Προς το περιεχόμενο

TKSTAR TK905 GPS TRACKER


kapakostas35

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα γνωμες γιαντο το συγκεκριμενο gps tracker, το τσιμπήσα απο κινα και του βαλα και planetsim, μέχρι στιγμης δεν εχω τρελαθεί με χει δυακολεψει το σεταρισμα, ακουω γνωμες απο καποιον που το έχει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για να μην ανοιγω αλλο θεμα...τελικα σε βολεψε το συγκεκριμενο?Για το σεταρισμα υπαρχουν πολλα βιντεο πλεον.Εσυ βρηκες ακρη?Τι καρτα σιμ χρησημοποιεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω με τον κινεζο μου δεν εχω δυσκολευτει ιδιαιτερα.. Εχω ενα cj720 και αφου εληξε το δικο του interface με την εφαρμογη κλπ το σεταρα για δοκιμη στο https://www.gps-server.net/. Εβαλα οτι ζητουσε, σεταρα και τα apn στο tracker τσιφος! Εστειλα mail.. αμεση απαντηση την ιδια στιγμη σχεδον, το προβλημα λυθηκε και παιζει μια χαρα.. τελειωνει και οπου να ναι το 14ημερο δοκιμης.. Απο καρτα sim εχω μια whatsup μεσα και επειδη δεν πολυσυμφερει 10€ καρτα το μηνα ψαχνω για αλλη λυση.. η μια ειναι Cosmote IOT που εχει υπεραρκετα data για χρηση gps tracker και η αλλη ειναι μια καρτα sim απο το entopizo.gr με 4,96€ το μηνα και σου δινει sim/server/app και ξεμπερδευεις.. απλα σταματας πλεων να εχεις τον ελεγχο της συσκευης σου μεσω sms..τα σεταρουν ολα αυτοι.. 

Εσυ τι προβλημα εχεις με το tk905 στο σεταρισμα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Είστε ευχαριστημένοι με το TK905 GPS Tracker ? Λίγο με μπερδεύει ο τρόπος σεταρίσματος, δεν είναι πιο εύκολο να το χειρίζεται κάποιος με την εφαρμογή και όχι με sms ή κλήσεις ?

Ευχαριστώ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/3/2021 στις 9:20 ΜΜ, nick#18 είπε

 

Εσυ τι προβλημα εχεις με το tk905 στο σεταρισμα? 

Αργησα κανα 6μηνο να το δω

Το tk905 δεν δουλεψε ποτε με το app,οποτε δε λειτουργουν ουτε τα αλλα καλουδια που εχει οπως geofencing.Live tracking ουτε κατα διανοια!Μονο με sms κανω δουλεια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, exitpc είπε

Αργησα κανα 6μηνο να το δω

Το tk905 δεν δουλεψε ποτε με το app,οποτε δε λειτουργουν ουτε τα αλλα καλουδια που εχει οπως geofencing.Live tracking ουτε κατα διανοια!Μονο με sms κανω δουλεια

για imei βαζεις το id της συσκευης το εχεις σεταρει ετσι ? 

 

Στις 9/11/2021 στις 11:21 ΜΜ, teo1288 είπε

Είστε ευχαριστημένοι με το TK905 GPS Tracker ? Λίγο με μπερδεύει ο τρόπος σεταρίσματος, δεν είναι πιο εύκολο να το χειρίζεται κάποιος με την εφαρμογή και όχι με sms ή κλήσεις ?

Ευχαριστώ

 

 

Ναι σιγουρα η εφαρμογη ειναι πιο ευκολη! Απλα πρεπει να κανεις το σεταρισμα μεσω sms.. εκτος αν το δοσεις π.χ. στο entopizo.gr οπως ειχα γραψει παραπανω που σεταρουν αυτοι τα παντα... εγω ετσι εκανα και ξεπερδεψα. Μου τη σπαει που "δεν εχω πληρη ελεγχο" δηλαδη δεν εχω και sms αν χρειαστει αλλα μεχρι στιγμης ολα καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nick#18 είπε

για imei βαζεις το id της συσκευης το εχεις σεταρει ετσι ? 

 

 

Ναι σιγουρα η εφαρμογη ειναι πιο ευκολη! Απλα πρεπει να κανεις το σεταρισμα μεσω sms.. εκτος αν το δοσεις π.χ. στο entopizo.gr οπως ειχα γραψει παραπανω που σεταρουν αυτοι τα παντα... εγω ετσι εκανα και ξεπερδεψα. Μου τη σπαει που "δεν εχω πληρη ελεγχο" δηλαδη δεν εχω και sms αν χρειαστει αλλα μεχρι στιγμης ολα καλα..

