, Snolly είπε

εμενα απο τον browser μου βγαζει cannot connect retry (απο το safari του iPhone και του iPad) και στα subscriptions δεν δειχνει καθολου Apple One. εβλεπα τιμες αμερικης και googlαρα για τιμες ΕΕ με πηγε στο site της Ιρλανδιας και εκει ειναι 19.99 ευρω. αν στην ελλαδα εχει 17 ευρω τοτε αναθεωρω και με συγχωρειτε για την παραπλανηση.

No prob! Πρωτοφανές νομίζω που κάτι στην Ελλάδα είναι φτηνότερο από άλλα μέρη στην ΕΕ. Μόλις τσέκαρα Γαλλία/Γερμανία/Ισπανία/Ιταλία και είναι κι εκεί στα 19,95€ 
Σαν λάθος φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 minutes ago, Snolly said:

εμενα απο τον browser μου βγαζει cannot connect retry (απο το safari του iPhone και του iPad) και στα subscriptions δεν δειχνει καθολου Apple One. εβλεπα τιμες αμερικης και googlαρα για τιμες ΕΕ με πηγε στο site της Ιρλανδιας και εκει ειναι 19.99 ευρω. αν στην ελλαδα εχει 17 ευρω τοτε αναθεωρω και με συγχωρειτε για την παραπλανηση.

Έλα ρε!!! Είμαστε φθηνότεροι κι απ' τη "μαμά" Ιρλανδία; Δεν το θέλω αλλά λέω να πάρω για έναν μήνα, έτσι για την ιδέα! Σαν να βρίσκεις θέση πάρκινγκ στην Καραγιώργη Σερβίας, παρκάρεις και μην θες! 🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 minutes ago, CheOnWeb said:

Έλα ρε!!! Είμαστε φθηνότεροι κι απ' τη "μαμά" Ιρλανδία; Δεν το θέλω αλλά λέω να πάρω για έναν μήνα, έτσι για την ιδέα! Σαν να βρίσκεις θέση πάρκινγκ στην Καραγιώργη Σερβίας, παρκάρεις και μην θες! 🤣

 

46 minutes ago, SeaLion said:

No prob! Πρωτοφανές νομίζω που κάτι στην Ελλάδα είναι φτηνότερο από άλλα μέρη στην ΕΕ. Μόλις τσέκαρα Γαλλία/Γερμανία/Ισπανία/Ιταλία και είναι κι εκεί στα 19,95€ 
Σαν λάθος φαίνεται...

εγω λεω θα κρατησει για λιγο και θα παει 19.95 και σε εμας δε μπορει να μην ειναι λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Snolly είπε

εγω λεω θα κρατησει για λιγο και θα παει 19.95 και σε εμας δε μπορει να μην ειναι λαθος.

Μάλλον. Ή για τσίπηδες ή για φτωχούς μας έχουν ή θα παίζουν ~0 συνδρομητές σε Arcade + TV+...
Αν δεν αλλάξει άμεσα πάντως, κάνα χρόνο τουλάχιστον θα μείνει σε αυτή την τιμή, δεν γίνεται να βάζεις τον άλλον να εγγραφεί και να του αλλάξεις τιμή μετά από λίγους μήνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, SeaLion said:

Μάλλον. Ή για τσίπηδες ή για φτωχούς μας έχουν ή θα παίζουν ~0 συνδρομητές σε Arcade + TV+...
Αν δεν αλλάξει άμεσα πάντως, κάνα χρόνο τουλάχιστον θα μείνει σε αυτή την τιμή, δεν γίνεται να βάζεις τον άλλον να εγγραφεί και να του αλλάξεις τιμή μετά από λίγους μήνες.

σιγα που δε γινεται αφου ειναι monthly based το service. αν ειχε annual τοτε ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, SeaLion said:

No prob! Πρωτοφανές νομίζω που κάτι στην Ελλάδα είναι φτηνότερο από άλλα μέρη στην ΕΕ. Μόλις τσέκαρα Γαλλία/Γερμανία/Ισπανία/Ιταλία και είναι κι εκεί στα 19,95€ 
Σαν λάθος φαίνεται...

 

2 hours ago, CheOnWeb said:

Έλα ρε!!! Είμαστε φθηνότεροι κι απ' τη "μαμά" Ιρλανδία; Δεν το θέλω αλλά λέω να πάρω για έναν μήνα, έτσι για την ιδέα! Σαν να βρίσκεις θέση πάρκινγκ στην Καραγιώργη Σερβίας, παρκάρεις και μην θες! 🤣

λοιπόν εχω πεσει απο τα συννεφα. στην ευρωπη το Apple Music ειναι πιο ακριβο από οτι στην Ελλαδα. απο εκει προκυπτει η διαφορα στο Apple One (4 ευρω πιο φτηνο το ΑΜ αλλα 3 ευρω πιο φτηνο το Apple One)

image.png.944b46d51c592494d955c473d57c529e.png

image.png.1bc5181c27a054848ede5af8d1d5c723.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 hour ago, Snolly said:

λοιπόν εχω πεσει απο τα συννεφα. στην ευρωπη το Apple Music ειναι πιο ακριβο από οτι στην Ελλαδα. απο εκει προκυπτει η διαφορα στο Apple One (4 ευρω πιο φτηνο το ΑΜ αλλα 3 ευρω πιο φτηνο το Apple One)

image.png.944b46d51c592494d955c473d57c529e.png

image.png.1bc5181c27a054848ede5af8d1d5c723.png

Τα ύστερα τού κόσμου 😄
Λες να είναι κανένα θέμα κόστους δικαιωμάτων τής μουσικής; Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο εκτός από περιορισμό πρόσβασης σε κάποιο περιεχόμενο που δεν νομίζω να ισχύει. Θα ' χει πλάκα να κάνουν οι ευρωπαίοι ελληνικούς λογασιασμούς με ελληνικές κάρτες για να γλυτώνουν €! 😂 Πού φτάσαμε...

Edit: Βλέπω 10 εκ. λιγότερα τραγούδια στην Ελλάδα τελικά.

Edit 2: Και χωρίς "Live on-demand radio stations hosted by artists"

Επεξ/σία από CheOnWeb
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
Στις 2/11/2020 στις 12:28 ΜΜ, garfield39gr είπε

Κανείς ένα λογαρισμο σε μια χώρα που έχει 

Πάλι δεν θα πρέπει να έχεις διεύθυνση καθώς και κάρτα (πιστωτική/χρεωστική) από την χώρα εκείνη που λες; Υπάρχει τρόπος να γίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...