Προς το περιεχόμενο

Εξέλιξη παραγγελίας και αποστολών PS5


spartan29gr
Μήνυμα προστέθηκε από Malthador,

Το νήμα προορίζεται αποκλειστικά και μόνο για συζήτηση επάνω στην εξέλιξη των προπαραγγελιών PS5 κονσολών, physical ή digital-only. Επομένως:

  • Δεν συζητάμε το ποιά κονσόλα είναι καλύτερη ή το ποιά κονσόλα να αγοράσουμε. Υπάρχει εδώ αναλυτικό νήμα, μπορείτε να ρωτήσετε αν σκέφτεστε πραγματικά να αγοράσετε PS4 ή Series S|X αντί για PS5.
  • Δεν κατεβάζουμε καντήλια και καρκίνους σε υπαλλήλους, σε καταστήματα ή στην Sony. Εκτός του ότι δείχνει βλαχιά και μισανθρωπιά, δείχνει γραφικότητα και ασυνέπεια μεταξύ άλλων, γιατί από τους ίδιους θα αγοράσετε στο μέλλον κονσόλες και αξεσουάρ.
  • Δεν σχολιάζουμε αγγελίες που βάζουν άλλοι σε αυτό το site ή σε οποιοδήποτε άλλο. Δεν είναι αυτός ο σκοπός του νήματος.

Το νήμα υπάρχει για να πείτε πέντε πράγματα μπας και βγάλετε άκρη πότε θα παραλάβετε, όχι πόσο πουλάει ο παραδιπλανός που έχει παραλάβει ήδη. Για το λόγο αυτό μην το πνίγετε στα memes και στις φήμες που είδατε κάπου, μπορεί να χαθεί κάποια πληροφορία που θα φανεί χρήσιμη σε κάποιο άλλο μέλος το οποίο περιμένει πως και πως να παραλάβει.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει δοκιμάσει κανείς από MediaMarkt να γυρίσει πίσω το παιχνίδι από bundle ή αφότου γίνει η παραγγελία να αφαιρεθεί ή έστω να διαλέξουμε κάτι άλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Έχει δοκιμάσει κανείς από MediaMarkt να γυρίσει πίσω το παιχνίδι από bundle ή αφότου γίνει η παραγγελία να αφαιρεθεί ή έστω να διαλέξουμε κάτι άλλο?

Καλύτερα αυτά όλα να τα κανονίσεις τηλεφωνικά πριν παραλάβεις/σου στείλουν την κονσόλα ,και ειδικά τώρα που είναι περίοδος εκπτώσεων και ισχύουν άλλες χαμηλότερες τιμές.

Απλά το ιδανικό θα ήταν να ζητήσεις για αλλαγή, ίσης αξίας παιχνίδι που έχει κοπεί η απόδειξη,πχ αντι για το ratchet των 60ευρώ,το Tsushima των πάλι 60ευρω.

Στο λέω από εμπειρία με Public αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα από public στις 20 Δεκεμβρίου σαν διαθέσιμο και μου έστειλαν μόνο το controler  και το παιχνίδι . Γράφει εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης: Πέμπτη 23/12 έως Τρίτη 28/12. Για να δούμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SV2HXM είπε

Παρήγγειλα από public στις 20 Δεκεμβρίου σαν διαθέσιμο και μου έστειλαν μόνο το controler  και το παιχνίδι . Γράφει εκτιμώμενο διάστημα παράδοσης: Πέμπτη 23/12 έως Τρίτη 28/12. Για να δούμε.

Μια απο τα ίδια και εγώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Whiteyez είπε

Μια απο τα ίδια και εγώ.

Μόλις μου ήρθε  μήνυμα από public ότι έχει τιμολογηθει και θα παραδοθεί στη courier.  Λογικά αύριο θα το έχω. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρήγγειλα και γω χτες από mediamarkt με spiderman. Εκτιμώμενη παράδοση 23-27/12. Είναι πριν την τιμολόγηση μου είπαν. Εντωμεταξυ παρήγγειλα προϊόν το οποίο υποτίθεται ότι ήταν διαθέσιμο στο κατάστημα που θα κάνω παραλαβή. Ελπίζω τουλάχιστον αύριο να το χω.

Έτοιμο για παραλαβή το δικό μου!

Επεξ/σία από dimostheof
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/12/2021 στις 12:06 ΜΜ, SV2HXM είπε

Μόλις μου ήρθε  μήνυμα από public ότι έχει τιμολογηθει και θα παραδοθεί στη courier.  Λογικά αύριο θα το έχω. 

Το παρέλαβα σήμερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, Stelios-4 είπε

Παιδιά αν βρει κανείς κάνα ps5 σας παρακαλώ να στείλει το λινό

 

https://www.plaisio.gr/gaming-zone/konsoles/sony-playstation-5-dualsense-vlack-controller-demon-s-souls_3862895

Απο οτι βλεπω εχει στο plaisio  διαθεσιμη αυτη την στιγμη

Αρκετα διαθεσιμα πακετα βγαζει

Οπωτε ορματε παιδες

https://www.plaisio.gr/search?query=ps5&page=1

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...