Προς το περιεχόμενο

[ANTIVIRUS] Kaspersky Internet Security 2020 - 3 devices 2 ετη - 10,50 ευρω


konstantin79

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 143
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έχω το Kaspersky από πρόπερσι με την προσφορά που έτρεχε τότε

η απορία μου είναι να μείνω Kaspersky ή μήπως καλύτερο αυτό:

https://www.e-shop.gr/bitdefender-total-security-elliniko-1-syskeyi-2-years-scratch-card-p-PCF.01855

🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, konstantin79 είπε

Καλημέρα!

Επειδή την πρώτη φορά είχα πάρει 2 κλειδιά (2ετη) όταν ήρθε η ώρα για να ενεργοποιηθεί το δεύτερο κλειδί παρόλο που έλεγε για αυτόματη ενεργοποίηση,  δεν έγινε. Ο λόγος είναι οτι θα πρέπει να το ενεργοποιήσεις με VPN λόγω Αυστραλίας. Οπότε έχε το κατα νου οταν θα λήγει, αν και θα σε ενημερώσει και το ίδιο το πρόγραμμα.

Δηλαδη, αν καταλαβαινω καλα, αν εχεις ηδη ενεργη συνδρομη και προσθεσεις με vpn το κλειδι της προσφορας στο λογαριασμο σου, οταν ερθει η μερα που ληξει η πρωτη συνδρομη και παει να ενεργοποιηθει αυτοματα το κλειδι που ειναι περασμενο, χρειαζεται παλι να υπαρχει ενεργο VPN?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν τα κλειδιά του Bitdefender είναι stackable?

Δηλαδή εγώ π.χ. έχω ήδη ενεργή συνδρομή BD Total Security μέχρι του χρόνου το Νοέμβρη. Αν πάρω την scratch card του eshop που τη δίνει 8,20 για δύο χρόνια, αυτα τα δύο χρόνια θα προστεθούν στα  ήδη υπάρχοντα αν κάνω ενεργοποίηση;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, stcp είπε

Δηλαδη, αν καταλαβαινω καλα, αν εχεις ηδη ενεργη συνδρομη και προσθεσεις με vpn το κλειδι της προσφορας στο λογαριασμο σου, οταν ερθει η μερα που ληξει η πρωτη συνδρομη και παει να ενεργοποιηθει αυτοματα το κλειδι που ειναι περασμενο, χρειαζεται παλι να υπαρχει ενεργο VPN?

Ναι, γιατί το κλειδί όταν κάνει verification για πρώτη φορά, βλέπει οτι η  ενεργοποίηση είναι εκτός Αυστραλίας.

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος πήρε την προσφορά (για KIS, όχι Total Security) αλλά δεν συμπληρώνει 3 συσκευές, ας ρίξει ένα p.m κατά δω.
Η τρέχουσα συνδρομή μου λήγει σε 3 μήνες, χρειάζομαι μία μόνο άδεια την οποία και θα πληρώσω φυσικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, 01jnr είπε

Η συνηθες τιμη εινα 29.26 που γραφει; 

 Kaspersky Total Security  (5 συσκευές – 2 χρόνια) με 13.83 ευρώ τελική τιμή

https://www.saveonit.com.au/product/kaspersky-total-security-5-device-2-year-email-key

image.png.0f0e3a3d1b2dbae93ee96b68ab967fe3.png

Επεξ/σία από andreas1gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Έφτασε πάλι η ώρα. Ζητείται μέλος (ή μέλη) του forum για αγορά 2ετούς άδειας για 3 συσκευές από το γνωστό αυστραλιανό (ή μήπως αυστραλέζικο; Τέλος πάντων) κατάστημα saveonit.com.au
Απ’ ότι βλέπω μάλιστα, η τιμή έχει πέσει κατά AU$3,50 🤑 - την προηγούμενη φορά είχα σκάσει AU$18,49 (ξεπαραδιάστηκα!), τώρα είναι AU$14,99 (τρέχουσα ισοτιμία: κάτι λιγότερο από €10 - ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΚΛΕΒΟΥΜΕ!)

Αν έχετε ήδη και σας περισσεύει (με την προϋπόθεση πάντα πως έχει ενεργοποιηθεί πρόσφατα), μου στέλνετε το activation code και καταβάλλω το αναλογούν ποσό σε ελληνική συστημική τράπεζα (μέσω IRIS) ή Revolut.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...