Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077: Χωρίς RayTracing αρχικά σε AMD κάρτες γραφικών


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

εγω και σχεδον ολοι οι φιλοι μου....... ( οι gamers φιλοι μου)
το εχουμε προπαραγγείλει στα 51€ 
με τοσα καλουδια που δινει δωρο στο preorder ( steelbook, samurai medalion, metalic keychain)
+ οτι δινει η retail
Θήκη με τα game discs
World Compendium  
Postcards της Night City
Χάρτη της Night City
Αυτοκόλλητα

+ digital goodies


αλλα games τοσα καλουδια δεν δινουν στις deluxe ουτε στις collectors τους ( για τις κακες collectors) 
και το Cyberpunk τα δινει στην ΑΠΛΗ του εκδοση
( τωρα μενει να βγει καλο το game )
 

και εγω τα ίδια.Αρχικά δεν μου άρεσε τόσο πολύ σαν είδος το sci-fi προτιμώ το μεσαιωνικό του witcher 3.Ομως με το που έψαξα λίγο με το τι έχει να κάνει και είδα όλα τα night city wire εφυγε πυροβολημένο pre order απο gog (για να τους παει ολο το 60αρι).Πιστεύω θα αξίζει γιατι έχουν δείξει αρκετά και φυσικά το δουλεύουν χρόνια.Επισης το προηγούμενο τους ηταν το witche 3 οποτε εμπιστεύομαι.Το θέμα τώρα ειναι εαν θα το τρέχω με τον i5 6500 και την rx 480 μαζί με τα 16 gb...

 

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 33
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

25 λεπτά πριν, jerry banana είπε

και εγω τα ίδια.Αρχικά δεν μου άρεσε τόσο πολύ σαν είδος το sci-fi προτιμώ το μεσαιωνικό του witcher 3.Ομως με το που έψαξα λίγο με το τι έχει να κάνει και είδα όλα τα night city wire εφυγε πυροβολημένο pre order απο gog (για να τους παει ολο το 60αρι).Πιστεύω θα αξίζει γιατι έχουν δείξει αρκετά και φυσικά το δουλεύουν χρόνια.Επισης το προηγούμενο τους ηταν το witche 3 οποτε εμπιστεύομαι.Το θέμα τώρα ειναι εαν θα το τρέχω με τον i5 6500 και την rx 480 μαζί με τα 16 gb...

 

1080p θα το τρεχεις σιγουρα
πιστευω medium στα 60fps

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zengar Zombolt είπε

εγω και σχεδον ολοι οι φιλοι μου....... ( οι gamers φιλοι μου)
το εχουμε προπαραγγείλει στα 51€ 
με τοσα καλουδια που δινει δωρο στο preorder ( steelbook, samurai medalion, metalic keychain)
+ οτι δινει η retail
Θήκη με τα game discs
World Compendium  
Postcards της Night City
Χάρτη της Night City
Αυτοκόλλητα

+ digital goodies


αλλα games τοσα καλουδια δεν δινουν στις deluxe ουτε στις collectors τους ( για τις κακες collectors) 
και το Cyberpunk τα δινει στην ΑΠΛΗ του εκδοση
( τωρα μενει να βγει καλο το game )
 

Ενδιαφερουσα η physical και βγαινει φθηνοτερα απο gog, το μονο που κολαω ειναι στο αν θα παιξω day one η θα κυνηγαω καποια courier που θα ειναι σε ακομα πιο αθλια κατασταση το επομενο διαστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Zengar Zombolt είπε

1080p θα το τρεχεις σιγουρα
πιστευω medium στα 60fps

Και εγώ αυτό πιστεύω στην χειρότερη των περιπτώσεων αρκεί να ειμαι πάνω από 30 . Ευχαριστω πολύ για την απάντηση :) .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, Razor333 είπε

Ενδιαφερουσα η physical και βγαινει φθηνοτερα απο gog, το μονο που κολαω ειναι στο αν θα παιξω day one η θα κυνηγαω καποια courier που θα ειναι σε ακομα πιο αθλια κατασταση το επομενο διαστημα.

