Προς το περιεχόμενο

SOS!!Προβλημα με τα windows!!


AngieN11

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας!Έχω ένα lenovo και το χρησιμοποιω χωρις μπαταρια και με το φορτιστη μονο του..Καταλάθος τραβηχτηκε ο φορτιστης και εσβησε..Οταν τον ανοιξα ξανα,βγαζει εναν αλλο λογαριασμο χωρις κωδικο,κανει αυτοματη προσβαση και μετα χωρις να προλαβω να ανοιξω το μενου,βγαζει τις πρωτες ρυθμισεις εγκαταστασης (αυτες οταν αγοραζεις το λαπτοπ και γινεται εγκατασταση των windows)...Τι εχει παθει και τι μπορω να κανω??

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, AngieN11 είπε

Καλησπέρα σας!Έχω ένα lenovo και το χρησιμοποιω χωρις μπαταρια και με το φορτιστη μονο του..Καταλάθος τραβηχτηκε ο φορτιστης και εσβησε..Οταν τον ανοιξα ξανα,βγαζει εναν αλλο λογαριασμο χωρις κωδικο,κανει αυτοματη προσβαση και μετα χωρις να προλαβω να ανοιξω το μενου,βγαζει τις πρωτες ρυθμισεις εγκαταστασης (αυτες οταν αγοραζεις το λαπτοπ και γινεται εγκατασταση των windows)...Τι εχει παθει και τι μπορω να κανω??

Δεν υπάρχει διαθέσιμη περιγραφή.

Αν τις ακολουθησεις κανονικα τι κανει δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Νυσταγμένος είπε

Αν τις ακολουθησεις κανονικα τι κανει δηλαδη?

Δεν τις εχω ακολουθησει γτ σκεφτομαι οτι μηπως κανει "format"και διαγραψειτα αρχεια..Να το κανω??

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μήπως σου έκανε την "μεγάλη" αναβάθμιση και συμπωματικά συνέπεσε με το τράβηγμα καλωδίου?

99% θα συνεχίσεις και θα δουλέψει κανονικά , μάλλον σου έκανε το πρόσφατο μεγάλο windows update

12 λεπτά πριν, AngieN11 είπε

Δεν τις εχω ακολουθησει γτ σκεφτομαι οτι μηπως κανει "format"και διαγραψειτα αρχεια..Να το κανω??

99% δίνω ότι δεν τρέχει τίποτε , μην σε πάρω στον λαιμό μου

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, jgeorgiou είπε

μήπως σου έκανε την "μεγάλη" αναβάθμιση και συμπωματικά συνέπεσε με το τράβηγμα καλωδίου?

99% θα συνεχίσεις και θα δουλέψει κανονικά , μάλλον σου έκανε το πρόσφατο μεγάλο windows update

99% δίνω ότι δεν τρέχει τίποτε , μην σε πάρω στον λαιμό μου

θα συνεχισει με τον λογαριασμο που εχει τωρα ή με αυτον που ειχα κανονικα?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, AngieN11 είπε

θα συνεχισει με τον λογαριασμο που εχει τωρα ή με αυτον που ειχα κανονικα?

3-4 άσχετες ερωτήσεις-ρυθμίσεις θα σου ζητήσει και θα μπει κανονικά όπως τα είχες πριν.

 

γραψε μας τι εγινε τελικα

Επεξ/σία από jgeorgiou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, jgeorgiou είπε

3-4 άσχετες ερωτήσεις-ρυθμίσεις θα σου ζητήσει και θα μπει κανονικά όπως τα είχες πριν.

γραψε μας τι εγινε τελικα

το δοκιμαζω και ο Θεος βοηθος..

Εφτιαξε!!Μου εβγαλε κανονικα και τους 2 λογαριαμσους!!Ευχαριστω πολυ γισ τη βοηθεια!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, AngieN11 είπε

το δοκιμαζω και ο Θεος βοηθος..

Εφτιαξε!!Μου εβγαλε κανονικα και τους 2 λογαριαμσους!!Ευχαριστω πολυ γισ τη βοηθεια!!

παρακαλώ

 

σύμπτωση ήταν (αυτόματη αναβάθμιση των windows 10 που ήταν στην αναμονή πότε θα επανεκκινήσει ο η/υ)

Επεξ/σία από jgeorgiou
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...