Τι εννοείς ότι " δεν έχεις και sms αν χρειαστεί" ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, nick#18 είπε

για imei βαζεις το id της συσκευης το εχεις σεταρει ετσι ? 

Ναι...εστειλα και μεηλ στην εταιρια της tkstar και πηρα την εξης απαντηση.Δες το 6

 

Tracking account for all device .
 
 1.tell us the account name you needed! 
 2.provide us with your all IMEI/ID that you need to put on same account !
 3.modity the device IP and port by SMS command:
  adminip123456 154.85.52.178 7700
 4.login the tracking server by :
 Account: ****
 Password:123456
 5.APP "XEGPS " download from APP Store or Google play .
 6. Device logined, you have to pay USD5/pcs/lifetime (paypal account:[email protected]
 Once you pay for it , please send me the payment bill . 
11 λεπτά πριν, teo1288 είπε

Τι εννοείς ότι " δεν έχεις και sms αν χρειαστεί" ?

 

Απο οτι καταλαβα δεν εχει το tk905 o nick#18

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, teo1288 είπε

Τι εννοείς ότι " δεν έχεις και sms αν χρειαστεί" ?

 

Εννοω οτι λογο της υπηρεσιας του entopizo.gr, επειδη εχω δικη τους καρτα σιμ και εχουν κανει το σεταρισμα αυτοι, δεν μπορω εγω να στειλω sms η να κανω κληση στο tracker και να μου απαντησει με συντεταγμενες. Λειτουργει αποκλειστικα με την εφαρμογη τους.

3 ώρες πριν, exitpc είπε

Ναι...εστειλα και μεηλ στην εταιρια της tkstar και πηρα την εξης απαντηση.Δες το 6

 

Tracking account for all device .
 
 1.tell us the account name you needed! 
 2.provide us with your all IMEI/ID that you need to put on same account !
 3.modity the device IP and port by SMS command:
  adminip123456 154.85.52.178 7700
 4.login the tracking server by :
 Account: ****
 Password:123456
 5.APP "XEGPS " download from APP Store or Google play .
 6. Device logined, you have to pay USD5/pcs/lifetime (paypal account:[email protected]
 Once you pay for it , please send me the payment bill . 

Απο οτι καταλαβα δεν εχει το tk905 o nick#18

Δεν εχω το tk905 αλλα θα μπορουσα να πω πως ειναι πανομοιοτυπος ο τροπος ρυθμισης απο οτι βλεπω.. Θα σου προτεινα εναν απο τους 2 τροπους που ανεφερα παραπανω.. gps-server.net & entopizo.gr για να κανεις τη δουλεια σου.. 

Εχω δει και κατι project βασισμενα σε raspberry pi που κανεις δικο σου gps server και με ψηνει πολυ να το κανω καποια στιγμη.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εμενα παντως μια χαρα παιζει απο κινητο [ winnes ]και απο pc [ https://www.mytkstar.net/ ]  σεταρετε ευκολα .
3 χρονια το χρησιμοποιώ ( μονιμη τοποθετηση σε μοτοσυκλετα ) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TKSTAR TK905 GPS Tracker 5000mAh 90 Days Standby 2G Vehicle Tracker GPS Locator Waterproof Magnet Voice Monitor Με το κουπονι BG33cd7f παει στα 38,17 απο CZ

https://www.banggood.com/TKSTAR-TK905-GPS-Tracker-5000mAh-90-Days-Standby-2G-Vehicle-Tracker-GPS-Locator-Waterproof-Magnet-Voice-Monitor-p-1788931.html?cur_warehouse=CZ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Εδώ και μια εβδομάδα έχω πεθάνει μου έχουν σπάσει τα νεύρα με την planet sim στέλνω sms και τίποτα δεν παίρνω καμιά απάντηση μόνο αν κάνω κλήση που αυτό δεν συμφέρει με τίποτα γιατί είναι σαν να καλώ από το κινητό μου Εσθονία. Για τν εφαρμογή εννοείτε τίποτα ούτε για πλάκα. Έβαλα μια κάρτα wind της γυναίκας μου έστειλα μήνυμα gprs123456 μου απάντησ με μήνυμα οκ. Φαίνετε να λαβαίνει τα μηνύματα γιατί λέει παραδόθηκε αλλά δεν στέλνει μήνυμα με τίποτα. ΜΠορεί να με βοηθήσει κάποιος σας παρακαλώ πριν το πετάξω...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...