Προς το περιεχόμενο

GSA Sport Black Friday Offer -50% σε όλα


tikei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, Ashaman είπε

Πηρα 2 φορμες πριν καμια 15αρια μερες απο αλλο καταστημα σε παρομοια τιμη και μπορω να πω οτι μεχρι τωρα ειμαι πολυ ευχαριστημενος. Απο την αισθηση δλδ και την υφη. Τωρα για αντοχη σε βαθος χρονου δεν ξερω, θα φανει. Αλλα για 10-15 ευρα το κομματι, νομιζω οτι ειναι κατι παραπανω απο απλα καλες

μιας και που έχεις και πιο πρόσφατη εμπειρία στην εταιρεία, μας λες λίγο για τα νούμερα αν μπορείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 75
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ειμαι 1.80 και 90 κιλα οποτε την εχω την κοιλιτσα μου οπως καταλαβαινεις. 😝

Πηρα μια large και μια xl (μιλαμε παντα για παντελονια φορμας ε) και ειναι και οι 2 μια χαρα. Η XL ειναι με λαστιχο στο ποδι και ισως λιγο πιο κοντη απ'οτι την ηθελα και στη μεση λιγο μεγαλυτερη αλλα οκ δεν εχει θεμα λογω λαστιχου και κορδονιου για δεσιμο. Θα επαιρνα και τη 2η Large αλλα απλα δεν ειχε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είναι πάρα πολύ καλή εταιρεία. Ο Γιάννης έχει επενδύσει αρκετά στην εταιρεία αυτή και γι'αυτό δεν είναι κ τπτ στην τύχη . Ποιος θα το πίστευε ότι εγώ λέω καλά λόγια για τον Γιάννη τον έχω κραξει πάρα πολύ 😝😝😝

Επεξ/σία από vargas
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, vargas είπε

Είναι πάρα πολύ καλή εταιρεία. Ο Γιάννης έχει επενδύσει αρκετά στην εταιρεία αυτή και γι'αυτό δεν είναι κ τπτ στην τύχη . Ποιος θα το πίστευε ότι εγώ λέω καλά λόγια για τον Γιάννη τον έχω κραξει πάρα πολύ 😝😝😝

Ποιος γιάννης ο Αντεντοκούμπο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xDante είπε

Ποιος γιάννης ο Αντεντοκούμπο ?

Ναι δική του είναι η εταιρεία . GSA.  Απλά προφανώς είναι άλλος μπροστινός.  Δεν το λέω έτσι , όλη η μπασκετική πιάτσα από την ΕΣΚΑΝΑ με την Α1 το γνωρίζει 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vargas είπε

Ναι δική του είναι η εταιρεία . GSA.  Απλά προφανώς είναι άλλος μπροστινός.  Δεν το λέω έτσι , όλη η μπασκετική πιάτσα από την ΕΣΚΑΝΑ με την Α1 το γνωρίζει 

γι αυτό είναι κάθε αγωνιστική της Euroleage στο σεφ ? βλέπω έχει official merchandise ολυμπιακού  bussiness κανει από τώρα και πολύ καλά κάνει ....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, talos_2002 είπε

Ναι, Gepaworld, Γεράσιμος Παπασπυράτος.

Υποτίθεται ότι υπάρχει από το 1974 . Την ήξερε κανείς ;; Από το 2018 κ μετα έχει κάνει το μπαμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδη την GSA την εχω φαει με το κουταλι θα πω αυτα:

1) Οι φορμες τις εχουν την χειροτερη εφαρμογη
2) Υλικα αν και το super cotton ειναι καλο (ειδικα στις καλτσες) και παλι δεν καθεται πολυ καλα στις φορμες
3) Τα μποξερακια τους κρατησαν κανα διμηνο πριν αρχιζουν να σακουλιαζουν

Δυστυχως αντι να δωσουν χρηματα για σωστη αναπτυξη των ρουχων τους τα δινουν σε διαφημισεις με γνωστους στο μπασκετ.

ΥΓ: Καλτσες θα επαιρνα παλι αλλα αποτι λεει δεν εχει στοκ, φοβερες προσφορες.

Επεξ/σία από Salvation81
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

15€ φόρμες GSA 70% cotton όταν έχουν 100% cotton στα 30€ Nike, Adidas και λοιποί  κάποιος κακόβουλος θα πει ότι είναι πεταμένα λεφτά.
Προφανώς αν κάποιος έχει μόνο 15€ για φόρμες είναι μέρος άλλης κουβέντας...

Επεξ/σία από Themos3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...