ουτε εγω εχω κανα σουπερ δυνατο pc τωρα 
αλλα τα preorder δωρακια ειναι πολυ καλα για να μην τα παρω
πχ αν κανποιος δεν τα θελει και τα βαλει σε αγγελια αργοτερα πιθανοτατα θα του βγει τσαμπα το game 
πχ. τα steelbook αναλογα το game εχουν 20€+ και φτανουν οσο θες
15-20€ το μενταγιον
10-15€ το μπρελοκ
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, Razor333 είπε

Ενδιαφερουσα η physical και βγαινει φθηνοτερα απο gog, το μονο που κολαω ειναι στο αν θα παιξω day one η θα κυνηγαω καποια courier που θα ειναι σε ακομα πιο αθλια κατασταση το επομενο διαστημα.

Άστα φίλε θα σου πρότεινα ψηφιακή .Στην περιοχή μου (Αθήνα μένω ) Β.Π. Σήμερα το μεσημέρι  που γυρνούσα από τη  δουλειά είδα τη γενική ταχυδρομική να έχει κούτες μέχρι απέξω κυριολεκτικά.Επισης είχαν βάλει και ταξί να εξυπηρετούν τα πακέτα.Πρωτη φορά στη ζωή μου το βλέπω αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το παιχνιδι θα ειναι τεραστιο. Λογικα θα παρει αρκετα patch μεχρι να ειναι αψογο. Οποτε ας αργησει και λιγο παραπανω το rt στις amd δεν πειραζει.

1 ώρα πριν, Zengar Zombolt είπε

ουτε εγω εχω κανα σουπερ δυνατο pc τωρα 
αλλα τα preorder δωρακια ειναι πολυ καλα για να μην τα παρω
πχ αν κανποιος δεν τα θελει και τα βαλει σε αγγελια αργοτερα πιθανοτατα θα του βγει τσαμπα το game 
πχ. τα steelbook αναλογα το game εχουν 20€+ και φτανουν οσο θες
15-20€ το μενταγιον
10-15€ το μπρελοκ
 

Καποιο link για το preorder με τα παραπανω καλουδια στα 51? Ευχαριστω.

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Arkin είπε

Το παιχνιδι θα ειναι τεραστιο. Λογικα θα παρει αρκετα patch μεχρι να ειναι αψογο. Οποτε ας αργησει και λιγο παραπανω το rt στις amd δεν πειραζει.

Καποιο link για το preorder με τα παραπανω καλουδια στα 51? Ευχαριστω.

Έχει τελειώσει αυτή η προσφορά

Το καλοκαίρι το είχε βάλει το public στα 50,99€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

Έχει τελειώσει αυτή η προσφορά

Το καλοκαίρι το είχε βάλει το public στα 50,99€

Υπαρχει και η λυση με vpn Ρωσίας οπου το game βγαίνει γύρο στα 20 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, dimosfc είπε

Υπαρχει και η λυση με vpn Ρωσίας οπου το game βγαίνει γύρο στα 20 ευρώ

Το πήρε ένας φίλος μου έτσι

Εγώ θέλω την retail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, dimosfc είπε

Υπαρχει και η λυση με vpn Ρωσίας οπου το game βγαίνει γύρο στα 20 ευρώ

Δεν ειναι σωστο αυτο ομως και μπορει να παει σε ban του account. Μην χρησιμοποιειτε vpn ειδικα αν αξιζει αρκετες χιλιαδες ευρω ο λογαριασμος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Arkin είπε

Δεν ειναι σωστο αυτο ομως και μπορει να παει σε ban του account. Μην χρησιμοποιειτε vpn ειδικα αν αξιζει αρκετες χιλιαδες ευρω ο λογαριασμος. 

Ξερεις καποιον προσωπικά που εχει φαει ban; Το εχω ακουσει και εγω αλλα 2 χρονια τωρα αγοραζω απο Ρωσία και δεν εχω θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, dimosfc είπε

Ξερεις καποιον προσωπικά που εχει φαει ban; Το εχω ακουσει και εγω αλλα 2 χρονια τωρα αγοραζω απο Ρωσία και δεν εχω θεμα

Δεν έχεις θέμα μέχρι που να γίνει κάτι .Το χειρότερο όμως δεν είναι εάν χάσεις τα 20 ευρώ.Αλλα σε αν πχ έχεις κλείσει κάνα 100ωρο και τότε σου κλείσουν το account .Προσωπικα, πάντα αγοράζω από τη πλατφόρμα που μου έχει για τη χώρα μου .Πόσο μάλλον για το cyberpunk που το 60αρι πιάσει τόπο.Συμφωνα πάντα με τα night city wire και το παρελθόν της cd project red.

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...