Προς το περιεχόμενο

Φθηνότερη ασφάλεια αυτοκινήτου;


μπαρμπαγιωργος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι Hellas direct (έχω και κωδικό έκπτωσης 20€, για με ασφάλεια, αν θέλετε)

Πέρυσι πλήρως 197€ με black Friday κωδικό.

Έκαναν ανατιμολογιση κτλ και φέτος βγαίνει 450€

(Βάζω και επασφαλιστρο νεαρού σε ηλικία οδηγού)

Στην anytime βγαίνει περίπου ~270€.

Ενδιαφέρομαι για πυρός / κλοπή / νομική προστασία/ οδική κτλ

Γνωρίζει κανείς κάποια εταιρεία για φθηνότερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 7/11/2020 στις 12:27 ΜΜ, μπαρμπαγιωργος είπε

Είμαι Hellas direct (έχω και κωδικό έκπτωσης 20€, για με ασφάλεια, αν θέλετε)

Πέρυσι πλήρως 197€ με black Friday κωδικό.

Έκαναν ανατιμολογιση κτλ και φέτος βγαίνει 450€

(Βάζω και επασφαλιστρο νεαρού σε ηλικία οδηγού)

Στην anytime βγαίνει περίπου ~270€.

Ενδιαφέρομαι για πυρός / κλοπή / νομική προστασία/ οδική κτλ

Γνωρίζει κανείς κάποια εταιρεία για φθηνότερα;

Πότε έγινε αυτό ρε μαν? Πριν 2 μήνες έκανα ανανέωση και η hellas ήταν με χαοτική διαφορά η φθηνότερη από τις legit?? 

 

Βέβαια αναφέρομαι σε απλά πακέτα μόνο με οδική. Μήπως επειδή ψάχνεις μεικτή η έχεις κάποιο άλλο παράγοντα ανέβηκε τόσο ?? 

 

 

Οτι σου είπε το παιδί πάρε insurance και θα σου πουν αναλυτικά. Μια από τις τις φθηνότερες είμαι της eurolife αλλά δεν έχει καλές αξιολογήσεις. Anytime και intersalonika είναι τίμιες επισης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε κατάλαβα καλά. σου βγαίνει στην hellas 450€ και στην any ~270€? με τα ίδια ακριβώς;

πως γίνεται αυτό; η hellas είναι η φθηνότερη, πριν ένα μήνα έκανα ετήσια και ήταν η φθηνότερη χωρίς να βάλω κωδικούς κιόλας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Bitbit είπε

δε κατάλαβα καλά. σου βγαίνει στην hellas 450€ και στην any ~270€? με τα ίδια ακριβώς;

πως γίνεται αυτό; η hellas είναι η φθηνότερη, πριν ένα μήνα έκανα ετήσια και ήταν η φθηνότερη χωρίς να βάλω κωδικούς κιόλας

Σωστά.

Η Ελλάς έκανε επαναξιολόγηση του "ρίσκου" τον Φλεβάρη. Εγώ βάζω επιπλέον νεαρό σε ηλικία οδηγό. Η επαναξιολόγηση ρίσκου κυρίως αφορά τους νεους / νεαρούς οδηγούς. 

Η απλή βγαίνει όντως φθηνά.

1 ώρα πριν, rudigarcia222 είπε

Πότε έγινε αυτό ρε μαν? Πριν 2 μήνες έκανα ανανέωση και η hellas ήταν με χαοτική διαφορά η φθηνότερη από τις legit?? 

Βέβαια αναφέρομαι σε απλά πακέτα μόνο με οδική. Μήπως επειδή ψάχνεις μεικτή η έχεις κάποιο άλλο παράγοντα ανέβηκε τόσο ?? 

Οτι σου είπε το παιδί πάρε insurance και θα σου πουν αναλυτικά. Μια από τις τις φθηνότερες είμαι της eurolife αλλά δεν έχει καλές αξιολογήσεις. Anytime και intersalonika είναι τίμιες επισης 

Δεν κάνω μεικτή. 

Επασφαλιστρο βάζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφυγα από τη HD όλα τα οικογενειακά οχήματα γιατί βρήκα αλλού χαοτική διαφορά προς τα κάτω. οκ  δεν είναι κάποια γνωστά ονόματα αλλά τα έχουμε δει και τα γνωστά αρκετές φορές 

Δεν έχω κάνει ποτέ μικτή απλή ασφάλεια κάνω με τις βασικές καλύψεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papoys1 είπε

Εγώ έφυγα από τη HD όλα τα οικογενειακά οχήματα γιατί βρήκα αλλού χαοτική διαφορά προς τα κάτω. οκ  δεν είναι κάποια γνωστά ονόματα αλλά τα έχουμε δει και τα γνωστά αρκετές φορές 

Δεν έχω κάνει ποτέ μικτή απλή ασφάλεια κάνω με τις βασικές καλύψεις.

Ε ποια είναι αυτή η ασφαλιστική;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει Η φθηνότερη εταιρία καθώς παίζουν ρόλο πάρα πολλοί παράγοντες. Η Ergo π.χ. που αναφέρθηκε στο προηγούμενο μήνυμα είναι καλή εταιρία, οικονομική όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ανανέωσα στην HD φέτος με το ίδιο ακριβώς ποσό που έδινα και πέρσι, καμία διαφορα. Ισως το επασφάλιστρο να είναι αυτο που αλλάζει την τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα , να ρωτησω κι εγω γιατι ψαχνω να ασφαλισω το αυτοκινητο μου .

Το παρον πακετο ληγει στις 17/11 , εχω δικαιωμα να μπορω να το καθυστερησω εως τις 27/11 που ειναι BF μηπως παιξουν τιποτα προσφορες οπως περυσι ? εννοειται ακινητο κτλ το αμαξι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...